Rubinas yra vienas iš brangiųjų brangakmenių, išsiskiriančių ryškiai raudona spalva, kuri primena vyšnias. Spalva susidaro iki cheminės sudėties, kurioje yra aliuminio oksido ir chromo. Šis brangakmenis primena meilės ženklą, kuris daugelio porų dėmesį patraukė kaip meilės ženklas, kuriuo dalijamasi kaip dovana. Kad būtų įdomiau berniukams, kurie planuoja nustebinti jūsų meilę nuostabiu vyšninės raudonos rubino spalvos pakabuko karoliu.

Naujausi ir patrauklūs raudonojo rubino pakabukų modeliai moterims madoje:

Čia yra 9 geriausi rubino pakabukų dizainai, kurie palengvins jūsų pasirinkimą!!

1. Širdies formos rubino pakabukas:

rubino pakabukų dizainas

Pirmasis dizainas, kuris išryškėja berniukams pagalvojus apie dovaną savo mergaitei, būtų papuošalai, kurie prie rubino dygliuoto pakabuko privers ją išprotėti !! Šis širdies formos pakabukas, pagamintas iš vieno akmens rubino su balto aukso pamušalu, derinamas su baltos aukso grandine, kuri yra įspūdingas derinys.

2. Braškių raudono rubino pakabuko dizainas:

Braškių raudono rubino pakabukas

Šis unikalus ir ekstravagantiškas braškių formos rubino pakabukas, pagamintas naudojant lazerio mikrobangų techniką, kuri suteikia lygų blizgesį. Braškėms suprojektuoto pakabuko stiebas pagamintas iš balto aukso su deimantais nusagstytais lapais. Tai nuostabus Rubino deimantų pakabukas.

3. Apvalus „Halo Ruby“ pakabukas su deimantais:

Apvalus „Halo Ruby“ pakabukas su deimantais

Halo rubino pakabukas yra vienas iš paprasčiausių, bet labiausiai mėgstamų moterų dizaino. Suapvalinto rubino rubino akmens kampai suprojektuoti blizgiu deimantiniu akmeniu. Tai tikras rubino pakabuko karoliai.

4. Gėlių klasterio rubino pakabukų dizainas:

Gėlių klasterio rubino pakabukas

Rubino akmens spintelės sukuria gėlių raštą, kuris yra vienas iš tradicinių papuošalų, dažniausiai paplitusių tarp Pietų Indijos moterų, kartu su auksine karolių grandine. Šio tipo dizainas pagamintas iš šviesios spalvos rubino akmens, todėl jis dar labiau skiriasi nuo įprasto rubino pakabuko.

5. Rubino brangakmenio juostos pakabukas balto aukso karoliai:

Rubino brangakmenio juostos pakabukas balto aukso karoliai

Strypo pakabukas yra labai paplitęs dizainas, naudojamas kuriant daugelio tipų sidabro ir aukso pakabukus. Šio tipo juostos yra pagamintos iš balto aukso arba sidabro, pritvirtintos tarp strypo rutulio formos rubino akmenų. Šis rinkinys pritvirtintas prie balto aukso grandinės naudojant žiedo tvirtinimą.

6. „Teardrop Solitaire Ruby“ pakabukų dizainas:

„Teardrop Solitaire“ rubino pakabukas

Šio tipo dizainas pagamintas iš vieno rožinės spalvos rubino akmens. Akmuo išraižytas ašaros formos. Šis dizainas yra populiarus šalia širdies formos pakabuko. Pakabukas prie grandinės pritvirtintas spyruoklės formos sidabriniu tvirtinimu.

7. Antikvariniai rubino-žalvario pakabuko karoliai:

Antikvarinis rubino-žalvario pakabukas „Choker“ karoliai

Antikvariniai papuošalai yra labai populiarūs tarp vidutinio amžiaus moterų. Kaina taip pat yra gana didelė, palyginti su įprastu pakabuku. Rubino akmuo pritvirtintas prie senovinio aukso rėmo centro. Visas gabalas yra priklijuotas prie nėrinių apkabos dizaino, kuris suteikia modernizuotą senovinę išvaizdą.

8. Rubino deimantinis pakabukas raudonų kristalų eilių karoliuose:

Rubino deimanto pakabukas raudonos spalvos krištolo eilutės karoliuose

Kristalo ir rubino derinys gali būti vadinamas išgalvotu pareiškimu. Šis teiginio karoliai yra pagaminti iš trijų atskirų raudono krištolo karolių eilutės su centre pritvirtintu pakabuku, pagamintu iš blizgančio rubino ir deimantinių akmenų. Pakabuko forma paprastai yra ovali, todėl trys grandinės eilės turi būti sujungtos iš šonų.

9. Trikampis vieno rubino kaiščio auksinis pakabukas:

Trikampis vieno rubino smeigės auksinis pakabukas

Šios konstrukcijos pakabuko rėmas pagamintas iš aukso, suprojektuoto į trikampę formą, o virvės auksinis dizainas, lituojamas centre, prie šio gabalo pritvirtintas ryškiai raudonas rubino akmuo. Šį brangakmenį geriausia dėvėti ypatingos progos metu kartu su auksine grandine.

Rubinai neabejotinai yra brangus brangakmenis, kuriam nusipirkti reikia gero apšvietimo. Perkant už mažą biudžetą, stikliniai pripildyti rubinai yra statymai, kurie yra gražūs, tačiau išlieka kainų diapazone. Turint vidutinį biudžetą, geriausia žiūrėti iš Afrikos rubinų. Norint įsigyti didelį biudžetą, Birmos brangakmenis yra geriausias.