Aksominė medžiaga visada atrodo didinga, patraukli ir nuostabi. Dažnai žmonės mano, kad aksomas skirtas karalienei. Ši medžiaga yra tik kelių saujų spalvų. Tai raudona, raudona, smaragdo žalia, karališka ir tamsiai mėlyna. Čia pateikiami geriausi palaidinių dizainai su aksominiu audiniu, kad gautumėte turtingą išvaizdą.

Geriausia ir patraukliausia moterų aksominių palaidinių kolekcija:

Čia yra 15 geriausių dizainerių aksominių palaidinių su gražiais priekiniais ir galiniais kaklo raštais:

1. Mėlynos spalvos aksomas su auksiniu siuvinėjimu:

Mėlynas aksomas su auksiniais siuvinėjimais

Ši tamsiai mėlyna aksominė saree palaidinė su aukso gėlių dizainu. Ši palaidinė yra su kvadratine iškirpte ir giliu nugaros pjūviu. Tas pats gėlių kraštas yra viršutiniame ir apatiniame kraštuose gale. Rankovės trumpos, bet kraštinės. Visoje palaidinėje yra labai maži taškeliai. Yra dvi virvelės su auksiniu kutu tvirtinimui.

2. „Scarlet Velvet“ palaidinė su siuvinėjimu:

Scarlet Velvet su siuvinėjimu

Ši palaidinė pagaminta iš raudono aksomo audinio ir yra baltos ir auksinės spalvos siūlų. Jis turi kvadrato formos iškirptę, besitęsiančią iki nugaros, kuri yra giliai supjaustyta. Tvirtinimui yra dvi raudonos stygos su kutais. Aukso baltų auksinių siūlų kraštinės yra aplink rankovių kraštus, nugarą ir kaklą. Polka taškeliai yra išsiuvinėti ant rankovių ir nugaros, bet ne palaidinės priekyje. Rankovės yra baltos ir auksinės spalvos siūlais.

3. Rožinės spalvos dizainerio aksominė palaidinė:

Rožinė palaidinė

Tai rožinė aksominė palaidinė, papuošta balkšvais papuošalais ir Jari. Rankų darbas yra kaip kraštinė šalia kvadratinės iškirptės ir trumpų rankovių.

4. „Velvet Saree“ palaidinės „Varanasi Saree“:

„Velvet Saree“ palaidinės „Varanasi Saree“

Ši ryškiai raudona aksominė palaidinė yra skirta „Varanasi sarees“. Stilius atrodo labai paprastai. Tačiau yra Jari darbas ant rankovių, siekiančių iki alkūnių. Raudonas aksomas pridedamas prie rankovių kaip kraštas. Pečių medžiaga yra raudonas aksomas. Visa palaidinė turi ploną aukso kraštą.

5. Speciali juoda aksominė palaidinė:

Ypatinga juoda aksominė palaidinė

Ši neįprasta Sari palaidinė gali būti užsegama užtrauktuku. Turi trumpas rankoves ir apvalią iškirptę. Abiejose palaidinės priekio pusėse dvi raudonos gėlės turi auksinių centrų, auksinių lapų ir stiebų dizainą. Aplink palaidinės kraštą yra auksinė nėrinių kraštinė.

6. Juoda aksominė palaidinė su auksiniais siuvinėjimais:

Juoda aksominė palaidinė su auksiniais siuvinėjimais ir papuošalais

Ši juoda aksominė saree palaidinė turi apvalią iškirptę, trumpas rankoves ir trumpą pakabinimo stilių. Priešais iškirptę žemiau iškirptės yra gėlėti auksiniai siuvinėjimai. Žemiau yra eilė baltų papuošalų. Vėl yra eilė šiek tiek didesnių ir ryškesnių gėlių ir lapų. Visur yra mažų gėlių. Rankovės ribojasi su dviem tiesiomis linijomis, tarp kurių yra mažos gėlės.

7. „Royal Blue Velvet“ siuvinėta palaidinė:

Karališkai mėlynas aksomas siuvinėtas

Ši karališkojo mėlyno aksomo siuvinėta saree palaidinė turi rankoves, siekiančias alkūnes. Valties formos iškirptė ribojasi su geltonos, kaštoninės ir baltos spalvos siūlais. Visa palaidinė yra išsiuvinėta taškeliais. Taip pat yra gėlių ir lapų siuvinėjimas siūlais kaip rankovių kraštas. Palaidinės priekyje yra ryškus, įmantrus tipiškas indiškas „Kalka“ dizainas.

