Šventyklos papuošalai yra vienas iš seniausių Indijos amatininkų, pristatytų meno pasaulyje. Šventyklos papuošalai sukurti su induistų dievo emblemomis, o deivės pirmą kartą buvo pasiūlytos šventykloje aukoti dievo ir deivės stabus. Pamažu tai tapo šokėjų dėvimais papuošalais. Ir bėgant metams tai tapo įprasta visoms moterims.

šventyklos papuošalų pakabukas

Šventyklos papuošalų pakabukų dizainas:

Meno kūrinys, naudojamas šventyklos papuošalams gaminti, užima daug laiko, taip pat brangiai kainuoja ir yra sunkus. Čia pamatysite 9 nuostabius pakabukus, kuriuos galite dėvėti pagal Indijos tradicijas.

1. Pakabukas su įspausta Lordo Ganešos emblema:

šventyklos papuošalai-pakabučiai-pakabukas-su-lord-ganesha-emblem

Aukščiau pateiktas šventyklos dizaino pakabukas pagamintas su pagrindine lordo Ganešos spauda. Pakabukas patrauklus raudonų ir žalių mažų perlų pakabukais. Ir net žirgynas su rubinu ir smaragdais.

2. Lakshmi bronzinis pakabukas:

šventyklos papuošalai-pakabukai-lakshmi-pakabukas

Tai tradicinis šventyklos pakabukas. Galite dėvėti su mangalsutra mala ir paprasta auksine grandine. Šis dizainas pagamintas iš bronzos metalo.

3. Dirbtinis šventyklos pakabukas:

šventyklos papuošalai-pakabukai-dirbtinis-šventyklos-pakabukas

Tai labai patrauklus pakabuko dizainas. Tai ne auksas, o dirbtinis metalas, panašus į auksą. Šiam dizainui naudojamas modelis yra senovinis šventyklos dizainas. Tokius papuošalus galima dėvėti prie jų atitinkamos aprangos.

4. „Ruby and Emeralds Stud in Peacock“ pakabukas:

šventyklos papuošalų pakabučiai-rubinas ir smaragdas-stud-in-Peacock-pakabukas

Pažvelkite į šį nuostabų šventyklos pakabuko dizainą. Pakabuką galima dėvėti ant bet kokios grandinės, nesvarbu, ar tai auksinė, ar raudonų, baltų ar žalių perlų grandinė. Žavingas pakabukas išryškins visas akis. Pakabuko povai gražiai išraižyti smaragdais ir rubino akmenimis.

5. Monetos Lakshmi Ginni pakabukas:

šventyklos papuošalai-pakabukai-moneta-lakshmi-ginni-pakabukas

Šis gražus džinsinis pakabukas yra senovinio dizaino išvaizda. Šventyklos papuošalai daugiausia grindžiami deivių atspaudais, o „ginni“ yra nuostabus dizainas, kurį labiausiai mėgsta visos akys.

6. Viešpaties Krišnos pakabukas sidabru:

šventyklos papuošalai-pakabukai-lord-Krišna-pakabukas-sidabre

Pagaminta iš sidabro, tai senovinio šventyklos papuošalo pakabukas. Viešpats Krišna gražiai išraižytas ant pakabuko, juo dažniausiai žavisi daugelis damų. Jaunos merginos taip pat norėtų dėvėti tokį unikalų kūrinį net ir vakarietiškuose drabužiuose.

7. Šventyklos dizaino auksinis pakabukas su dviem paukščiais:

šventyklos pakabukas su dviem paukščiais

Du paukščiai, gražiai nupiešti ant aukso gabalo ir nudažyti meenakari darbais. Pakabukas yra puikus šventyklos pakabuko pavyzdys.

8. Paslėpto šventyklos pakabuko legendos:

šventyklos papuošalai-pakabučiai-legendos-paslėptas-šventyklos pakabukas

Šis pakabukas neabejotinai atspindi senovines šventyklos papuošalų tradicijas, tačiau turi kitokį šiuolaikinį pakabučio veido ir dizaino pasikeitimą. Šis pakabukas patiks tiek vyrams, tiek moterims.

9. Atidaromas šventyklos pakabukas:

šventyklos papuošalai-pakabukai-atidaromas-šventyklos pakabukas

Visada atsiranda naujų meno versijų. Čia yra atidaromas pakabukas, gražiai išraižytas su šventyklos dizainu abiejose pakabuko dalyse. Darbas su pakabuku yra nuostabus. Pakabukas taip pat akmenuotas smulkiai pjaustytu rubino deimantu. Du povai virš atidaromos dalies. Abi angos yra skirtingai išgražintos iš abiejų pusių. Viršutinė pusė su rubinais ir viduje graži dievo ir deivių drožyba.

Tai puikus šventyklos papuošalų pakabukų dizainas. Galite rasti daugiau dizainų pagal savo pasirinkimą. Šventyklos efektas papuošaluose su kūrybingais raižiniais ir brangakmenių dygsniais padidina jūsų asmenybės vertę. Tokie pakabučiai verčia atrodyti funkcijų šou kamščiu. Šventyklos pakabukų dizainas taip pat gali užbaigti jūsų apsirengimą stovint atskirai be karolių ir stiklo ornamentų. Šventyklos papuošalų pakabučiai suteikia nepakartojamą įspūdį jūsų papuošalų rinkiniams. Jūsų atveju turėtumėte turėti bent vieną suprojektuotą šventyklos papuošalą.