Grandinė be pakabuko yra kaip bevardis pirštas be žiedo. Pakabučiai visada yra ypatingas aksesuaras, kuris paprastą ploną grandinėlę prie puošnaus karolių daro žavingesnį. Pakabukai suprojektuoti pagal skirtingas geometrines figūras, o vienas iš paprasčiausių madingo ir madingo dizaino yra žvaigždės formos pakabukas, kuris primena mirksinčią žvaigždę danguje. Ponios, kurioms įdomu sužinoti apie 9 nuostabiausių žvaigždžių pakabukų dizainus, šis straipsnis padės jas žinoti.

Įvairūs žvaigždžių pakabukų dizaino tipai:

Naujausi ir gražūs pakabukai žvaigždžių dizainui moterims madoje:

Čia yra geriausi žvaigždžių pakabukai moterims.

1. Paprastas metalinis pakabukas:

Paprasto metalo žvaigždės pakabukas

Tvirtas paprastas žvaigždės formos pakabukas visada yra pirmoje vietoje, kai kalbama apie dažniausiai naudojamą pakabuką. Pakabuko dydis gali skirtis – nuo mažo iki didelio dydžio. Šio tipo pakabukas neturi jokio dizaino ar skylės tarp žvaigždės. Metalas prideda blizgantį ir atspindintį efektą.

2. Dvigubo žvaigždės pakabuko karoliai sidabro spalvos:

Dvigubo žvaigždės pakabuko karoliai sidabro spalvos

Paprasta rolo arba pažabota grandinė, suporuota su dvigubos žvaigždės pakabuku, kiekvienas pakabukas skirtingo dydžio. Šis įvairaus dydžio pakabukas šiek tiek pakeičia iš vieno pakabuko karolių. Du pakabukai yra lituojami kartu, kad sudarytų vieną pakabuką.

3. Deimantinis dygliuotas auksinis pakabukas:

Deimantinis dygliuotas auksinis pakabukas

Moterys nevertina grandinės be deimantinių dygliuotų pakabukų! Jie mėgsta dėvėti bet kokios formos deimantus, į šį sąrašą įtrauktas pakabukas, pritvirtintas prie aukso pakabuko kampų ar vidurio. Mėgstamiausias dizainas yra „Solitaire“ deimantinis smeigtukas žvaigždės formos pakabuko centre.

4. LED žvaigždžių pakabukų grandinė:

LED žvaigždžių pakabukų grandinė

Tai neabejotinai vakarėlio drabužių karoliai. Žvaigždės formos pakabukas turi įmontuotą LED lemputę centre ir žvaigždės sparnuose. Grandinė gali būti paprasta sriegio ilga grandinė arba vielos grandinė.

5. Mažas aukso žvaigždės pakabukas „Choker“ karoliams:

Mažas auksinis žvaigždės pakabukas „Choker“ karoliams

Kaklo papuošalas iš juodų nėrinių, kuris gali būti paprasto siūlų arba gėlių dizaino nėrinių. Prie nėrinių ant jo pakabintas puošnus ir miniatiūrinis „Star Gold“ pakabukas. Tokį dizainą dėvi jaunos merginos.

6. Triple Star Rose Gold pakabukas:

Trijų žvaigždučių rožinio aukso pakabukas

Rožinis auksas turi daug didesnę paklausą nei įprasti geltonojo aukso papuošalai, kai kalbama apie išgalvotą brangakmenį. Trijų formų akmeninis dygliuotas žvaigždės formos pakabukas karoliams yra sulituotas į vientisą pakabuką, kuris centre yra sujungtas su karolių žiedo tvirtinimu. Šio tipo karoliai naudojami kartu su laisvalaikio drabužiais.

7. Medinis žvaigždės pakabukas karoliukų karoliai:

Medinis žvaigždės pakabukas karoliukų karoliai

Šis pakabukas primena jūrų žvaigždę, pagamintą iš grynos medienos, turinčios kaimišką išvaizdą. Pakabuko centre yra skylė, per kurią įleidžiamas karoliukų karoliai. Šis modernus karoliai naudojami kaip paplūdimio aksesuaras.

8. Karoliukų apdirbtas žvaigždės pakabukas:

Karoliukas dirbo žvaigždės pakabukas

Su karoliukais labai lengva dirbti, kad būtų sukurtas detalus dizainas. Vienas iš tokių suprojektuotų pakabukų yra žvaigždės formos karoliukų pakabukas. Mėlyna spalva, kuri yra žinoma kaip meilės spalva, yra mėgstamiausia mergaičių spalva. Atsižvelgdami į dizaineriai sukūrė įvairaus dydžio karoliukų darbo pakabuką.

9. Daugiaspalvis sidabrinis žvaigždės pakabukas:

Daugiaspalvis sidabrinis žvaigždės pakabukas

Šis daugiaspalvis žvaigždžių pakabukas pagamintas iš spalvoto kristalo, kuris yra supjaustytas ir suformuotas kaip mirganti žvaigždė. Kristalai yra priklijuoti prie sidabrinių žvaigždžių rėmo. Prie pakabuko pritvirtintas kabliukas, kuris pereina į grandinę.

Dėl mažos smulkios žvaigždės prie didžiulio žvaigždės pakabuko dizaino karoliai atrodo patrauklesni. Norėdami nuspręsti dėl pakabuko dydžio, tai priklauso nuo grandinės ir karolių tipo. Jei norite plonos ir trumpos grandinėlės, geriausia pasirinkti mažą mažo dydžio pakabuką, kurio centre yra akmeninė smeigė, kuri gali būti neprivaloma. Ilgam ir storam karoliui geriausiai tinka pritaikytas didžiulis pakabukas.