Kristalai tikrai sužavės jus ir jūsų artimuosius. Kristalų spalvos yra tokios plačios, kad patenkina bet kokius skonio receptorius. Skaidrūs ir skaidrūs kristalai suteikia žvilgantį efektą, o nepermatomi kristalai suteikia rafinuotumo. Pasirinkite krištolinį pakabuką, kuris tenkina visus jūsų pasirinkimus ir juose atrodo stulbinančiai. Šis kristalų pakabukų sąrašas sutelktas į tipus, kurie dabar yra rinkoje.

Naujausi ir stilingi kristalų pakabukų modeliai moterims madoje:

Pažvelkime į 9 geriausius krištolo pakabukų dizainus su vaizdais.

1. Vielos apvyniojimo krištolo pakabukas:

Vielos apvyniojimo krištolo pakabukas

Tai tikrai šaunus krištolo pakabukas, turintis nesupjaustytą arba grubiai supjaustytą kristalą, kuris yra pritvirtintas prie pakabuko viela. Vielos vyniojimo technika yra gana unikali ir sukuria įdomią formą ir rezultatą. Vielos galai paprastai yra išlenkti spirale pabaigoje.

2. „Swarovski Crystal“ pakabukas:

Swarovski kristalų pakabukas

„Swarovski“ kristalų pakabukas yra viena garsiausių ir brangiausių papuošalų kolekcijos. Čia yra nuostabus oranžinis kristalas, supjaustytas ašaros lašo forma. Kristalas yra sidabro spalvos, o ant sidabro rėmo yra deimantų. Tai puiki dovana visiems, kuriuos branginate.

3. „Crystal Point“ pakabukas:

„Crystal Point“ pakabukas

Pasirinkite šį krištolo pakabuko karolį, kad įvaizdis būtų atsitiktinis ir neįprastas. Krištolo taško pakabukas pagamintas iš kristalo, supjaustyto smailiu kraštu. Kristalo viršuje yra sidabrinis rėmas, todėl jis yra paprastas. Pasirinkite tokio tipo pakabuką iš bet kokios nuostabios spalvos kristalų.

4. Stiklo buteliuko krištolo pakabukas:

Stiklo buteliuko krištolo pakabukas

Tai dar vienas neįprastas modelis, kurį mėgsta daugelis. Čia jūs turite stiklinį buteliuką, užpildytą mažo dydžio moldavito ir Herkimerio kristalais. Stiklinis buteliukas yra cilindro formos ir su sidabriniu dangteliu. Pakabuką laikantis karoliai taip pat pagaminti iš sidabro.

5. Nepjaustytas krištolo pakabukas:

Nesupjaustytas krištolo pakabukas

Šis karoliai su krištolo pakabučiu yra labai unikalūs. Čia naudojamas kristalas yra rožinis kvarco kristalas, kuris nėra supjaustytas ar poliruotas į klasikines formas. Kristalas išlaikomas natūralios formos ir tai išryškina jo grožį. Šio krištolo pakabuko dangtelis yra plonas aukso lakštas, kuris vėl laikomas šiurkštus ir nešlifuotas, kad būtų pasiektas tas pats efektas.

6. Didelis krištolo pakabukas:

Didelis krištolo pakabukas

Norėdami gauti tikrai drąsų ir drąsų vaizdą, įsigykite šį ypač didelį krištolo pakabuką. Krištolo dydis čia yra gana didelis ir yra paprastas, tik su juodais karoliais. Šis pakabukas su krištolo vėriniu puikiai tinka prie gilaus kaklo suknelių ir chalatų.

7. Mados krištolo pakabukai:

Madingi krištolo pakabukai

Pasirinkite šį unikalų mados kristalą, kad gautumėte nuostabų ir dailų mėlyną krištolo pakabuką. Pakabukas suprojektuotas kaip pusiau drugelis, o kiekvieno sparno centras priderintas prie žvilgančio mėlyno krištolo. Tai suteikia pakabukui nuostabų blizgesį ir dėvint atrodo nuostabiai.

8. Natūralus krištolo pakabukas:

Natūralaus krištolo pakabukas

Širdies formos pakabučiai šiais laikais yra labai geidžiami visų. Pasirinkite savo mėgstamą širdies formos pakabuką su šiuo natūraliu mėlynos spalvos krištolu. Sidabrinis krištolo pakabukas turi mėlyną širdies formos kristalą ir storą pakabuko apykaklę.

9. Aukso krištolo pakabukas:

Auksinis krištolo pakabukas

Šis puikus aukso krištolo pakabukas yra puiki dovana jūsų mamai. Pakabukas pagerbia mamos meilę. Skaidrus krištolo rinkinys auksiniame apvaliame rėme yra labai gražus. Yra auksinis įdėklas su žodžiais „Mama“ ir nuostabi rožė, kuri papildo šio nuostabaus pakabuko grožį.

Pasirinkite savo mėgstamus krištolinius pakabukus, kurie yra grubiai supjaustyti arba supjaustyti klasikinėmis formomis, pvz., Ašarų lašeliais, apvaliais ir tt. Gaukite akmenis, kurie yra poliruoti, kad būtų stilingesnė išvaizda, arba leiskite juos nepoliruoti, kad gautumėte neapdorotą efektą. Bet kokiu atveju jūs tikrai įsimylėsite savo krištolo pakabukus.