Gyvūnai dažniausiai naudojami kaip simbolis, visuotinai žinoma, kad drugeliai reiškia didžiulę transformaciją, jie yra gamtos stebuklas, pradedant vienu dalyku ir paverčiant kažkuo kitu. Skirtingos kultūros drugeliams suteikia skirtingą reikšmę. Nors tikras drugelis negali būti nešiojamas vienu, bet tikrai gali būti drugelio pakabukas.

gražus-drugelis-pakabukas-dizainas-karoliai

Jų galima rasti iš tauriųjų ir padengtų metalų, kristalų, akrilo ir kt. Prie jo pridėtas pakabukas drugelis sukelia šypseną veide, pakelia jų dvasią ir skleidžia džiaugsmą. Tai malonus būdas įsigyti priedų. Tiek daug drugelio pakabuko dizaino yra paini, čia yra keletas geriausių dizaino, kurie pašalina jūsų painiavą.

Drugelio pakabuko dizainas:

1. Sidabrinis dvigubas drugelio pakabukas:

Dvigubas drugelio pakabukas sidabro spalvos

Dvigubo drugelio pakabuke du drugeliai yra pritvirtinti horizontaliai arba vertikaliai, todėl pakabukas atrodo ilgas. Drugelių dydžiai vertikaliai yra skirtingi, todėl jie atrodo gražiai. Dvigubas drugelio pakabukas, pritvirtintas prie plonos grandinėlės, atrodo dar gražiau.

2. Drugelio sparno pakabuko dizainas:

Drugelio sparno pakabuko dizainas

Drugelio sparno pakabukas komponuoja tik drugelio sparnus arba drugelio šoninį vaizdą. Jis yra įvairių spalvų ir netgi turi meninį dizainą. Spalvotas pakabukas su atitinkamais drabužiais atrodys elegantiškai.

3. Dizainerio karoliukų drugelio pakabukas:

Dizainerio karoliukų drugelio pakabukas

Karoliukų drugelio pakabukas suteiks funky išvaizdą. Drugelio sparnuose yra karoliukų eilutės. Jie gali būti kelių spalvų arba vienos spalvos. Jie yra labai subtilūs ir su jais reikia elgtis atsargiai.

4. Kelių akmenų drugelio pakabukas:

Daugiaspalvis drugelio pakabukas

Kadangi yra tiek daug spalvotų akmenų, jie yra labai gražūs, kai jie yra įdėti į drugelio pakabuką. Skirtingų spalvų akmenų turėjimas skirtinguose sparnuose neabejotinai padarys žavingą išvaizdą.

5. Drugelio širdies pakabukas:

Pakabukas „Drugelis širdyje“

Tik drugelis kaip pakabukas neatrodys toks kietas, bet kai jis bus pridėtas širdimi, jis 100 kartų suteiks išvaizdai spalvų. Drugelį širdies pakabutyje gali dėvėti visi, kad būtų paprasta ir šaunu.

6. Vintažinis drugelio pakabukas:

Vintažinis drugelio pakabukas

Senas yra auksas, ši frazė jam labai tinka. Senoviniai drugelių pakabučiai yra nuobodžios spalvos, tačiau atrodo gražiai, kai juose yra smulkių akmenų. Jie gali būti naudojami tradiciniuose renginiuose.

7. Kelių drugelių pakabukas:

Kelių drugelių pakabukas

Kai vienas drugelis gali atrodyti nuostabiai, o tada pagalvokite apie kelis drugelius. Drugeliai, pritvirtinti vienas prie kito, atrodo gražiau. Jie atrodo kaip drugelio pakabuko karoliai.

8. Aukso drugelio pakabuko dizainas:

Auksinio drugelio pakabuko dizainas

Šis auksinis drugelio pakabukas suteikia labai karališką išvaizdą. Jie gali būti dėvimi su bet kokia apranga ir spalva, tačiau kai jie papuošti juoda spalva, išgaunama grakšti išvaizda.

9. Sidabrinio drugelio pakabuko dizainas:

Sidabrinio drugelio pakabuko dizainas

Sidabrinis drugelio pakabukas yra klasė. Šis baltas metalas tikrai privers grožį įvertinti. Deimantai, pridedami prie jo, atrodo labiau akinantys ir spindintys. Jie gali būti papuošti bet kokia apranga. Tai labiau žinoma jaunoms mergaitėms kasdieniame gyvenime.

Drugelis yra naujo gyvenimo simbolis ir senų ciklų atsisakymas bei tikrojo vidinio savęs atradimas. Drugelis ragina mus išplėsti sparnus ir su džiaugsmu judėti į priekį ir rasti savo vietą gyvenime. Be to, tai yra mados simbolis. Drugelio pakabukas dėvimas su apyrankėmis, karoliais, kad pridėtų stiliaus ir atrodytų pritrenkiančiai. Jie pritraukia dėmesį, todėl tampa gyvybingi. Drugelio pakabukas yra įvairių dizainų ir modelių, kad skristų vienu būdu. Jis gali būti dėvimas bet kurioje amžiaus grupėje ir bet kur.