Batı dünyasında eski çağlardan beri giyilen pantolonlar, günümüzde hem kadın hem de erkek için en yaygın giyim şeklidir. Pantolonun kaydedilen ilk kullanımı, MÖ altıncı yüzyıl Yunan coğrafyacılarına kadar uzanır. Bu coğrafyacılar at binicileriydi ve pantolon giymeleri nedeniyle uzun süre ata binmek sorun değildi. Eski çağlarda hem erkek hem de kadın at binicilerine pantolonlu olarak rastlamak mümkündür. Bu günlerde çeşitli marka ve renklerde pantolonlar var ve bunlardan biri de popüler beyaz pantolon modası. Kız beyaz pantolonları, benzersiz ve farklı bir şey giymek isteyen genç nesil veya kalabalık arasında en sevilen giysi olmuştur..

Beyaz Pantolonun Özellikleri Nelerdir:

 • Beyaz pantolonlar gerçekten göz alıcıdır ve hem gündüz hem de gece giyildiğinde son derece iyi görünür..
 • Bu beyaz pamuklu pantolon kadınları giymek kolaydır ve daha uzun süreler için çok rahattır..
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok beyaz pantolon modeli var..
 • Beyaz pantolonlar, resmi ve resmi olmayan kıyafetler arasında mükemmel bir denge sağlar..
 • Beyaz pantolon giyerken çok yönlülük de önemli bir faktördür, çünkü bu pantolonlar her türlü gömlek veya üst ile giyilebilir..

Beyaz Pantolon İçin En İyi Kumaş Hangisi?

Beyaz pantolon üretmek için birçok kumaş türü kullanılabilir ve hepsi aynı sonucu verir. Ancak beyaz pantolon üretimi için pamuk ve hatta poliviskon gibi kumaşlar tercih edilmelidir. Beyaz pantolonlarda kaçınılması gereken kumaşlar daha çok rayon, naylon ve bu tür sentetik kumaşlardır. Bunun nedeni, özellikle siyah beyaz pantolonlar olmak üzere her türlü pantolonu yapmak söz konusu olduğunda pamuğun en rahat kumaş olmasıdır..

Görselli Kadın ve Erkekler İçin Şık Beyaz Pantolon Koleksiyonu:

İşte trend olan bayanlar ve baylar için en iyi beyaz pantolon tasarımlarının listesi.

Erkekler İçin Beyaz Pantolon:

1. Beyaz Keten Pantolon:

Beyaz Keten Pantolon

Yaz mevsimiyse ve sıcak havalar için basit bir kombin istiyorsanız, beyaz renkli bir pantolondan daha iyisi olamaz. Bu beyaz keten pantolonlar her türlü kıyafet kuralı için mükemmel olacak. Beyaz keten pantolonun alt kısmında biraz daralan düz kesimli, sade ve sofistike tasarım. Bel bandında önden fermuarlı kemer tokaları bulunur.

 • Kullanılan Kumaşlar: Keten kullanılan tek malzemedir.
 • Eşleşen kıyafetler: Bu pantolon, mavi renkli kareli tam kollu bir gömlek, kahverengi renkli mokasenlerle birlikte, gömlek pantolonun altına sıkıştırılmış halde harika görünecek..

2. Beyaz İpek Pantolon:

Beyaz İpek Pantolon

Beyaz ipek pantolonlarla resmi bir görünüm harika görünüyor ve bir blazer ile birleştiğinde; En sevdiğiniz durumlar için doğru kıyafeti bulacaksınız. Bu tür beyaz ipek pantolonlar çok yönlüdür ve kolayca giyilebilir. Bu pantolonlar bacakların alt kısmına doğru daralan bir şekle sahiptir. Sadece basit bir görünüme sahip böyle tasarımlar yok.

 • Kullanılan Kumaşlar: Bu durumda, malzemenin yaklaşık %60’ı keten, geri kalan %40’ı ipekten yapılmıştır..
 • Eşleşen kıyafetler: Bu beyaz ipek pantolonu kahverengi tokalı bir ayakkabı, mavi renkli tam kollu bir gömlek ve beyaz renkli bir blazer ile eşleştirin..

3. Beyaz Yaz Pantolonu:

Beyaz Yazlık Pantolon

Bu beyaz yazlık pantolonlar özellikle yazlar ve sıcak hava koşulları için üretilmiştir ve bu nedenle bu pantolonlar ağırlıklı olarak nefes alabilen kumaşlardan üretilmiştir. Bu beyaz yazlık pantolonlar da vücuttan en fazla sarkar ve bu nedenle çok rahattır. Pantolonun kalıbı daha rahat ve aynı zamanda düz kesimdir. Pantolonun alt kısmı hafif boldur ve tüm ayak bileklerini kaplar..

