Pakabukas prancūziškai reiškia „pakabinti“. Pakabukai yra papuošalai, kurie mažomis kilpomis pritvirtinami prie karolių. Jie suteikia paprastam karoliui sunkią išvaizdą ir gali būti dėvimi įvairiomis progomis. Yra įvairių tipų pakabukai, tokie kaip talismanai, amuletai, medalionai ir pan. Pakabukai būna įvairių dizainų ir spalvų. Pakabukai taip pat turi platų kainų diapazoną. Jie svyruoja nuo pigių plastikinių iki brangių auksinių ir retų. Juos gali dėvėti vaikai, moterys, taip pat vyrai.

Pakabukų papuošalų dizainas

Gražūs ir stilingi papuošalų papuošalai su vaizdais:

Čia pateikiami populiariausi vyrų ir moterų pakabukų dizainai

1. Sidabrinis begalybės pakabukas:

Sidabrinis begalybės pakabukas

Tai gražus begalybės formos pakabukas, nusagstytas deimantais. Tai gali dėvėti vaikai ir moterys. Šis simbolis simbolizuoja amžinybę ir nesibaigiančią dvasią. Neseniai jis įgijo populiarumą tarp šiuolaikinės kartos, todėl turi labai didelę paklausą rinkoje. Dėl savo paprastos išvaizdos ir lengvo svorio jį galima dėvėti kasdien.

2. Japoniško stiliaus perlų pakabukas:

Japoniško stiliaus perlų pakabukas

Tai japoniško stiliaus pakabukas, pritvirtintas prie auksinės grandinėlės. Perlą per vidurį laiko aukso gaubtas. Tai elegantiškas kūrinys. Jis gali būti dėvimas virš balinės suknelės ar paprastos juodos suknelės. Tai gerai atrodys ir ant paprastos juodos saree. Tai vienodai gerai atrodo tiek prie tradicinių, tiek prie vakarietiškų drabužių.

3. Solitaire pakabukas:

Solitaire pakabukas

Solitaire yra vienas didelis, gražios formos deimantas. Šis pasjansas yra pritvirtintas prie auksinės grandinėlės auksine kilpa. Tai yra kažkas, kurį kasdien perka turtinga minia. Kadangi jis pagamintas iš pasjanso, jis puikiai derės prie visų rūšių drabužių ir suteiks turtingą išvaizdą. Grandinė suteikia jai y klasės išvaizdą, nes ji pagaminta iš aukso. Karališkai atrodo ir auksinė kilpa, su kuria kabo pasjansas. Kiekvienas pakabukas, turintis didelį biudžetą, turėtų jį nusipirkti.

4. Pious Ganešos pakabukas:

Maldingas Ganesha pakabukas

Šis pakabukas yra tik vienas gražiausių kūrinių. Tai elegantiška, elegantiška ir kiekvienas geras žodis ją apibūdina. Auksinė grandinė, pritvirtinta prie deimantų rato, yra tikras šedevras. Centre sėdi dievo Ganešos figūra, pagaminta iš aukso ir turinti du deimantus. Tai tikrai gražu ir būtina visiems žmonėms, kurie garbina Viešpatį Ganešą.

5. Safyro pakabukas:

Safyro pakabukas

Tai vienas iš mielų ir elegantiškų pakabukų moterims. Jis turi ašaros lašo formą ir yra pritvirtintas prie sidabrinės grandinės. Viduryje safyrą laiko deimantas. Mėlynas safyras atrodo didingai ir stilingai. Geriausia šio pakabuko dalis yra ta, kad jį galima dėvėti tiek prie tradicinių, tiek prie vakarietiškų drabužių, pavyzdžiui, suknelės ar vakarinės suknelės. Tai paprasta, todėl ją gali dėvėti ir jaunos moterys.

6. Dvigubos kilpos perlų pakabukas:

Dvigubos kilpos perlų pakabukas

Tai unikalus pakabukas. Jis yra dvigubos kilpos, kabo ant auksinės grandinėlės. Pirmasis yra auksinė kilpa, kuri toliau pritvirtinta prie sidabrinės kilpos. Sidabrinė kilpa yra nusagstyta nuostabiais deimantais. Ant aukso kilpos kabo perlas. Tai atrodo tikrai patraukliai akims ir patiks įvairaus amžiaus moterims. Jis gali būti dėvimas oficialiame vakarėlyje ir tikrai pritrauks visų dėmesį.

7. Tanzanitas ir deimantinis pakabukas:

Tanzanitas ir deimantinis pakabukas

Tanzanitas yra unikalus, nes jis yra tik vienoje žemės vietoje – Tanzanijoje. Tai labai reta. Matant skirtingomis apšvietimo sąlygomis pakabuko spalva pasikeičia. Tai yra mineralo savybė. Šis pakabukas yra drąsus gabalas ir atrodo labai feministiškai. Tai paprasta ir puikiai atrodys su poromis derančių auskarų.

