Šiais laikais apykaklės palaidinės yra labiausiai pageidaujamas stilius. Moterys mėgsta dėvėti įvairias palaidines, kad atrodytų nepakartojamai, madingai. Turėdami gatavų kiekvienos spalvos palaidinių, nereikia laukti, kol siuvėjai pasiūs jūsų palaidinę. Palaidinė su apykakle yra geriausias pasirinkimas, nes lengvai prieinami nuostabūs dizainai. Jie gali būti pritaikyti pagal jūsų dydį. Vienai saree galite turėti daug palaidinių, tačiau kiekvieną kartą sukurkite visiškai naują išvaizdą.

Nuostabi palaidinių dizaino kolekcija su apykaklės kaklu:

Čia yra 18 skirtingų palaidinių apykaklės kaklo moterims su vaizdais, kuriuos dėvėti ypatingomis progomis.

1. Išgalvota apykaklės palaidinė:

Išgalvota apykaklės palaidinė -13

Šį dizainerio apykaklės kaklo raštą galima sukurti maišant kelis audinius, tokius kaip žalias šilkas, tinklas ir blizgučiai. Pūstos rankovės palaidiniui suteikia moteriškumo. Šis modelis pabrėžia pečių ir kaklo sritį. Geriausia šios palaidinės savybė yra jos universalumas, derinant kelis sarees.

2. Atgal atviros apykaklės palaidinė:

Atgal Atidaryti apykaklės palaidinę

Šis gražus atviro modelio nugara yra dar vienas apykaklės palaidinės stilius. Ant kaklo yra sunkus raštas, kuriame yra atidarymo mygtukai. Norint grakščiai atrodyti, prie kaklo galima pritvirtinti Dori ar kutą. Visa nugaros ir kaklo sritis yra paryškinta darbu.

3. Palaidinė su mandarinų apykakle:

Mandarinų apykaklės palaidinė

Tai raudonos spalvos mandarino apykaklės palaidinė. Išorinė palaidinės pusė uždengta tinkleliu. Palaidinė yra paminkštinta, kad būtų lygi apdaila; Mandarinų spalvos puikiai tinka žmonėms su ilgu kaklu. Jie siūlo geriausią aprėptį, o išlaikant audinio šviesą galima sukurti patogią, bet jausmingą išvaizdą.

4. Nėrinių palaidinė su apykaklės kaklu:

Nėriniuota palaidinė su apykakle

Ši nėrinių palaidinė yra su pilna apykakle ir turi šoninę angą. Palaidinės pečių dalis paprastai laikoma skaidri, o krūtinė yra padengta blizgančia medžiaga. Ši palaidinė paprastai yra paminkštinta ir yra puikus pasirinkimas tekančioms sarees.

5. Stilinga apykaklės kaklo palaidinė:

Stilinga palaidinė su apykakle

Tai naujausios apykaklės kaklo palaidinės dizainas. Tai nėrinių ir skaidraus audinio derinys. Puikus nėrinių darbas susiuvamas ant kaklo ir rankovių. Be to, po apykaklės kaklu yra grakščių klosčių. Pasirinkę kontrastingos spalvos palaidinę, galite sukurti tobulai atrodantį vaizdą.

6. Dizainerio apykaklės palaidinė:

Dizainerio apykaklės palaidinė

Ši palaidinė su aukštu apykakle yra unikalaus dizaino su aukštu kaklu ir giliai iškirptu kaklu. Pasirinkus aukštą kaklą viršutinėje dalyje, apatinė iškirptė gali būti gili, kad būtų atskleista skilimo sritis ir atrodytų jausmingai.

7. Palaidinė su apykakle:

Palaidinė su apykakle

Šioje palaidinėje tinklinis audinys naudojamas iš abiejų pusių. Sumaišius tinklo audinį su blizgučiais, galima sukurti elegantišką išvaizdą, kurią galima pasirinkti tiek naktiniams, tiek dienos vakarėliams. Šios palaidinės puikiai tinka tokioms spalvoms kaip juoda, auksinė, sidabrinė ir tt ir gali būti pakartotinai naudojamos keliose sarees.

8. Naujausia apykaklės palaidinė:

Naujausia apykaklės palaidinė

Šis madingas kaklo dizainas sujungia kvadrato formos kaklą su apykakle. Maišant skirtingus audinio gabalus, galima sukurti unikalų dizainą, tinkantį saree. Naudojant kontrastingas spalvas ir tinkamas raištelius, galima pažvelgti į visiškai naują lygį.

9. Palaidinės ant kaklo apykaklės kaklo:

Šaliko apykaklės kaklo palaidinės

Šaliko apykaklės kaklai puikiai tinka senovinei išvaizdai. Jie sukuria tą tobulą senovinę išvaizdą, ypač kai jie derinami su brokatais. Šaliko apykaklės kakleliai yra su stora ir sunkia iškirpte. Apykaklės dalis paryškinta kontrastingu arba atspausdintu audiniu, todėl likusi palaidinės dalis yra lygi. Jie puikiai dera prie šviesių ir prislopintų spalvų sarees.

