Pantolon, Asya’nın doğu kesiminde ortaya çıkan ve esas olarak belden ayak bileklerine kadar giyilen ve her iki bacağı ayrı ayrı kapatan bir giysi türüdür. Bilinen en eski pantolonun Çin’in Sincan eyaletine bağlı Turpan kentinde bulunan Yanghai Mezarlığı’nda bulunduğu bildirildi. Bu, MÖ 13-10 arasındaydı. Bu eşsiz erkek pantolonları yünden yapılmıştı ve ağları genişti ve çoğunlukla at binme profesyonelleri için üretildi. Avrupa’nın çoğu eski çağlardan beri ve hatta ortaçağ boyunca da pantolon kullanıyor. Daha sonraları modern dünyanın ortak giyim eşyası haline gelen pantolon, hem erkekler hem de kadınlar tarafından aynı şekilde giyilmeye başlandı..

Neden Tercih Edilen Pantolon?

 • Pantolonlar, en iyi profesyonelin yanı sıra rahat bir görünüm sağlamaya yardımcı olur..
 • Kişiye özel pantolonlar her zaman vücudunuza en iyi şekilde uyacak.
 • Bu farklı erkek pantolon çeşitleri, kullanıcının ihtiyaç ve isteklerine göre değiştirilebilir..
 • Pantolonlar, bütçe modellerinden pahalı olanlara kadar çeşitli bütçe modellerinde bulunabilir veya mevcut olabilir..

Pantolonun Önemi:

Pantolon, moda ve stil bir giysi olmaktan daha önemli veya gerekli bir şeye kadar çok önemlidir. Pantolonlar, şık görünmenizi sağlayan, mükemmel bir stil elde etmek için mümkün olan en iyi şekilde üretilebilir veya günlük olarak giyilebilir. Ve bazen erkek pantolonları da bir ihtiyaç olarak kullanılabilir – vücudu rahat tutmak için pantolon giyin, tıpkı at binicilerinin pantolon giydiği gibi. Yani pantolonun önemi kişiden kişiye değişecektir..

Pantolonun Özellikleri Nelerdir??

 • Pantolon çok rahat ve giyilmesi kolay.
 • Pamuk gibi malzemelerden yapılmışlardır ve giysiye giyildiğinde maksimum miktarda nefes alabilirlik ve rahatlık sağlarlar..
 • Bu erkek pantolonları, giyecek kişinin vücut şekline göre kolayca üretilebilir ve hatta değiştirilebilir..
 • İstediği gibi pantolonla her bedene girilebilir..
 • Bir pantolon satın alırken seçim yapabileceğiniz çeşitli pantolon tasarımları vardır..

Hindistan’da Erkekler İçin Modaya Uygun Pantolon Tasarımları:

İşte resimli erkek pantolon modelleri listesi.

1. Pamuklu Pantolon:

Pamuklu Pantolon

Pamuklu pantolonlar şu anda piyasada bulabileceğiniz en iyi pantolon türüdür. Bu pamuklu pantolonlar her zaman çok rahattır ve ayrıca son derece nefes alabilir. Bunun dışında pamuklu pantolonların görünümü her zaman oldukça sade olmuştur..

Pantolon Tasarımı: Pantolonun tasarımı düz ve sıradan, düz kesim ve hafif daralan tasarıma sahip. Belinde ön fermuar ve düğme ile birlikte çeşitli kemer tokaları vardır..

Kullanılan Kumaşlar: Bu durumda kumaş olarak sadece pamuk kullanılır.

Eşleşen kıyafetler: Bunu beyaz bir gömlek ve kahverengi renkli bir mokasen ile kombinleyebilirsiniz..

2. Resmi Pantolon:

Resmi Pantolon

Resmi etkinlikler ve durumlar söz konusu olduğunda resmi pantolonlar en iyisidir. Ofis kullanımı ve ofis toplantıları için mükemmel olacak resmi pantolon arıyorsanız, bu tür pantolonlardan başka bir yere bakmamalısınız..

