Šiais laikais, kaip ir paruoštos darbinės palaidinės, rinkoje siūlomos tamprios palaidinės. Jis yra lengvai susiuvamas ir galite nusipirkti pasirinktą ir dydį. Jame yra įvairaus dydžio elastinga medžiaga. Ištempiamoje palaidinėje galite įsigyti įvairių dizainų. Ištempiamą paruoštą palaidinę nesunku nešioti ir ji palengvina užduotį. Vienas gali likti užburtas, kai pamatysite ištemptos palaidinės dizainą. Jau seniai praėjo tie laikai, kai ponios siuvėjams dovanoja palaidinės gabalus, o ponios turėjo daug pagalvoti, kokį modelį pasirinkti savo palaidinei.

Gražios ir paruoštos tamprios palaidinės Sarees:

Šiuo metu viskas yra paruošta. O ištempiama palaidinė net nėra labai brangi. Už prieinamą kainą galite gerai atrodyti.

1. Įtempiama palaidinė su apvaliu kaklu:

ištemptos palaidinės

Tai juodos spalvos tinklelis, tampri palaidinė. Juoda yra spalva, kuriai kiekvienos spalvos saree atitiks. Gražus raštas padarytas tinkle. Ši palaidinė taip pat gali būti naudojama kaip vakarėlio apranga. Iš abiejų pusių pateikiamas apvalus kaklas. Tai geriausiai tinka moterims.

2. Įprasta ir atsitiktinė ištempiama palaidinė:

Įprasta ir kasdieninė tampri palaidinė

Ši auksinės spalvos tampri palaidinė turi blizgantį audinį. Jis yra trumpomis rankovėmis ir gali būti naudojamas reguliariai. Jei su šia palaidine dėvėsite raudonos spalvos tinklą saree, tai bus fantastiška. Derinys atrodys brangus. Jis labiau blizgės naktinėse funkcijose ir atrodys sodriai.

3. Ištempiama palaidinė trumpomis rankovėmis:

Ištempiama palaidinė trumpomis rankovėmis

Tai karališkos mėlynos spalvos ištempiama palaidinė iš aksominės medžiagos. Aksomas yra storas audinys ir patogiai priglunda prie kūno. Medvilninė sunki saree atrodys geriausiai su aksomine ištempiama palaidine. Tai paprasta ir paprasta su trumpomis rankovėmis. Taigi saree turėtų būti sunki.

4. V -kaklo ištempiama palaidinė:

V -kaklo tampri palaidinė

Tai geltona, tampri palaidinė, su nėriniais. Ponios vargu ar renkasi geltonos spalvos palaidinę. Kadangi jis atitiks tik tam tikrą saree. Ant nugaros – V formos kaklas. Palaidinė atrodys nuostabi, jei saree taip pat yra nėrinių. Pasirinkite tą, kuriame yra nėriniai.

5. Ištempiama palaidinė su užtrauktuku:

Ištempiama palaidinė su užtrauktuku

Tai juodos spalvos tampri palaidinė, taip pat yra užtrauktukas ant kaklo. Jis yra trumpomis rankovėmis ir turi skaidrią medžiagą ant kaklo. Jis turi dizainą su aukštu kaklu, kuris atrodys gražiai sunki. Nustatyta, kad jis skirtas dekoruoti saree.

6. Ištempiama palaidinė trikotažoje:

Ištempiama palaidinė trikotažoje

Ši tampri palaidinė yra raudonos spalvos ir turi skirtingą kaklo raštą. Jis yra iš trikotažinės medžiagos. Kadangi tai yra tinklo audinys ant kaklo ir rankovės, reikia dėvėti vidinį. Ši palaidinė nuostabiai atrodo lieknoms moterims. Ji pasirodys šlovinga.

7. Daugiaspalvė ištempiama palaidinė:

Įvairiaspalvė tampri palaidinė

Ši tampri palaidinė yra daugiaspalvė. Jis turi tipišką apvalų kaklą ir trumpas rankoves. Tačiau tai yra kažkas kitokio nei įprasta paprasta tampri palaidinė. Kaip atspausdinta, turėtumėte dėvėti paprastą saree. Atspausdinta ištempiama palaidinė atrodys nepakartojamai. Turėk tą.