10. Polo kaklo apykaklės palaidinė:

Polo kaklo apykaklės palaidinė

Polo kakleliai ne tik puikiai tinka marškiniams, bet ir daro gražius palaidinių modelius. Pagamintos iš lengvos medžiagos, šios kaklo palaidinės gali pakeisti visą išvaizdą ir priversti jus spindėti. Galite pasirinkti juos tiek tradiciniams, tiek vakarietiškiems sarees.

11. Palaidinė ant apykaklės:

Palaidinė ant apykaklės

Palaidinė ant apykaklės turi apykaklę, paryškintą Kundan darbe, kirpimą ir net siuvinėtą siūlą. Šios modernios apykaklės kaklo palaidinės puikiai tinka sarees, kurios paprastai yra paprastos ir reikalauja šiek tiek prisilietimo, kad sukurtų grandiozinę išvaizdą.

12. Kailio stiliaus apykaklės palaidinė:

Palto stiliaus apykaklės palaidinė

Kailio stiliaus madinga palaidinė arba „Angrakha“ apykaklės kaklo dizainas yra puiki elegancijos ir malonės harmonija. Tai puikiai tinka oficialiai išvaizdai ir tradiciniams renginiams, kai norisi sportuoti blaiviai, tačiau nepakartojamai. Pridedant auksinę ar sidabrinę apykaklę prie palaidinės, tai gali būti priedas, todėl nereikia dėvėti sunkių kaklo papuošalų.

13. Apykaklinė palaidinė nuotakai:

Palaidinė apykakle nuotakai

Šis palaidinės modelis yra su sunkiais siuvinėjimais ant kaklo ir vienos peties pusės. Tai puikiai tinka jaunoms merginoms ir nuotakoms, norinčioms nešioti ją su lehenga ar tekančia saree. Palaidinė net ir paprasčiausią saree akimirksniu pavers gyvybinga apranga.

14. Drugelio stiliaus apykaklės palaidinė:

Drugelio apykaklės palaidinė

Drugelio rašto palaidinė yra naujausias apykaklės kaklo dizainas rinkoje. Komplektuojama su sparnuota apykakle, kuri palaidinei suteikia gražią išvaizdą. Palaidinė turi būti kruopščiai suprojektuota iš paprasto audinio su minimaliomis puošmenomis. Ši palaidinė puikiai tinka spausdintoms ir dizainerių sarees įplaukiančioms medžiagoms.

15. Oficiali apykaklės palaidinė:

Oficiali apykaklės palaidinė

Nesvarbu, ar esate mokytojas, ar politikas, oficialus apykaklės kaklas idealiai tinka jūsų darbo drabužiams. Šis kaklas yra su paprasta apykakle, o priekyje – pjūvis. Šių tipų palaidinių puošmenos yra gana minimalios, kad būtų išvengta stilingos išvaizdos. Šios palaidinės geriausiai tinka medvilnei ir naujausiems lininiams sarees.

16. Marškinių apykaklės palaidinė:

Marškinių apykaklės palaidinė

Marškinių apykaklės kaklo palaidinės idealiai tinka darbo drabužiams. Šios palaidinės yra su pilna marškinių apykakle ir priekinėmis sagomis. Šio tipo palaidinės geriausiai tinka oficialiam ir biuro drabužiams. Todėl reikia, kad jie būtų paprasti. Be to, galima eksperimentuoti su mažais atspaudais ir motyvais, derinant juos su paprastais sarees.

17. Kinų apykaklės kaklo palaidinė:

apykaklės-kaklo-palaidinės dizainas

Tai kiniška palaidinė su apykakle. Gražus siuvinėjimo darbas atliekamas ant apykaklės ir rankovės bei palaidinės gale. Siuvinėjimas išryškina kaklo sritį ir, atsižvelgiant į progą, galima rinktis nuo paprasto iki sunkaus. Pasirinkę puoštus nėrinius, galite gauti tobulą vestuvėms skirtą aprangą.

18. Palaidinė su aukšto kaklo apykakle:

Palaidinė aukšto kaklo apykakle

Ši palaidinė su aukštu kaklu apykakle puikiai tinka paprastoms sarees, su kuriomis labiau patinka išskirtinė palaidinė. Priekinėje palaidinės dalyje yra tinkamo ar kontrasto audinio kratinys, dažniausiai atspausdintas. Tai puikiai tinka kontrastingos spalvos šilko sarees ir tinka tekantiems skaidriems audiniams.

Tikimės, kad aukščiau pateiktas palaidinių apykaklės katalogas suteikė jums puikių idėjų kitam jūsų įvaizdžiui. Nepriklausomai nuo saree, kurį pasirinksite, pasirinkę tinkamą kaklo apykaklę galite paversti diva. Palaidinės su apykaklės kaklu yra nuostabus pasirinkimas moterims, turinčioms ploną ir ilgą kaklą, kad nukreiptų dėmesį. Jie taip pat yra puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems sukurti sunkią išvaizdą su minimaliais priedais.