Pakabukai – vienas svarbiausių papuošalų, kuriuos naudoja ne tik moterys, bet ir vyrai. Pakabukai, kurie skiriasi nuo tradicinių dizainų, dažniausiai yra šiuolaikiški ir naudojami jaunesnėje visuomenės dalyje. Šie dizainai vadinami pasirinktiniais pakabukų dizainais, ir čia galima pasirinkti iš daugybės daiktų. Galite pasirinkti pagal užsakymą pagamintą pakabuką, kuriame yra jūsų inicialas arba vardas arba kažkas, kas jums gali būti brangu. Iš šio sąrašo pasirinkite pasirinktinį pakabuką ir išeikite stilingai.

Naujausi ir stilingi pakabukai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 populiariausius pagal užsakymą pagamintų pakabukų dizainus.

1. Pirminio pasirinktinio pakabuko pavadinimas:

Pirminio pasirinktinio pakabuko pavadinimas

Labai meniškai gaukite individualų pakabuką su savo vardo inicialu. Pasirinkite kūrybingą pasirinktinį karolių pakabuką, kad parodytumėte savo mados pareiškimą. Šis pradinis pakabukas turi karūnos dizainą su sparnais iš abiejų pusių. Šį pakabuką galite pritaikyti pagal savo skonį ir padaryti jį kūrybiškesnį.

2. Karikatūrų pasirinktiniai pakabukai:

Animacinių filmų individualūs pakabukai

Komiksų ir animacinių filmų mėgėjams tai yra geriausias pakabukas. Šie pakabukai, pagaminti iš mažų spalvotų akmenų, dažniausiai yra animacinio filmo veikėjo veidas. Pasirinkite taip pat blizgantį ir neįprastą. Šie pritaikyti pakabukai puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

3. Logotipo pasirinktinis pakabukas:

Individualizuotas logotipo pakabukas

Pagal užsakymą pagaminti pakabučiai puikiai tinka įmonėms ir organizacijoms. Šie pakabukai yra su įmonės logotipu ir yra pagaminti iš sidabro arba aukso. Pasirinkite stilių, susietą su jūsų organizacija, ir tada gaukite šiuos pritaikytus pakabukus savo darbuotojams.

4. Aukso statulos pasirinktinis pakabukas:

Auksinis statulos pakabukas

Gaukite šį pasirinktinį auksinį pakabuką, kuriame yra Budos statula, arba kaip dovaną. Šis nuostabus Budos statulos pakabukas yra didelio dydžio ir pagamintas iš 10K aukso. Taip pat galite nusipirkti kitų statulų pakabukų, tokių kaip Jėzus, karalius Tutas ir kt.

5. Kūdikių spausdinimo pasirinktinis pakabukas:

„Baby Print“ individualus pakabukas

Prisiminkite šiuos nuostabius kūdikių pėdų atspaudų pasirinktinius pakabukus. Šie gražūs pakabučiai yra dideli lobiai tėvams, nes šie atspaudai yra pirmieji kūdikio atspaudai, todėl žavingiausi. Taip pat galite pasirinkti atspausdinti savo kūdikio ranką.

6. Du pavadinimai pagal užsakymą:

Du individualūs pakabukai

Tai nuostabi dovana mylimam žmogui jubiliejui ar ypatingai gyvenimo akimirkai. Šis pasirinktinis sidabrinis pakabukas turi du pakabukai su rankomis įspaustais pavadinimais ant sidabro. Pakabukai taip pat yra maži spalvoti akmenukai, kuriuos galima pritaikyti pagal savo skonį.

7. Lazeriu išgraviruoti individualūs pakabukai:

Lazeriu išgraviruoti individualūs pakabukai

Eikite žalias su šiais pasirinktiniais papuošalų pakabukais, pagamintais iš lydyto stiklo. Šių lydyto stiklo pakabukų ėsdinimas lazeriu suteikia labai dramatišką efektą. Medžio dizainas yra vienas iš daugelio dizainų, kuriuos galite pasirinkti.

8. Individualus medinis pakabukas:

Individualizuotas medinis pakabukas

Šie mieli apskrito medžio pakabukai puikiai tinka dėvėti kasdien prie džinsų ir viršūnių. Šie mediniai pakabukai yra pagaminti iš medžio gabalų, kurie supjaustomi ratu, o tada kuriami dizainai su laidais. Natūralios medžio spalvos spalvos taip pat padeda sukurti nuostabų dizainą.

9. Gyvūnų dizaino pasirinktinis pakabukas:

Gyvūnų dizaino individualus pakabukas

Šie pagal užsakymą pagaminti auksiniai pakabučiai puikiai tinka gyvūnų mylėtojams. Keisti dizainai turi nuostabias detales ir leidžia gyvūnui atrodyti labai tikroviškai. Galite pasirinkti auksinius pakabukus, kuriuose yra mažų deimantų, kad būtų daugiau įspūdžių.

Individualūs pakabukai geriausiai tinka tiems, kuriems patinka dalykai, kurie yra toli nuo įprasto. Šie pakabukai gali būti pagaminti tiksliai taip, kaip jūs jį kuriate. Padarykite juos iš sidabro, aukso, stiklo ar net medžio, kad sukurtumėte kūrybiškesnį efektą. Pasirūpinkite pakabuku savo įmonei ar net savo kūdikiui ar mylimam žmogui, turėdami platų pasirinktinių dizainų asortimentą.