Deimantai brangūs papuošalai visam gyvenimui yra širdies plakimas visoms moterims. Moterys labai pamišusios dėl deimantų papuošalų, nes deimantai ir papuošalai yra moteriškumo dalis ir didelė jų dalis socialinėje padėtyje. Visų pirma papuošalai, deimantai užima ypatingą vietą moterų širdyje. Įspūdingas deimantų dalykas yra šlovinga niekada nenuspalvinanti kibirkštis, kuri žiba kiekvieną kartą, kai ji nešioja.

gražiausių deimantų pakabukų dizaino

Deimantai laikomi galutiniu mados pareiškimu. Šiandien naujausia juvelyrikos pasaulio mada yra sužavėta deimantais. Visos moterys nori atrodyti puikiai ir išsiskirti skirtingu aprangos stiliumi, nesvarbu, ar tai būtų jos drabužiai, batai ar papuošalai.

Įvairių tipų deimantiniai pakabukų rinkiniai:

Čia yra 15 naujausių deimantų pakabukų dizaino sąrašas moterims ir vyrams. Galite jį pasirinkti.

1. Tikras širdies formos vienas deimantinis pakabukas:

Tikras širdies formos vienas deimantinis pakabukas

Tikri deimantai yra vyrų ir moterų širdis, vyrai už tikro deimanto kainą, o moterys – tikro deimanto grožis. Ir imdamiesi didelio vientiso širdies formos tikro deimanto, geriau būkite pasiruošę laimėti kelias kitas širdis.

Tikras širdies formos deimantas, nusagstytas grynu auksu, bet kokiomis progomis sukuria akis. Be jokios abejonės, moteris, dėvinti tikrą deimantą, laikoma viena laimingiausių moterų, nes jai priklauso tikras deimantas ir meilužė, kuri jai atneša tikrąjį deimantą.

2. Paprastas amerikietiškų deimantų pakabukų rinkinys mergaitėms:

Paprastas amerikietiškų deimantų pakabukų rinkinys mergaitėms

Amerikos deimantai arba sintetiniai deimantai iš esmės yra pagaminti iš stiklo arba plastiko. Jie yra netikri deimantai, tačiau Amerikos deimantų blizgesys ir blizgesys yra ne mažesni nei tikri deimantai. Kalbant apie kainą, Amerikos deimantai yra labai pigūs, priklausomai nuo jų kokybės. Ir kartais netgi prilygsta beveik tikrų kainai.

Išvaizda, kurią amerikietiški deimantai suteikia papuošalams, pasirodė gražesnė už kitus papuošalus iš deimantų. Amerikietiškų deimantinių pakabukų rinkinys dėvint atrodo nuostabiai. Visas auksinis pakabukas yra padengtas deimantais, kurie pritraukia daugybę akių.

3. Individualizuotas deimantinis karikatūrų pakabukas:

Individualizuotas deimantinis karikatūrų pakabukas

Papuošalai iš deimantų yra tai, kas nėra įprasta. Papuošalai gaminami pagal užsakovo pasirinkimą. Štai vienas iš pavyzdžių yra animacinis deimantų pakabukas. Gražus „tweety“ pakabukas yra nusagstytas spalvingais mažais deimantais. Tik „tweety“ meilužis gali užsisakyti tokį pakabuką. Bet jūs galite pamatyti žmones, pamišusių iš deimantų, užsisakančius įvairaus dizaino pakabukus, kurie yra visiškai dygliuoti.

4. Ašaros deimantinis pakabukas:

Ašaros deimantinis pakabukas

Baltas ašarų lašelių deimantas yra padengtas baltu auksu, todėl yra gražus pakabukas. Deimantai gali būti smulkiai supjaustyti, kad būtų graži forma, tokia kaip ašarų lašas. Pakabukas nuo ašarų atrodo labai žavingai, kabantis ant balto aukso grandinėlės. Sidabriniai baltojo aukso blizgučiai atrodo atskirai, kabantys su blizgesiu ant sienos.

5. Deimantinis kvadratinis pakabukas su vienu akmeniu:

Deimantinis kvadratinis pakabukas su vienu akmeniu

Brangakmeniai yra susiję su žmonių saule. Daugelis žmonių mėgsta nešioti papuošalus iš brangakmenių. Citrinas taip pat yra vienas iš saulės brangakmenių ir laikomas vienu geriausių. Pakabukas su citrininiu deimantu, apvyniotas auksiniais žiedais, inkrustuotais mažais baltais deimantais, yra turtingo dizaino pakabukas.

6. Deimantinis rubino pakabukas moteriai:

Deimantinis rubino pakabukas moteriai

Kalbėdamas apie rubino deimantą ir galvoji apie pasaulio turtus. Įžymybės ir turtingi visuomenės žmonės mėgsta rubino papuošalus ir žavi juos nešioti. Jei padovanotumėte moteriai rubino karolių deimantą ar papuošalą, ji tai laikytų savo širdyje amžinai.

