Kaklo papuošalai yra svarbi moterų papuošalų dalis. Pakabukai sudaro svarbią jo dalį. Auksas, deimantas, sidabras ir kiti yra tarp daugybės pakabukų variantų. Nuo pačių atsitiktinių iki akį traukiančių ir patrauklių.

pakabukas karoliai

Gražūs ir stilingi pakabukų karoliai su vaizdais:

Pakabukų galima įsigyti labai daug. Tarp jų yra 9 geriausių pakabukų, kuriuos galite pasirinkti patys, sąrašas.

1. Paprastas apskritimo aukso pakabučių karolių dizainas:

Paprastas apskritimo aukso pakabuko karolių dizainas

Paprastą apskritimo formos tuščiavidurį pakabuką auksu galima nusipirkti ir nešioti. Sakant: „Grožis slypi paprastume“, šis pakabukas tikrai papildys jūsų grožį paprastu dizainu ir jo aura.

2. Pakabuko dekoracijos mergaitėms:

Peizažas mergaitėms

Tai paprastas apskritimo pakabukas, kurio dekoracijos ant jo paviršiaus yra išsklaidytos spalvos. Jis suteikia gražią ir bendrą išvaizdą, taip pat gali būti dėvimas su vakarietiška apranga. Merginos, besidominčios menu ir piešimu, gali lengvai pasirinkti šį pakabuką.

3. Sidabrinis trijų vandenynų mėlynas pakabukas:

Sidabrinis trijų vandenynų mėlynas pakabukas

Trys mėlyni akmenys su tamsiais kampais ir šviesiai mėlyni viduryje suteikia raminančią išvaizdą. Jie pritvirtinti spiralinėmis sruogomis ir atrodo kaip vandenyno spalva ir simbolizuoja malonią atmosferą. Bet kuri mergina gali tai nusipirkti kaip savo kūrybinių papuošalų dalį ir dėvėti su vakarietiška suknele.

4. „Black Germia“ pakabuko karolių dizainas:

„Black Germia“ pakabukų karolių dizainas

Pakabukas yra šviesiai žalios spalvos, labai atsitiktinai suprojektuotas juodos spalvos šonuose su smulkiais akmenėliais. Pakabuką mergina gali dėvėti kartu su vakarine suknele juodos spalvos.

5. Treble Clef pakabukas karoliai:

Treble Clef pakabukas karoliai

Patrauklus ornamentas muziką mėgstančiai merginai. Pakabukas, suprojektuotas rakto pavidalu, simbolizuoja lovį ir keteras, susidariusias skleidžiant garsą. Plonai suprojektuotas sidabrinis aukštaūgis suteikia ryškią išvaizdą ir daug pastangų, gaminant šį pakabuką.

6. Mediniai pakabukai:

Pakabukai iš medžio

Plokščia medinė lenta kaip pakabukas suteikia blaivų vaizdą. Patarlė, parašyta paprastu šriftu, pakabuko „paprastą, bet puikią išvaizdą“ papildo. Linija, besisukanti aplink rodykles viena kryptimi, taip pat padidina parašytų žodžių grožį. Merginos, mėgstančios knygas ir literatūrą ir turinčios geidulingą ar niūrų charakterį, norėtų sau nusipirkti šį pakabuką.

7. Sidabrinis žalios juostos agato pakabukas:

Žalios juostelės agato pakabukas sidabro spalvos

Žalias atspalvis akmenyje ir apsuptas spirale bei sidabriniai pusiau ovalai pakabukui suteikia blaivų vaizdą. Šis pakabukas, nors ir paprastas, gali būti naudojamas dėvėti ir paprastų susibūrimų, ir vakarėlio metu. Ją gali nusipirkti bet kuri mergina ar moteris, kuri trokšta universalių papuošalų.

8. Raudonojo akmens didelių pakabukų karolių dizainas moterims:

Raudonojo akmens didelių pakabukų karolių dizainas moterims

Tai raudonas pakabukas su mažais ir dideliais raudonais akmenimis, pagamintas pakabuke, suteikiančiame etninę ir tradicinę išvaizdą. Pakabuką galima dėvėti prie bet kokios raudonos ar etninės aprangos. Raudona yra spalva, kurios nori dauguma moterų, ir šis papuošalas joms būtų puikus pasirinkimas.

9. Daugiasluoksniai akmenukai pakabutyje:

Daugiasluoksniai akmenukai pakabutyje

Unikalus pakabukas su dvipuse auksine gija ir daugybe žvirgždėtų akmenukų suteikia pakabukui elegantišką išvaizdą. Nešiotas su panašia ar net puošnia apranga, pakabukas derėtų prie bet kurio, kas dar labiau padidintų jūsų asmenybę.

Taigi paprasti pakabukai yra patys elegantiškiausi, kuriuos gali rasti tarp įvairių pakabukų kategorijos variantų. Šie 9 paprasti pakabučiai yra išrinkti tarp jų.