Brangakmeniai yra spalvingi akmenys, kurie gali būti natūralūs arba sintetiniai. Brangakmeniai, naudojami papuošalams gaminti, yra ryškūs ir gražūs bei turi nuostabų blizgesį. Brangakmenių pakabukai gali būti pagaminti naudojant auksą arba sidabrą. Jie gali būti supjaustyti formomis arba palikti natūraliai. Pasirinkite geriausią variantą, kad pakeltumėte spalvingą liftą.

Naujausi ir patrauklūs brangakmenių pakabučiai mergaitėms madoje:

Čia yra geriausi brangakmenių pakabukų dizainai su vaizdais.

1. Natūralių brangakmenių pakabukai:

Natūralių brangakmenių pakabukai

Įsigykite šį natūralų brangakmenio pakabuką, kurio graži žalsvai mėlyna spalva yra nuostabi. Didelis sidabro spalvos brangakmenis yra labai gražus. Sidabrinio rėmo darbas taip pat yra labai sudėtingas. Ovalus brangakmenio pjūvis puikiai tinka pakabučiams ir puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui.

2. Aukso brangakmenio pakabukas:

Aukso brangakmenio pakabukas

Pasirinkite auksinį brangakmenio pakabuko karolį, kuris išsiskiria iš kitų. Šis 14K geltono aukso karoliai turi ovalo formos ametisto pakabuką. Ametisto brangakmenio skaidrumas yra labai didelis, o jo išpjovoje matomas blizgesys. Brangakmenis yra aukso spalvos su auksiniais spaustukais, kuriuos galima pamatyti priekinėje pakabuko pusėje.

3. Kelių brangakmenių pakabukas:

Kelių brangakmenių pakabukas

Kodėl verta rinktis vieną brangakmenio pakabuką, kai turite daug. Pasirinkite šį nuostabų kelių brangakmenių pakabuką, kuriame yra daug asimetriško dizaino spalvotų brangakmenių. Šis nuostabus brangakmenio pakabukas puikiai tinka dėvėti progoms ir vakarėliams.

4. Šešiakampis brangakmenio pakabukas:

Šešiakampis brangakmenio pakabukas

Šis šiuolaikinis dizainas yra gana įspūdingas kūrinys. Brangakmenis čia išpjautas šešiakampiu pavidalu, o pakabuko viršus – sidabro spalvos. Pakabuko dangtelis turi keletą dizainų, kuriuose yra dar keletas brangakmenių. Šešiakampio brangakmenio galas yra kaip pieštuko galiukas, todėl pakabukas tampa labai keistas.

5. Kabantis brangakmenio pakabukas:

Kabantis brangakmenio pakabukas

Šis akį traukiantis žalias brangakmenio pakabukas jums patiks. Brangakmenis supjaustomas cilindro formos ir supjaustytas centre. Tada sidabrinis pakabukas perveriamas per šį brangakmenį taip, kad atrodo, kad brangakmenis kabo. Dėl to brangakmenis sukasi aplink pakabuką.

6. Butelio žavesio brangakmenio pakabukas:

Butelio žavesio brangakmenio pakabukas

Tai tinka kiekvienam mados pamišusiam žmogui. Nuostabus pakabukas pagamintas iš butelio formos žavesio, užpildyto mažais brangakmeniais. Butelio dangtelis taip pat pagamintas iš brangakmenio, kuris yra dangtelio formos. Tada visas žavesys suveriamas ant plonos sidabrinės grandinėlės, todėl karoliai yra nenugalimi.

7. Vielos įvyniojimo brangakmenio pakabukas:

Vielos įvyniojimo brangakmenio pakabukas

Čia yra puiki „pasidaryk pats“ technika, kurią galite padaryti. Natūraliai supjaustyti brangakmeniai yra suvynioti į vielą, todėl šie brangakmenio pakabučiai suteikia paprastą, bet elegantišką išvaizdą. Brangakmenių spalvos taip pat labai skiriasi. Pasirinkite skaidresnes spalvas, nes jos atspindės šviesą ir atrodys puošniai.

8. Sidabrinis brangakmenio pakabukas:

Sidabrinis brangakmenio pakabukas

Įsigykite nuostabų širdies formos sidabrinį brangakmenio pakabuką. Šis įspūdingas sidabrinis pakabukas turi akinančiai raudoną granato brangakmenį apvalios formos, kuris yra pakabuko šone. Širdies formos pakabučiai yra vienas iš labiausiai paplitusių dizainų ir daugelyje jų yra brangakmenių. Pasirinkite tą, kuris jums patinka, ir padarykite tai asmeniniu mėgstamu.

9. Juostelės brangakmenio pakabukas:

Juostelės brangakmenio pakabukas

Dauguma pakabukų kaip grandinėlės naudoja sidabrą, auksą ar kitą metalą. Čia jūs galite naudoti juostelę pakabinti pakabuką. Didelis brangakmenio pakabukas yra rausvai agatas žalios spalvos. Čia naudojama juosta yra tos pačios žalios spalvos ir puikiai dera su dideliu brangakmeniu.

Brangakmenių pakabučiai gali būti dideli arba maži ir bet kuriuo atveju jie atrodo puikiai. Kai kurie pakabukai pagaminti iš aukso arba sidabro, o kai kurie netgi turi spalvingus kaspinus.