8. Dangtelio rankovių ištempiama palaidinė:

Įtempiama palaidinė su dangteliu rankovėmis

Tai žalios spalvos tampri palaidinė su dangteliu. Oranžinės spalvos saree atrodys unikalus derinys su šia palaidine. Tai paprasta apykaklės stiliaus palaidinė. Jums tai atrodys grakščiai ir maloniai išradingai. Tai stilinga išvaizda. Suporuokite jį su patrauklia saree ir pastebėkite savo pagyrimą žmonių akyse.

9. Naujausia ištempiama palaidinė:

Naujausia tampri palaidinė

Tai naujausios ketvirčio rankovių dizaino ištemptos palaidinės. Kaklo raštas taip puošia, kad nereikės ant jo nešioti karolių. Saree su siuvinėjimo darbais atrodys nuostabiai. Tai šalis nešioja dizainą palaidinėje. Dizainas toks šlovingas.

10. Paprasta ištempiama palaidinė:

Paprasta tampri palaidinė

Tai tvarkinga ir švari sidabrinė tampri palaidinė. Tai tokia paprasta ir paprasta palaidinė. Ponios yra įpratusios pasilikti vieną sidabrinę palaidinę, kad ją skubiai panaudotų. Sidabrinės spalvos palaidinė puikiai derės su daugeliu saree spalvų. Tai suteiks stulbinančią asmenybę vakarėlių moterims.

11. Lapų rašto ištempiama palaidinė:

Lapų rašto tampri palaidinė

Tai labai įspūdinga kaštoninės spalvos ištempiama palaidinė. Kaklas turi lapų raštą su itin trumpomis rankovėmis. Tai atrodys nuostabiai ir verta atnešti jums šlovę. Bus malonu šią palaidinę suporuoti su sunkia siena.

12. Dviejų spalvų ištempiama palaidinė:

Dviejų spalvų tampri palaidinė

Sakoma, kad dviejų spalvų tampri palaidinė, nes yra raudonos ir juodos spalvos derinyje. Jis turi karvės kaklą ir nugarą. Tai pusiau rankovė su moderniu pjūviu. Moterims tai atrodys nuostabiai. Palaidinė puikiai tinka, todėl niekas negali įsitikinti, kad ji yra paruošta.

13. Vakarėlio dėvima ištempiama palaidinė:

„Party Wear“ ištempiama palaidinė

Tai gėlių rašto ir ištempiama palaidinė apvaliu kaklu. Tai vakarėlio dėvima palaidinė. Ant nugaros yra apvalios formos kirpimas, kuris atrodo modifikuotas. Vakarėlyje tai atrodys puošniai. Jis turi puikų dizainą, suteikiantį nuostabią išvaizdą. Ponios žavėsis jumis vakarėlyje.

14. Palaidinė ilgomis rankovėmis:

Ištempiama palaidinė ilgomis rankovėmis

Tai šviesiai mėlynos spalvos tampri palaidinė ilgomis rankovėmis. Spalva labai švelni. Čia rankovės yra iš tinklinio audinio su gėlių raštu. Baltos spalvos nėrinių darbo saree atrodys pasakiškai su lengva palaidine. Jis turės žavingą išvaizdą ir tuo pačiu garbingą jausmą.

15. Tinklo audinio ištempiama palaidinė:

Tinklo audinio tampri palaidinė

Tai tikrai nuostabi baltos spalvos ištempiama palaidinė. Turi gražų tinklo audinį. Balta saree iš šilko audinio su moti ir deimantiniu darbu su šia balta palaidine atrodys nepaprastai gražiai. Naktį jis švies. Tai suteiks jums pirmos klasės išvaizdą ir neprilygstamą vaizdą. Jis yra išskirtinis.

Ištempiama palaidinė dažniausiai yra paprasta. Vis dėlto atspausdinta ir tampri palaidinė. Stretch palaidinė yra labai patogi dėvėti. Tai suteikia jums didžiausią ramybę ir netgi atrodo žavingai. Jame nėra mygtuko ir spaustukų. Jūs turite dėvėti jį iš viršaus. Jis yra pakankamai lankstus, kad būtų lengva dėvėti. Jūs nepajusite, kad tai yra sandari medžiaga. Ištempiama palaidinė maksimaliai ištempiama iki 4 kartų. Dažniausiai moterys parenkamoje palaidinėje pasirenka aukso ir sidabro spalvą.