8. Smaragdo pakabukas:

Smaragdo pakabukas

Tai tikrai gražus brangakmenis. Gražus pakabukas pritvirtintas prie sidabrinės grandinės ir turi šešis deimantus iš eilės, o po to – smaragdinį pakabuką. Tai vienas iš madingų papuošalų pakabukų. Tai gerai atrodys tiek Indijos, tiek Vakarų drabužiams. Jį gali dėvėti įvairaus amžiaus moterys.

9. Inkaro pakabukas:

Inkaro pakabukas

Šis mielas pakabukas yra labai paklausus jaunosios kartos. Inkaras reiškia, kad vienas yra palaikymo sistema kitam. Tai tikrai graži draugo dovana kitam. Šį pakabuką galima dėvėti reguliariai, nes jis yra mažas ir lengvas. Tai gerai atrodys visoms įvairaus amžiaus mergaitėms. Auksinis inkaras atrodo paprastas, bet patrauklus. Tai gali padaryti ir tėvas savo dukrai.

10. Opalas pakabukas karoliai:

Opalas pakabukas karoliai

Opalas yra vienas gražiausių mineralų. Šis opalo pakabukas yra paprastas ir mielas, šviesiai mėlynos spalvos pakabukas, pritvirtintas prie auksinės grandinėlės. Jis yra lengvas, todėl gali būti dėvimas kasdien. Tai gerai atrodys prie bet kokios aprangos. Jį gali nešioti ir vaikai, ir suaugusieji. Jo paprastumas yra tas, dėl kurio jis atrodo gerai visiems.

11. Lietaus stiliaus pakabukas:

Lietaus stiliaus pakabukas

Skirtingai nuo kitų pakabukų, turinčių tik vieną akmenį, lietaus pakabukas yra unikalus, nes jame kabo daugybė akmenų. Akmenys suteikia nuolat krentančių lietaus lašų efektą. Akmenų sujungimas su pagrindine auksine grandine suteikia jai labai didingą išvaizdą. Kai dėvite su vakarietišku drabužiu, jis pagerina jūsų išvaizdą ir suteikia žavingą išvaizdą. Be to, lietaus pakabukas yra kažkas labai naujo ir niekada neišeis iš mados. Tai skiriasi nuo bendros pakabos koncepcijos, todėl populiarėja tarp jaunosios kartos.

12. Funky Pelėda pakabukas:

Funky Pelėda pakabukas

Šis pakabukas yra labai paklausus tarp paauglių. Pelėda tapo „šauniu“ paukščiu, o pelėdų priedai nuo to laiko užplūdo rinkas. Šis pelėdos pakabukas priklauso kitai klasei. Jis pritvirtintas prie daugiasluoksnio karolių. Pelėda turi gražias akis iš brangakmenių, o spindinti išvaizda daro ją dar patrauklesnę. Tai būtina turėti pakabukų mėgėjams, kurie mėgsta atnaujinti savo aksesuarų spintą ir būti puošnūs.

13. Mėnulio brangakmenio pakabukas:

Mėnulio brangakmenio pakabukas

Tai elegantiškas ir elegantiškas pakabukas. Auksinė grandinėlė užsikabinusi prie auksinio mėnulio, kurio vidus tikrai gražus. Mėnulis taip pat turi brangakmenį, kuris yra violetinės spalvos ir suteikia prabangią išvaizdą. Tai vienas gražiausių ir žaviausių visų laikų pakabukų. Jis gali būti dėvimas bet kokio amžiaus ir ant visų drabužių.

14. Paprastas užrašas:

Paprastas pakabukas su etiketėmis

Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių pakabukų tipų. Jis pagamintas iš aukso ir ant aukso disko pakabuko yra išgraviruota raidė. Tai atrodo paprasta, bet šaunu. Dėl savo minimalios išvaizdos jis gali būti dėvimas į darbą ar kolegiją, todėl jį galima dėvėti reguliariai. Tai nieko neatrodys per daug. Jis taip pat neapsiriboja jokia konkrečia amžiaus grupe ir gali būti dėvimas bet kam.

15. Keistas ananasų pakabukas:

Keistas ananasų pakabukas

Šis pakabukas skirtas vaisių mylėtojams arba labai keistam žmogui. Šiuolaikinė karta netiki pagrindiniais dizainais ir visi nori išbandyti kažką naujo. Šis pakabukas pagamintas iš aukso, todėl yra labai vertingas. Jis pritvirtintas prie auksinės grandinėlės, o ananasų dizainas yra labai tikslus ir atrodo kaip tikslus vaisių vaizdas.