 • Kullanılan Kumaşlar: Pamuk ve keten bu durumda kullanılan en sevilen kumaşlardır..
 • Eşleşen kıyafetler: Beyaz renkli yarım kollu bir gömlek ve kahverengi bir spor ayakkabı şık olmak için yeterli olacaktır..

4. Beyaz Skinny Pantolon:

Beyaz Skinny Pantolon

Dar pantolonu herkes çıkaramaz ama pantolonunuzun tam oturmasını istiyorsanız beyaz skinny pantolon tercihi sizin için en doğru karar olacaktır. Uygun olmayan beyaz pantolonlar sizin için utanç verici görünebilir. Bu sıska beyaz pantolonun tasarımı, diğer beyaz pantolonlar gibi oldukça basittir. Bel bandında ön fermuarlar ile birlikte kemer tokaları vardır. Fitting alt kısımda incelir ve baştan sona cildinize yakın durur.

 • Kullanılan Kumaşlar: Malzeme olarak çoğunlukla polyester, pantolona esnekliğini vermek için elastin ve spandeks kullanılır. Pamuk da kullanılabilir.
 • Eşleşen kıyafetler: Tam kollu mavi noktalı bir gömlek ve soluk renkli mokasen bu pantolonlarla harika görünecek. Tişört de sıkıştırılmalıdır..

5. Beyaz Özel Pantolon:

Beyaz Kişiye Özel Pantolon

Kişiye özel takım elbise, gömlek ve pantolon giymeyi seviyor ve seviyor musunuz? O zaman bu beyaz kesim pantolonları denemeniz şart. Uzun yıllardır erkeklerin gözdesi olan özel dikim pantolonlar, yaz, kış, istediğiniz her durumda ve mevsimde giyilebilir. Beyaz özel kesim pantolonlar, alta doğru düz ve hafif rahat bir kesime sahiptir. Pantolonun ucu sadece ayak bileklerine kadar uzanır. Bunun dışında sade ve basit görünüyor.

 • Kullanılan Kumaşlar: Keten en çok kullanılan malzemedir.
 • Eşleşen kıyafetler: Siyah-beyaz ayakkabı giymek ve mavi renkli çizgili tam kollu bir gömlek giymek bu pantolonlarla harika görünmenize yardımcı olacaktır..

Beyaz Renk Kadın Pantolon:

6. Beyaz Pamuklu Pantolon Kadın:

Beyaz Pamuklu Pantolon Bayan

Çok rahat ve aynı zamanda şık görünen beyaz pamuklu pantolon kadınları istiyorsanız, bu pantolon işiniz için doğru seçim olmalıdır. Seni çok inek gibi gösterecek ama aynı zamanda eğlenceli de yapacak. Beyaz pamuklu pantolon kadınlarının tasarımı, dar kesimi ve aşağıya doğru sivrilen kesimiyle çok sade görünüyor. Pantolonun alt ucu kalın bir bordürle hafifçe kesilmiş yanlara sahiptir..

 • Kullanılan Kumaşlar: Bu durumda kullanılan ana kumaş pamuktur..
 • Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonlar sarı renkli kollu veya kolsuz bir üst ile birlikte bir çift ten rengi stiletto ile kombinlenebilir..

7. Beyaz Yüksek Belli Pantolon:

Beyaz Yüksek Belli Pantolon

Normal bel pantolonlar size göre değilse, beyaz yüksek belli pantolonları deneyebilirsiniz. Bu beyaz yüksek belli pantolonlar belinizin üzerine kadar uzanır ve üst gövdenize kadar uzanır. Pantolon tasarımı çok basittir, dar ve dar kesime sahiptir ve ayak bileğine kadar uzanır..

 • Kullanılan Kumaşlar: Bu durumda, malzemenin çoğu polyester olmakla birlikte biraz elastin kullanılır. Elastin sıska kesime biraz esneme verir.
 • Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonu ten rengi bir kırpma üst ve ten rengi topuklu ayakkabılarla eşleştirin.

8. Siyah Beyaz Çizgili Pantolon Bayan:

Siyah Beyaz Çizgili Pantolon Kadın

Bunlar benzersiz görünümlü pantolonlardır, alt kısmı kloştur ve kalıbı çok rahattır. Tüm siyah beyaz çizgili pantolon kadınları, dikey sırayla, içinden beyaz çizgili siyah renktedir. Siyah beyaz çizgili pantolon kadınlarının bel çevresinde geniş bir jartiyer kemeri vardır. Pantolonun uzunluğu ayaklarınızın üzerine kadar uzanır ve kloş bir şekle sahiptir. Uyum rahat.