8. Nuotakos aksominės palaidinės dizainas:

Vestuvinė aksominė palaidinė

Ši raudona aksominė sari palaidinė yra daugelio Indijos induistų nuotakų pasirinkimas. Taigi jis yra sukurtas tik šiai progai. Stilius žavi ir pagyvina visų jaunų nuotakų figūrą. Iškirptė kvadratinė. Medžiaga vos dengia krūtinę, tačiau suteikia reikiamą atramą. Rankovės trumpos. Nugara yra giliai perpjauta, o du virvelių rinkiniai skirti tvirtinimui.

9. Violetinė aksominė karoliukų palaidinė:

Violetinė aksominė karoliukų palaidinė

Ši purpurinė aksominė saree palaidinė be rankovių. Atramos virš pečių yra subtiliai suprojektuotos su tvarkingomis mažų karoliukų eilėmis. Tie patys karoliukai ir dvi susiuvimo linijos naudojami kaip kraštinės. Tai ypatinga dizainerio „Sari“ palaidinė, kuri dėvint atrodo patraukliai ir elegantiškai. Tai puikus vakarėlis dėvėti.

10. Tamsiai mėlyna aksominė palaidinė su įmantriu auksiniu siuvinėjimu:

Tamsiai mėlyna aksominė palaidinė su įmantriu auksiniu siuvinėjimu

Ši tamsiai aksominė palaidinė turi auksinį siuvinėjimą iš sutvarkytų lapų stiebuose. Dizainas yra žemiau iškirptės ir rankovių. Didžioji dalis nugaros buvo sukurta. Tačiau priekis yra paprastas. Tvirtinimui yra dvi virvelės su kutais.

11. Smaragdo palaidinė „Green Velvet“:

Smaragdo žalias aksomas

Ši smaragdo žalia aksominė saree palaidinė yra baltos spalvos ir pagrindo siūlų. Jis turi kvadrato formos kaklą, besitęsiantį iki nugaros, su giliu pjūviu. Jis gali būti tvirtinamas dviem žaliomis virvelėmis su kutais. Visa palaidinė turi kraštą iš aukso baltų auksinių siūlų. Taškiniai taškeliai yra išsiuvinėti ant rankovių ir nugaros, tačiau palaidinės priekis yra lygus. Ant rankovių yra siūlų darbas.

12. Juoda aksominė siuvinėta palaidinė:

Siuvinėtas juodas aksomas

Ši juoda aksominė lehenga palaidinė su daugybe įmantrių rankų darbo puikiai tinka vakarėliams. Dizainas subtiliai pagamintas daugiausia iš „Jari“ ir siūlų. Iškirptė tęsiasi iki giliai nukirptos nugaros. Tvirtinimui yra dvi virvelės su kutais. Rankovės siekia iki alkūnių. Jie yra išsiuvinėti ir turi platų kraštą krašte.

13. Juodasis aksomas su auksiniu siuvinėjimu:

Juodas aksomas su auksiniais siuvinėjimais

Ši juoda aksominė palaidinė turi labai stilingą gilų kirpimą. Palaidinę laiko dvi auksinės stygos, kurios turi atitinkamus kutus. Iškirptė turi briaunotą siuvinėjimą ir platų išlenkto dizaino siuvinėjimą. Tas pats dizainas taip pat kartojamas rankovių krašte. Yra ir taškelių.

14. Mėlynasis aksomas su juvelyriniu darbu:

Mėlynas aksomas su juvelyriniais dirbiniais

Tai palaidinė visomis rankovėmis iš tamsiai mėlyno aksomo. Rankovės ir priekis puikiai dekoruoti įmantriu dizainu, pagamintu iš siūlų ir papuošalų. Be to, iškirptė turi platų kraštą, sudarytą iš karoliukų eilių ir specialių papuošalų. Tai dėvi Indijos karališkosios šeimos.

15. Juoda aksominė apatinė kaklo palaidinė:

Juoda aksominė palaidinė

Tai juoda aksominė sari palaidinė su siuvinėtais siūlais rankų darbo. Nugara turi gilų pjūvį. Palaidinė atrodo labai elegantiška. Jis be rankovių, o palaidinės atramai pakanka medžiagos, dengiančios pečius.

Darome išvadą, kad galime suprojektuoti tą patį aksomą, kad būtų galima gaminti įvairias palaidines. Palaidinės gali būti skirtingų spalvų aksomo. Įdomiausia yra šių aksominių palaidinių rankų darbas. Tai siuvinėjimas, karoliukai ir juvelyriniai dirbiniai.