Keičiantis laikui, „Saree“ dizainas pasikeitė nuo paprasto iki dizainerio drabužių. Kartu su ja palaidinių dizainas taip pat smarkiai pasikeitė. Iš ilgo palaidinių modelių sąrašo šiais laikais populiarėja plataus kaklo palaidinių dizainas. Dizainas ne tik suteikia pečiams ir nugarai patrauklią išvaizdą, bet ir yra labai patogus moterims, kurios yra šiek tiek sunkios.

„Saree“ palaidinių dizainas plačioms petims:

Pereikime prie gražių plataus kaklo palaidinių, kurios šį sezoną yra labai mėgstamos.

1. Paprastos juostelės dizaino palaidinė:

Paprastos juostelės dizaino palaidinė

Paprastos žalios palaidinės, skirtos platiems pečiams, dizainas su juostelėmis ir sidabriniais „Saree“ nėriniais suteikia elegantišką išvaizdą. Nugaros dizainui suteikiama kvadratinė išvaizda su dviem nėrinių juostelėmis viršuje ir apačioje.

2. Apskrito nugaros dizainas:

Apvalus nugaros dizainas

Modelis, gana populiarus dizainerių dėvėti lehengas, tai palaidinės modelis, pagamintas iš gamthi medžiagos. Palaidinės priekyje yra supakuotas kaklo dizainas, o už jos – apskritas raštas su rištomis sienomis. Plataus kaklo „Saree“ palaidinė paprastai nešiojama su paprastomis arba atspausdintomis sarees.

3. Puodo dizaino palaidinė:

Puodo dizaino palaidinė

Gana mėgstamas „Saree“ palaidinės dizainas plačiam pečiui yra tas, kuriam suteikiamas puodo vaizdas iš užpakalio. Nugaros kaklui suteikiamos kreivės, sudarančios puodo dizainą, iš abiejų pusių ribojamą raišteliais. Šis modelis plačiai naudojamas santuokų skliausteliuose.

4. Šešiakampis kaklo dizainas:

Šešiakampio kaklo dizainas

Šešiakampiai modeliai yra gana madingi tarp palaidinių, skirtų plačiam kaklui. Tai suteikia komforto lygį nugaroje ir pečiuose, kad atrodytų nuostabiai. Palaidinė turi gilų raštą iš užpakalio, o iš priekio – šiek tiek siaurus kirpimus, kurie suteikia grožio.

5. Dizainerio plataus kaklo palaidinė:

Dizainerio plataus kaklo palaidinė

Gaukite sidabro plataus krašto „Saree“ palaidinės dizainą su dizainerio prisilietimu. Sidabrinės palaidinės dizainas yra įlenktas į vidų, o tinklelis su kaupu pritvirtintas centre su deimantu. Tai suteikia lanko tipo dizainą su sidabro kraštu pabaigoje.

6. Palaidinė be pečių:

Palaidinė be pečių

Palaidinės dizainas, ypač tinkantis šifono ir tinklelio dizaineriams sarees, yra palaidinės „Princess Cut“ dizainas. Palaidinės kaklo dizainui suteikiama plati V forma, o rankovėms-lengvas modelis nuo peties, kuris geriausiai tinka plataus peties moterims.

7. Riboto kaklo dizainas:

Riboto kaklo dizainas

Šį sezoną gana patrauklus platus „Saree“ palaidinės dizainas yra „Patli Palau“ dizainas. „Saree“ palaidinė turi kraštus su atspaudais ir megztu auksiniu dizainu priekyje ir gale, sudarydama pusapvalį dizainą su vidutinio ilgio rankovėmis.

8. Apykaklės stiliaus palaidinės dizainas:

Apykaklės stiliaus palaidinės dizainas

Su apykakle sukurta plataus kaklo „Saree“ palaidinė yra geriausia, kuri su ja derėtų. Tokį Saree ir palaidinės derinį šiais laikais plačiai dėvi moterys. Palaidinė turi mažą apykaklės dizainą iš nugaros su U formos kaklu priekyje ir supakuotų rankovių dizainu.

9. Giliai V kaklo dizainas:

Gilaus V formos kaklo dizainas

Ieškote dizainerio Saree su gilia V formos plataus kaklo palaidine. Palaidinė visiškai prigludusi rankovėmis, kad rankos būtų plonos, o kaklas – širdį graužiantis.

Skaityti daugiau: V kaklo palaidinės modelis

Platus kaklo palaidinės dizainas suteikė moterims naują išvaizdą. Dizainai labai papildo „Kanjivaram sarees“, „pattu sarees“, „šifono sarees“, paprastas spausdintas sarees ir daugelį kitų, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas vaizdas. Palaidinukėms taip pat suteikiamos pūstos rankovės, kurios patinka moterims su sunkiomis rankomis ir plačiais pečiais, kad rankų ir palaidinės dizainas atrodytų įspūdingai..