16. „Yin Yang“ pakabukas:

Yin Yang pakabukas

Yin yang yra daoizmo simbolis. Tai reiškia, kad nors dvi jėgos gali prieštarauti viena kitai, jos yra tarpusavyje susijusios. Juoda ir balta spalvos simbolizuoja priešingas jėgas. Balta spalva reiškia viską, kas gera, o juoda – viską, kas bloga. Mažas baltas taškas juodoje dalyje rodo mažą gėrį kiekviename bloge, o juodas taškas rodo mažą blogį kiekviename gerame dalyke. Tai reikšmingas pranešimas, kurį pateikia šis pakabukas. Pakabukas atrodo stilingai ir gali būti dėvimas bet kam.

17. Mickey Mouse pakabukas:

Mickey Mouse pakabukas

Šis madingas pakabukas yra „Walt Disney“ personažo- Mikės pelės formos. Jis yra spalvingas ir apaugęs apvaliais akmenimis. Tai patiks vaikams ir paaugliams. Sidabrinė grandinė yra paprasta, todėl pakabukas pagerina bendrą vaizdą. Spalvoti akmenys suteikia jam mielą išvaizdą. Kiekvienas „Disney“ gerbėjas myli pelę Mikį ir privalo mylėti šį pakabuką.

18. Aukso gėlių pakabukas:

Auksinis gėlių pakabukas

Šis gėlių pakabukas yra elegantiškas ir madingas. Jame yra gryno aukso grandinė su auksine gėle. Jo centre yra deimantas. Apskritai, tai brangus pakabukas ir jį gali nusipirkti tie, kurie nori išsitaškyti grynaisiais. Jis gerai atrodys prie tradicinių drabužių ir gali būti dėvimas šeimos funkcijoms. Jis nėra pernelyg džiazuotas, todėl atrodo gerai. Tai vienas iš paprasčiausių auksinių papuošalų pakabukų moterims.

19. „Snoopy“ pakabukas:

„Snoopy“ pakabukas

Šis pakabukas yra labai garsaus komiško personažo Snoopy formos. Tai vienas mėgstamiausių vaikų personažų. Visi myli Snoopy. Dėl rožinės aukso spalvos pakabučio, nusagstyto deimantais, šis šnipštas atrodo labai kitaip nei kiti pakabukai. Jis garsiai atrodo ir puikiai dera su paprastais drabužiais. „Snoopy“ gerbėjai bus suinteresuoti tai nusipirkti, todėl tai riboja pakabuko paklausą. Pakabukas vaikams atrodo žavingai.

20. Kvarco pakabukai:

Kvarciniai pakabukai

Kvarcas yra antras gausiausias mineralas Žemės plutoje. Tai pusiau brangus brangakmenis. Nuo senų laikų jis buvo naudojamas gaminant papuošalus ir kietus akmens raižinius. Šis pakabukas yra paprastas balto kvarco pakabukas, pritvirtintas prie kelių auksinių grandinių kartu su aukso karoliukais ir širdimi. Pakabukas yra paprastas ir atrodo įmantriai. Kartu su karoliais jis suteikia nuostabų išvaizdą kaklui ir sustiprina raktikaulį. Jis prideda kaklo grožio ir gali būti dėvimas ant paprastos suknelės ar viršaus. Jį gali dėvėti vaikai ir vyresnio amžiaus moterys.

21. Šokančių merginų pakabukas:

Šokančių mergaičių pakabukas

Šis pakabukas, rodantis merginą, atliekančią baletą, yra vienas gražiausių moterų pakabukų. Jame yra auksinė grandinėlė, o pakabukas pagamintas iš deimantų ir brangakmenio. Mėlynas brangakmenis, kuris yra suknelės dalis, yra blizgus ir atrodo patraukliai. Mažos deimantinės smeigės tik prideda kūriniui blaivios išvaizdos.

22. Paw pakabukas:

Paw pakabukas

Šis pakabukas skirtas visiems naminių gyvūnėlių mylėtojams. Jis yra aukso ir sidabro. Pakabukas taip pat yra tos pačios spalvos, o šuns letena centre padaryta tuščiavidurė. Tai miela ir vaikams patiks.

23. Topazo pakabukas:

Topazo pakabukas

Šis topazo pakabukas yra mielas ir paprastas. Jis kabo nuo paprastos sidabro spalvos grandinės. Šviesiai mėlynas topazas yra aukso gaubte, blizga ir atrodo gražiai. Tai gerai atrodo prie visų rūšių drabužių.

24. Aukso vėžlio pakabukas:

Auksinis vėžlio pakabukas

Šis pakabukas yra madingas ir nusagstytas deimantais, todėl jis tampa patrauklesnis.

25. Sidabro sterlingų pakabukas:

Sidabro sterlingų pakabukas

Tai madingas pakabukas, deimantinis ir aukso brangakmenis centre. Tai gerai atrodys su sidabrine grandine.

Pakabukai buvo dėvimi nuo tada, kai buvo išrasti papuošalai. Šiais laikais galima rinktis iš didžiulės įvairovės. Pakabukai moterims yra įvairiausi – nuo labai pigių iki labai brangių.