Geltona yra patraukli! Moterys mėgsta tai, dėl ko jos atrodo patrauklesnės, ir galima sakyti, kad geltona yra tik tai. Tai viena geriausių spalvų, kai kalbama apie tradicinę indišką išvaizdą. Jei planuojate pasirinkti tradicinę išvaizdą, tada geltona spalva bus puikus pasirinkimas. Geltonai saree taip pat reikės geltonos spalvos palaidinės, o šiame straipsnyje aptarsime keletą šaunių palaidinių moterims, kurios yra geltonos spalvos ir turi tikrai nuostabų dizainą. Pasiremkite liudininkais geriausiomis geltonos spalvos palaidinėmis moterims ir štai!

Patrauklių geltonų spalvų palaidinių kolekcijos modeliai:

Turime pažvelgti į 9 geriausius geltonų palaidinių dizainus bet kokiai progai.

1. Viliojanti geltona palaidinė:

Viliojanti geltona palaidinė

Na, tai yra kažkas naujo. Šis ypatingas palaidinės gabalas pasižymi nuostabia tekstūra ir viliojančiu raštu šonuose. Viršutinė palaidinės dalis, jei skiriasi nuo likusios dalies, todėl ši palaidinė yra tokia unikali. Galima lengvai jį įsimylėti ir sportuoti beveik bet kur. Palaidinė pastaruoju metu sulaukia daug dėmesio ir dėl visų tinkamų priežasčių ši geltona palaidinė gali būti laikoma viena geriausių visų laikų geltonų palaidinių.

2. Įžymybių palaidinės dizainas:

„Celebrity“ palaidinės dizainas

Kalbant apie geltonas palaidines, Indijos moterys nori tik geriausio. Šis ypatingas dizainas tapo gana populiarus po to, kai jį nešė viena geriausių šalies įžymybių. Aishwarya tai dėvėjo renginyje ir sulaukė daug dėmesio. Tai labiausiai tiktų toms moterims, kurių kūno sudėjimas yra tokia kaip šiai įžymybei ir jos gali labai pasipuošti, kaip Aish padarė šiame paveikslėlyje. Palaidinėje yra daug subtilaus dizaino, kuris užbaigia saree ir jos išvaizdą.

3. Pietų Indijos geltonos palaidinės dizainas:

Pietų Indijos geltonos palaidinės dizainas

Šis ypatingas Pietų Indijos palaidinės dizainas yra gana paprastas ir beveik visiems tai patiks. Kartu su viliojančia spalva šis dizainas turi širdį ir to reikalauja šios kartos moterys. Jame yra nedideli ir paprasti gėlių dizainai, kurie yra išsibarstę po gana tolimas vietas. Tai viena iš gražiausiai atrodančių palaidinių, kokias kada nors turėsite. Kartu su šauniu palaidinės dizainu kiekvienos palaidinės dalies gale yra nedideli raudoni kraštai, todėl ji atrodo dar patrauklesnė ir tinka įvairaus amžiaus moterims.

4. Trumpų marškinėlių geltonos palaidinės dizainas:

Trumpų marškinėlių geltonos palaidinės dizainas

Ši palaidinė be rankovių atrodo kaip trumpi marškiniai, besitęsiantys labai toli žemiau krūtinės lygio. Šiuo metu tai yra vienas madingiausių dalykų rinkoje, o jei esate geltonos spalvos, tai jums tinka. Tai viena iš geriausių geltonų palaidinių moterims. Palaidinė tiks kontrastingos spalvos saree. Jei ieškote kažko tradiciškai geltono, tai gali būti tobula jums.

5. Dizainerio geltona palaidinė:

Dizainerio geltona palaidinė

Jei ieškote geltonų palaidinių moterims, tai yra gana gera. Dėl jo atliktų dizainų jis atrodo labai patrauklus. Palaidinė tiks jaunoms moterims. Jame yra nedideli taškuoti piešiniai, padaryti ant skaidrios audinio dalies, todėl jis atrodo labai patrauklus. Kiekvienas norėtų jį dėvėti su pasididžiavimu. Tai yra kažkas, dėl ko Indijos moterys gali didžiuotis savo tradiciniais drabužiais, nes jos grožis įtikins ir kitų kultūrų moteris išbandyti. Tai paskutinis sąrašas, bet neabejotinai vienas geriausių.

6. Trikampio formos geltona palaidinė:

Trikampio formos geltona palaidinė

Tai dizainerio palaidinės dizainas ir derės su ne mažiau gražia geltona saree.

7. Dizainerio geltona palaidinė:

Dizainerio geltona palaidinė

Moterys, turinčios šiek tiek tamsios odos atspalvį, šioje palaidinėje atrodys žaviai kaip absoliuti deivė.

8. Geltona palaidinė juodoms sarees:

Geltona palaidinė juodoms Sarees

Kai juoda saree yra efektyviai nešiojama su geltona palaidine, tai gali pasirodyti kažkas nuostabaus, kaip ši.

9. Geltona palaidinė su blizgiais priedais:

Geltona palaidinė su blizgiais priedais

Jei pageidaujate palaidinių priedų, tai jums bus tobula geltona palaidinė, kurioje bus rodomi stikliniai priedai.