Rubino pakabukas, padengtas baltais deimantais, pakabukui suteiks kvapą gniaužiančio blizgesio. Rubino deimantai taip pat yra įvairių formų ir dydžių. Rubino deimantas ant moters karolių tikrai privers ją jaustis ypatinga ir brangia.

7. Fine Cut White Diamond pakabukas:

Fine Cut baltas deimantinis pakabukas

Laikydami nuošalyje brangakmenius ir brangakmenius ir pasirodžius baltų deimantų pavadinimui, jūs negalite atsispirti, kai juos akinamai išryškinsite. Balto deimanto blizgesys ir blizgesys, supjaustyti širdies forma, laimi bet kurios moters širdį. Pakabukas iš balto aukso, apkaišantis širdies formos baltu deimantu, atrodo tik fantastiškai nuostabiai.

8. Širdies formos juodo deimanto pakabukas:

Širdies formos juodas deimantinis pakabukas

Juodas deimantas tikrai yra tamsi spalva, kurią reikia pagirti, tačiau jo grožis neabejotinai neįtikėtinas. Dovanojus juodo deimanto pakabuką jūsų vienintelei meilei, ji jausis nuostabiai. Ji gali dėvėti juodą deimantinį pakabuką ant juodos suknelės be rankovių gražioje gražioje pasimatyme su jumis.

9. Širdies formos juodasis safyro deimantinis tanzanito pakabukas:

Širdies formos juodasis safyro deimantinis Tanzanito pakabukas

Širdies formos tamsiai mėlynas safyro deimantas atrodo neįtikėtinai apsuptas blizgių baltų deimantų. Moterys norėtų nešioti tokį pakabuką ypatingą dieną su savo meile, apsirengusios gražia plačia kaklo suknele, kuri parodo pakabuko grožį.

10. Keturių apvalių Sapphire deimantinis pakabukas vyrams:

Keturių apvalių Sapphire deimantinis pakabukas vyrams

Keturi safyro deimantai, apsupti baltais deimantais, sukuria kvadrato formos pakabuką, yra gražiai blaiviai atrodantis pakabukas. Mėlyni safyro deimanto atspalviai žavi į jį žvelgiančias akis. Deimanto švytėjimas leidžia mums pajusti gilumo jausmą. Papuošalus iš safyro mėgsta ir vyrai.

11. Apvalus deimantinis rėmelio pakabukas:

Apvalus deimantinio rėmo pakabukas

Puikus apvalios formos baltas deimantas žavingai atrodo ant balto šalto rėmo ir įkištas per balto aukso grandinę. Vienintelis deimantas, spindintis ant kaklo, atrodo gražiai. Vieno balto deimanto išvaizda yra žavinga net kasdieniame gyvenime.

12. Dangaus mėlynas topazas ir deimantinis pakabukas:

Dangaus mėlynas topazas ir deimantinis pakabukas

Dangaus mėlynas topazo deimantų pakabukas atrodo įspūdingai ir gražiai. Topazo deimanto dizainas yra labai subtilus ir suteikia moteriškos išvaizdos jausmą. Topazo pakabukas ant plataus kaklo suknelės atrodys nuostabiai net dienos šviesoje.

13. „Opal“ deimantinis pakabukas su grandine:

„Opal“ deimantinis pakabukas su grandine

„Opal“ deimantas atrodo neryškiai, tačiau pakabukas, pagamintas iš „Opal“ deimanto, žavisi daugeliu „Opal“ mėgėjų. Brangusis opalas yra įvairių spalvų, pavyzdžiui, skaidrus per baltą, pilką, raudoną, oranžinę, geltoną, žalią, mėlyną, rausvai raudoną, rožinę, rožinę, šiferio, alyvuogių, rudą ir juodą. Juodi opalai yra labai reti.

14. Purpurinis deimantinis pakabukas:

Violetinis deimantinis pakabukas

Violetinis deimantas yra labai paplitęs spalvotas deimantas, tačiau papuošalai, pagaminti iš purpurinių deimantų, tikrai žavi. Purpurinio deimanto išvaizda pakabutyje yra nuostabi ir atrodo taip pat daugelio moterų ir vyrų.

15. Šviesiai žalios spalvos deimantinis pakabukas:

Šviesiai žalias deimantinis pakabukas

Šviesiai žalias deimantas atrodo žavingai, kai yra nusagstytas auksu ir pagražintas baltais deimantais. Žaliojo deimanto blizgesys yra nuostabus.

Deimantai buvo pasaulio širdyse nuo seniausių laikų. Deimantai žavėjo moteris ir vyrus savo grožiu ir statusu. Deimantai, tik akmenys, surinkti iš upelių ir upių, šiais laikais randami labai retai, tačiau vertė buvo brangi nuo pat deimantų kūrimo pradžios. Anksčiau buvo manoma, kad deimantai gaminami tik turtingiems žmonėms, dabar viskas kitaip. Kiekvienas deimantų mylėtojas gali nešioti savo pasirinktus deimantinius papuošalus.