 • Kullanılan Kumaşlar: Pamuk ve polyester kullanılan ana malzemelerdir..
 • Eşleşen kıyafetler: Bu pantolon beyaz veya siyah renkli topuklu ayakkabılar ve tam kollu v yakalı rahat beyaz üst ile kombinlenebilir..

9. Beyaz Geniş Paça Pantolon:

Beyaz Geniş Paça Pantolon

Bu beyaz geniş paçalı pantolonlar, pantolonun alt kısmı geniş bir şekle sahipken rahat bir kesime sahiptir. Aşırıya kaçmadan modaya uygun görünmeyi seviyorsanız ve daha çok stil ve eğlence ile bağlantılı bir şey istiyorsanız, bu beyaz geniş paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Tasarım çok basit, kullanılan tek renk beyaz. Pantolonun şekli bir zili andırır, alt kısmı geniş alevli bir tasarıma sahiptir. Bel kısmı da yüksek belli.

 • Kullanılan Kumaşlar: Sadece polyester malzeme kullanılmıştır.
 • Eşleşen kıyafetler: Beyaz ve siyah renk kombinasyonuna sahip tam kollu dantel üst ile beyaz ve siyah renk topuklu ayakkabılar mükemmel bir uyum sağlayacaktır..

10. Beyaz Kırpılmış Pantolon:

Beyaz Kısa Pantolon

Pürüzsüz pürüzsüz bacaklarınızı göstermeyi seviyorsanız, bu beyaz kısa pantolonlar gardırop ihtiyaçlarınız için anında bir seçim olmalıdır. Bu beyaz kısa pantolon, doğal bacak hattınızı çok daha iyi gösterecek. Bu pantolonlar aynı zamanda yaz aylarında da sizi serinletiyor. Bacaklarınızın harika görünmesini sağlayan oldukça basit, sade ve pürüzsüz bir tasarıma sahiptir. Yüksek bellidir ve bel kısmında jartiyer mevcuttur. Pantolonun alt kısmında biraz dantel tasarım çalışması var.

 • Kullanılan kumaşlar: Pantolona yumuşak ve esnek özelliği kazandırmak için poliamid ve elastin ile birlikte çoğunlukla viskon gibi kumaşlar kullanılır..
 • Eşleşen kıyafetler: Bu beyaz pantolonu yarım kollu tasarımcı bir üst ile giymek ve rahat bir kesime sahip olmak harika görünecek. Ayrıca beyaz renkli topuklu ayakkabılarla eşleştirin.

Beyaz Pantolon Giymenin Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler:

Yapılması gerekenler:

 • Her zaman siyah beyaz pantolonunuz için doğru beden giydiğinizden emin olun..
 • Pantolonun uyumu her zaman mükemmel olmalıdır..
 • Beyaz pantolon alırken seçeceğiniz en iyi kumaş pamuk olmalıdır..
 • Beyaz pantolonunuz ve kombininizin geri kalanıyla net bir ton uyumu sağlayın.

Yapılmayacaklar:

 • Sentetik kumaşlardan yapılmış beyaz pantolonları asla giymeyi planlamayın, çünkü bunlar daha rahatsız edicidir..
 • Beyaz kargo pantolonları giymeyin, çünkü kargo pantolonların kendisi çıkarılması zor bir trenddir..

Beyaz Pantolon Stili Nasıl Yapılır:

 • Dar kesim beyaz pantolonlu mokasen veya sandalet gibi ayakkabılar giymek başlamak için iyi bir yoldur.
 • Şık bir görünüm için klasik bir blazer ile birlikte beyaz bir gömlek veya üst giyebilirsiniz..
 • Bol beyaz pantolonlu koyu renkli üstler, gömlekler veya tişörtler giymek de harika bir stil bölümüdür..
 • Deri ceketleri veya el çantalarını beyaz saten pantolonlarla süslemek harika bir karşılama değişikliğidir..
 • Daha rahat bir görünüm için beyaz pantolonunuzla da spor ayakkabı giyebilirsiniz..

İyi bir rehber, biraz düşünme ve araştırma ile beyaz pamuklu pantolonları çıkarmanız o kadar da zor olmayacak. Malzemenin yanı sıra doğru marka türünü seçtiğinizden emin olmalısınız. İyi bir uyumla birleştiğinde, şüphesiz gardırobunuzda yeni favori kıyafetlerinizin olacağından emin olabilirsiniz. Bunun dışında, ister resmi ister gayri resmi olsun, hoşunuza giden her durumda beyaz pantolonları her zaman kullanabilirsiniz. Umarım günlük tarzınız ve ihtiyaçlarınız için doğru beyaz pantolonu bulursunuz..