Kaklo papuošalai yra svarbi bet kurios moters nešiojamo papuošalo dalis, o pakabukai yra svarbesnė karolių dalis kaip ornamentas. Ne visada auksinės ar deimantinės, merginos daug kartų pamišusios dėl metalinių ir sidabrinių.

sidabriniai pakabukai

Skirtingi sidabro pakabukų dizaino tipai:

Čia yra 15 geriausių sidabrinių pakabukų sąrašas ir galite pasirinkti geriausią.

1. Sidabrinis raudonųjų kraujo kūnelių pakabukas:

Raudonų kraujo kūnelių pakabukas sidabro spalvos

Kūrybiškai suprojektuotas pakabukas su pakabuku raudonųjų kraujo kūnelių pavidalu. Unikalus gražaus dizaino karoliai yra puikus ornamentas bet kokiai progai. Sidabrinė grandinėlė su raudonu pakabučiu, mažiau dizaino, bet blaivi.

2. Sidabrinis mėlynas akmens pakabukas:

Sidabrinis mėlynas akmeninis pakabukas

Sidabrinė grandinėlė su tamsiai mėlynu akmeniu spiralės formos sidabro medalione yra elitinis ornamentas, kurį galima dėvėti bet kokiai progai. Blaivus, tačiau malonus kaklo gabalas.

3. Sidabruotas pakabukas:

Sidabruotas pakabukas

Ant medalio sidabro grandine pakabintas amerikietiškas deimantas yra tas, kurio kiekviena ponia norėtų vakarėliui ar progai. Sidabrinis pakabukas yra paprastos išvaizdos, bet elegantiškas, kurį galima nešioti ir parodyti bet kuriame vakarėlyje ar renginyje.

4. Pakabukas iš sidabrinio plaktuko:

Sidabrinis pakabukas su plaktuku

Sidabrinis pakabukas yra pakabintas pakabukas, kad atrodytų puošniai, kai išeinate jį dėvėti. Apskritimo formos ir pakabintas pakabukas suteiks jūsų asmenybei žvilgsnį. Taigi, kai planuojate išeiti su aksomine apranga ir šiek tiek paįvairinti savo asmenybę, visada galite mieliau dėvėti šį pakabuką sidabrinėje grandinėje.

5. „Fire Hawk“ sidabrinis pakabukas:

Sidabrinis pakabukas „Fire Hawk“

Naujoviškas pakabukas su daugybe perlų ir rudos spalvos akmenų, pritvirtintų vienas prie kito, yra unikalus. Įvairių dydžių akmenys yra taip netobulai išdėstyti, tačiau suteikia puikią išvaizdą, kai yra pritvirtinti prie grandinės, ir atrodytų nuostabiai, kai kabo ant kaklo.

6. Paprastas žvirblio užrašas sidabru:

Paprastas sidabrinis pakabukas su žvirbliu

Vėl novatoriškas pakabukas. Žvirblis, įrašytas į pakabuką tuščiaviduriu pavidalu, o ne suprojektuotas ir padėtas ant plokščio pakabuko viršaus, yra tikras kūrybinio dizaino kūrinys. Pakabukas priviliotų pirkti visus, besidominčius paukščių ar laukinės gamtos kategorija. Žvirblis, kažkaip taip pat simbolizuoja laisvę ir tokia žinutė už pakabuko leistų ją nusipirkti bet kam.

7. Astrologinis sidabrinis pakabukas:

Astrologinis sidabrinis pakabukas

Astrologui ar Taro kortų skaitytojui šis pakabukas tikrai patiktų kaip papuošalas. Plokšti metaliniai sidabriniai pakabukai su dangaus kūnais, tokiais kaip saulė, mėnulis ir kt., Ir ant pakabuko nupiešti laukinės gamtos peizažai su juodu akmeniu pakabuko kampe vaizduoja įvairius scenarijus, kuriuos bet kuris kortelių skaitytojas ar astrologas tikrai norėtų turėti . Ne tik profesionaliai, bet ir moterys, turinčios asmeninių interesų tokiose koncepcijose, gali nusipirkti šį pakabuką kartu su sidabrine grandine, kad suteiktų sau smalsų vaizdą.

