Dizainerių palaidinės „pattu sarees“ iš esmės yra viena iš populiariausių sarees versijų, kurios yra puikios tekstūros ir sukurtos su meile. Moterys mėgsta tokio tipo sarees ir nori jas dėvėti ypatingomis progomis. Šiame straipsnyje aptarsime keletą rimtai atrodančių dizainerių palaidinių šiems sarees. Jie yra šilko pagrindu pagaminti sarees su nuostabiu atspaudu ir kartais būna su tinkamais priedais. Pamatysite daugybę įžymybių, sportuojančių prie šių sarees, ir kai turėsite tinkamą dizainerio palaidinę savo pattu saree, galėsite padaryti tą patį.

Gražios dizainerių darbo palaidinės „Pattu Sarees“:

Dizainerių palaidinės taip pat yra labai gražios ir patrauklios. Visi modeliai ir įžymybės dėvi tokio tipo dizainerių palaidines su pattu sarees. Žemiau pateikiame 9 geriausių ir nepaprastų pattu dizainerių palaidinių, skirtų pattu sarees, sąrašą ir nuotraukas.

1. Pietų Indijos dizainerio palaidinė „Pattu Sarees“:

Dizainerio palaidinė Pattu sarees

Kai kalbama apie dizainerių palaidines, akivaizdu, kad visos moterys jaudinasi. Ši palaidinė rodo gražų modelį, kuris papildo ją dėvinčią grožį ir kompanioną, tai yra ir saree. Saree atrodo tikrai šventa ir tiks beveik visiems. Dizainerio palaidinė yra pagrindinė atrakcija. Visas kūnas turi šviesiai oranžinį pagrindą kartu su nuostabiais raštais ir mažais priedais, kurie sklandžiai atliekami link kaklo ir pečių. Atidžiai pažvelgus į palaidinę, galima tikrai pasakyti, kad tai yra viena geriausių dizainerių palaidinių pattu sarees.

2. Vestuvių Pattu Saree dizainerio palaidinė:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (suredaguota) 2

Jei ketinate dalyvauti vestuvėse ir planuojate dėvėti savo mėgstamą pattu saree, labai svarbu rasti tinkamą palaidinę. Ši palaidinė yra nuostabaus dizaino, o visas subtilaus darbo su tradiciniais Indijos moteriškais drabužiais grožis yra nepalyginamas. Dizainerio palaidinė tiks beveik visoms ten esančioms moterims ir derės su gelsva saree arba tokia, kokią moteris vilki žemiau esančiame paveikslėlyje. Be jokios abejonės, tai yra viena iš geriausių dizainerių darbo palaidinių pattu sarees.

3. Patraukli „Pattu Saree“ dizainerio palaidinė ypatingoms progoms:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (suredaguota) 3

Jei planuojate dėvėti tradicinę indišką išvaizdą ypatingam religiniam ar šventam renginiui, tada pattu saree bus nuostabi. Šių sarees palaidinės dažniausiai yra sukurtos dizainerių. Žemiau esančioje nuotraukoje esanti dizainerio palaidinė niekuo nesiskiria, ji puošia gražų raštą ir puikų darbą, padarytą rankovių gale. Palaidinė yra gana plati, todėl tinka beveik visiems. Tai viena iš geriausių „pattu sarees“ dizainerių palaidinių.

4. Auksinė dizainerio palaidinė:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (redaguota) 4

Ši palaidinė yra tokia nuostabi pattu sarees. Palaidinė pasižymi aukso spalvos dizainu ir mažais raudonais priedais prie rankovių kraštų. Tai tikriausiai yra viena iš gražiausių dizainerių palaidinių visoms moterims, kurios nori dėvėti pattu sarees. Palaidinė ir saree puikiai atrodo kartu, kaip ir ponia, ir visa išvaizda.

5. Paprasta palaidinė nepaprastam Pattu Saree:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (suredaguota) 5

Bolivudo svajonių mergina Hema Malini buvo pastebėta vilkinti gražią pattu saree kartu su viliojančia palaidine. Ši palaidinė tikriausiai yra viena iš geriausiai atrodančių, kokią sportuoti gali Indijos moteris. Jis turi paprastą prisilietimą ir puikų dizainą, o spalva taip pat traukia akį. Trumpai tariant, tai yra vienas geriausių dizainerių sarees ir palaidinių.

6. Pattu Saree atitinkanti dizainerio palaidinė:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (suredaguota) 6

Čia mes turime kažką nuostabaus. Nors jis yra paskutinis sąraše, jis yra ne mažiau nei ankstesni. Dizainerio palaidinė turi savo išvaizdą ir puikiai atrodys piktžolėms ar religiniams renginiams.

7. Rožinė dizainerio palaidinė „Pattu Sarees“:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (suredaguota) 7

Ieškote kažko madingo, kurį būtų galima sportuoti su pattu sarees? Na, šis dizainerio darbo palaidinės elementas yra geriausias dalykas jums. Tai sportinė tikrai gera palaidinė su žaviu dizainu ir puikia spalva, kuri gražiai dera su saree. Šiame paveikslėlyje matote, kad palaidinės spalva ir pattu saree spalva skiriasi, nors išvaizda tokia viliojanti.

8. Balta dizainerio palaidinė „Pattu Sarees“:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (suredaguota) 8

Jei ieškote tikrai šaunios pattu saree, tai tikriausiai bus viena iš geriausių kartu su gražia dizainerio palaidine. Jis yra baltos spalvos ir labai kietos tekstūros. Beveik kiekvienai moteriai ten patiks.

9. Žalioji siuvinėta dizainerio palaidinė:

Dizainerio palaidinė „Pattu sarees“ (suredaguota) 9

Jei jums reikia išskirtinės dizainerių palaidinės, skirtos pattu sarees, tai tikrai viena gražiausių ir karščiausių dizainerių palaidinių pattu sarees, kuri tikrai gali lengvai pritraukti kitą išvaizdą. vestuvėms galite pasirinkti tokio tipo palaidinių dizainą.

Pamatysite daugybę įžymybių, sportuojančių prie šių sarees, ir kai turėsite tinkamą dizainerio palaidinę savo pattu saree, galėsite padaryti tą patį.