Smaragdas yra puikus žalias akmuo, plačiai naudojamas papuošalų gamyboje. Pakabukai, auskarai ir žiedai, pagaminti iš smaragdo, traukia akį ir yra brangūs. Smaragdo pakabukai gali būti pagaminti iš sidabro ir aukso, o deimantų naudojimas taip pat yra įprasta praktika. Iš šių nuostabių dizainų pasirinkite tobulą smaragdo pakabuko stilių. Kiekvienas iš šio sąrašo smaragdinių pakabukų turi savo ypatybes.

Naujausi ir patrauklūs „Emerald“ pakabukų vyrams dizainai & Moterys tendencijoje:

Pažvelkime į 9 geriausius smaragdinių pakabukų dizainus.

1. Kriaušių pjaustytas smaragdo pakabukas:

Kriaušės pjovimo smaragdo pakabukas

Vienas iš klasikinių brangakmenių pjūvių yra kriaušės forma. Ši įspūdinga forma suteikia neprilygstamą blizgesį. Šis gražus kriaušių kirpimo smaragdo pakabukas karoliai yra iš sidabro. Vien šio pakabuko grožis privers prarasti sąmonę.

2. Smaragdo aukso pakabukas:

Smaragdo aukso pakabukas

Pasirinkite šį smaragdo aukso pakabuką, kurio klasikinio kvadrato kirpimo smaragdo rinkinys yra aukso spalvos. Auksinio smaragdo pakabukas turi susuktą virvelės grandinę. Smaragdas čia yra nuostabus ir puikus. Pasirinkite šią dovaną savo mylimam žmogui.

3. Smaragdo deimantų pakabukas:

Smaragdo deimantų pakabukas

Šis mistinis smaragdo deimantų pakabukas pagamintas iš ovalo formos smaragdo. Šio pakabuko rėmo darbas yra puikus aukso spalvos darbas, kuriame yra smulkių deimantų. Banguoti aukso spalvos dizainai yra gana senovinės išvaizdos ir labai Viktorijos laikų. Pasirinkite šį smaragdo deimanto pakabuką, kad galėtumėte puoštis tradiciniais drabužiais.

4. Natūralus smaragdo pakabukas:

Natūralus smaragdo pakabukas

Gauk neapdorotų natūralių smaragdinių pakabukų, kad ta kaimiška išvaizda. Šie nuostabūs natūralaus grubiai supjaustyto smaragdo pakabukų karoliai yra gražūs ir įspūdingi. Kadangi jie yra natūralūs ir žali, pakabukai neturi įprasto blizgesio, kurį turi poliruoti smaragdai.

5. Smaragdo baltojo aukso pakabukas:

Smaragdo balto aukso pakabukas

Šis klasikinis gėlių formos pakabukas yra labai gražus ir subtilus. Gėlės žiedlapiai pagaminti iš smaragdo akmenų, kurie yra ašaros lašo formos. Karoliai pagaminti iš 14K balto aukso. Pakabuko centre taip pat yra deimantas.

6. Smulkūs smaragdiniai pakabukai:

Smulkūs smaragdiniai pakabukai

Pasirinkite šį smulkaus smaragdo pakabuko karolį iš geltono aukso. Šis smaragdas yra supjaustytas klasikiniu apvaliu kirpimu ir aplink jį yra storas auksinis užsegimas. Čia naudojama grandinė yra labai tvirtos grandinės. Geltono aukso pakabukas yra storas ir didelis, palyginti su akmens dydžiu.

7. Geometrinis smaragdo pakabukas:

Geometrinis smaragdo pakabukas

Įsigykite geometrinį smaragdo pakabuką, jei esate išprotėjęs dėl mados ir mėgstate savo išvaizdai pridėti neįprastą stilių. Šis ypatingas geometrinis smaragdinis pakabukas yra trikampio formos su auksu. Pasirinkite jums patinkančią formą ir suporuokite ją su dizainerių drabužiais, kad jūsų apranga atrodytų prašmatniai.

8. Imituotas smaragdo pakabukas:

Imituotas smaragdo pakabukas

Išbandykite šį didžiulį įgaubto kirpimo imitacinį smaragdo pakabuką iš sidabro. Smaragdas yra supjaustytas širdies formos ir atrodo stulbinančiai su sidabro narvo stiliaus rėmo darbu. Tai puikus pakabukas dėvėti oficialiai aprangai ir progoms. Pasirinkite dizainą, kuris jums patinka rėmo darbui, ir esate pasiruošęs pasukti galvas.

9. Multi Stone Emerald pakabukas:

Sidabrinis pakabukas iš kelių akmenų

Vietoj vieno akmens pakabuko galite pasirinkti kelių akmenų nustatymą, kuris taip pat atrodo akinantis. Čia turėsite dizainą, kuriame yra daug smaragdų aplinkoje, kurioje gali būti atitinkami auskarai. Naudojami akmenys gali būti derinami su deimantais, kad atrodytų prabangiau.

Iš jų išsirinkti tobulą smaragdo pakabuką bus sunki užduotis. Pasirinkite pjūvius, tokius kaip kriaušės, ašarų lašai, apvalios, kvadratinės ar net širdies formos. Pakabukai pagaminti iš geltono aukso arba sidabro. Jūs netgi galite pasirinkti akmens dydį – vieną didelį akmenį arba smulkų.