8. Ovalios ir apvalios formos sidabrinis dvigubas pakabukas:

Ovalios ir apvalios formos sidabrinis dvigubas pakabukas

Šis pakabukas yra dvigubai suprojektuotas, o pirmasis yra ovalo formos, o kitas sterlingas – sujungtas ir pagamintas kaip pakabukas. Atsitiktinis, kurį galima dėvėti su grandine, tokio tipo sidabriniai pakabučiai papildytų bet kokią aprangą.

9. „Lotus“ pakabuko sidabriniai papuošalai:

„Lotus“ pakabukas iš sidabro

Sidabrinis pakabukas, pagamintas lotoso pavidalu, simbolizuoja taiką, o a yra malonus žiūrėti ir dėvėti. Dėvėdami šį jausmą ne tik jaustumėtės maloniai, bet ir žiūrovai. Puikiai išdėstyti žiedlapiai taip pat suteikia gražią išvaizdą.

10. „Opal“ pakabuko dizainas sidabru:

Opalinis pakabuko dizainas sidabro spalvos

Pakabukas suprojektuotas gražiai, apskritimai išdėstyti pakaitomis vienas prie kito. Du dizainai, kurių vienas apskritimas yra paprastas, o kitas – su koncentriniais apskritimais ir mėlynas perlas visų apskritimų viduryje, suteikia nuostabią išvaizdą. Pakabukas, kuris gali būti naudojamas įvairiems tikslams, gali būti dėvimas bet kokiai funkcijai ar vakarėliui ar net susibūrus su draugais.

11. Dizainerio šiuolaikinis pakabukas sidabras:

Dizainerio šiuolaikinis pakabukas sidabrinis

Šis pakabukas su apskritimais, pritvirtintais prie paprastos ilgos sruogos nuo mažų iki didelių dydžių, simbolizuoja kažko pradžią ir pabaigą. Dizainas taip pat atrodo kaip nesibaigiantis, kai pradžia ar pabaiga nėra aiški ir leidžia pažvelgti į jį giliau. Siekdami tokių pakabukų su nepaprastu dizainu, visada galite pasirinkti šį pakabuką.

12. Grynas sidabrinis karinio jūrų kryžiaus pakabukas vyrams:

karinio jūrų laivyno kryžiaus pakabukas

Kiekvienas, kilęs iš karinio išsilavinimo, gali jį nusipirkti nesusimąstydamas. Ne tik profesionaliai, bet ir žmonės, asmeniškai turintys minkštą kampą armijai ar kariniam jūrų laivynui, gali geriau tai dėvėti ir įgyvendinti savo norus.

13. Sidabrinės katės pakabukas:

katės pakabukas

Merginos dažniausiai labai traukia kates ir nori jas turėti. Šis pakabukas su tuščiaviduriu užrašu katė yra skirtas mergaitėms, turinčioms minkštą kampą katėms. Medis su lapų dizainu ir mažomis skylutėmis, išsibarsčiusiomis ant paviršiaus, papildo pakabuko grožį.

14. Geometrinis pakabukas mergaitėms:

geometrinis-pakabukas

Tai simetriško dizaino pakabukas, kurio trys formos yra viena ant kitos. Trikampis, apskritimas ir pusapskritis su apvaliu rutuliu kampe yra geometriškai suprojektuotas pakabukas, suteikiantis matematinį, bet gražų pakabuko vaizdą, o ne tik merginos, besidominčios matematika, bet ir kitos gali vienodai mieliau dėvėti jį dėl savo grožio.

15. Rankų darbo pakabinami karoliai:

rankų darbo karoliai

Šis pakabukas yra vienas su apvaliu sidabriniu pakabuku, tačiau su pluoštu gijų ir horizontaliu linijos segmentu, pritvirtintu prie sidabrinės grandinės. Tai yra atsitiktinis pasirinkimas, kurį galite pasirinkti, ir jūs galite jį dėvėti bet kokiam renginiui su atsitiktine apranga.

Taigi, aukščiau pateiktame sąraše pateikiami geriausi 15 sidabro pakabukų juvelyrinių dirbinių rinkoje. Merginoms visada yra varginanti užduotis išsirinkti geriausias, o jūs galite lengvai pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardintų ir dėvėti geriausią sau.