Pantolon Tasarımı: Pantolonun ana tasarımı kahverengi renk ile çok basittir. Ön fermuarlar ve kemer tokaları gibi özelliklerin yanı sıra, uyum neredeyse düzdür..

Kullanılan Kumaşlar: Burada pamuk dışında başka bir malzeme kullanılmamaktadır..

Eşleşen kıyafetler: Tam kollu bir gömlek ve siyah renkli bir kemer ve ayakkabı giyilebilir..

3. Geniş Paça Pantolon:

Geniş Paça Pantolon

Yaz aylarında kendinizi sıcak ve terli hissediyorsanız veya havanın çok sıcak olduğu ve bazen dayanılmaz hale geldiği bir yerde yaşıyorsanız, bu geniş paça pantolonlar sizin için en iyi seçenek olabilir. Bu pantolonlar bacaklarınızı rahatlatacak ve aynı zamanda nefes alabilir..

Pantolon Tasarımı: Pantolon tasarımı biraz farklıdır, uzunluğu sadece ayak bileklerine kadar uzanır ve düz kesim ile birlikte geniş bir alt kısma sahiptir..

Kullanılan Kumaşlar: Bu durumda çoğunlukla keten veya pamuk kullanılır..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonlarla spor ayakkabı ile birlikte yarım kollu bir gömlek giyilebilir..

4. Pileli Pantolon:

Pileli Pantolon

Bu tür pilili pantolonlar, vücuduna tam oturan pantolonlar isteyenler için idealdir. Dar giysilerden hoşlanmıyorsanız, bu pantolonlar biraz ten dostu olacağı için sevmeyeceksiniz..

Pantolon Tasarımı: Pantolon, alta doğru hafif dar ve daralan bir tasarıma sahiptir ve çoğunlukla onu giyen kişinin ayak bileklerine kadar uzanır..

Kullanılan Kumaşlar: Bu tür pantolonlar için en çok kullanılan kumaş pamuk veya ketendir..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonu mavi çizgili tam kollu bir gömlek ve kahverengi renkli oxford ayakkabılarla da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz..

5. Keten Pantolon:

Keten Pantolon

Bacaklarınız ve vücudunuz için en iyi rahatlık ve nefes alabilirlik söz konusu olduğunda keten pantolonlar ikinci sırada gelir. Bu keten pantolon ipeksi ve pürüzsüz bir his veriyor ve pamuklu pantolon giymek için kullanıldığında farklı bir kumaş olacak..

Pantolon Tasarımı: Erkek keten pantolonları, görünüşe çok önem veren çok sade bir tasarıma sahiptir. Kumaş parlak ve pürüzsüz. Kemer tokaları var ve pantolon da daralan bir kesime sahip.

Kullanılan Kumaşlar: Burada kullanılacak ana malzeme ketendir..

Eşleşen kıyafetler: Bunu beyaz bir tişört ve beyaz spor ayakkabılarla eşleştirin.

6. Yüksek Belli Pantolon:

Yüksek Belli Pantolon

Bu, pantolonun tam belinizin üzerine oturacağı yeni ve benzersiz bir pantolon tasarımı türüdür. Yüksek belli pantolonların alt kısmı, ayak bileklerinizin biraz üzerine çıkacak ve bunu giyen herkes için genel olarak daha uzun bir görünüm verecektir..

Pantolon Tasarımı: Pantolon, alta doğru daralan bir tasarıma sahiptir ve sadece ayak bileklerinin üzerine kadar uzanır. Bel kısmına tam oturur ve kemer tokalı ve önden fermuarlıdır..

Kullanılan Kumaşlar: Kumaşın çoğu pamuk içerir; ve geri kalanı keten.

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonu yarım kollu bir gömlek, şapka ve bir çift oxford ayakkabı ile giyebilirsiniz..

7. Kargo Pantolonu:

Kargo Pantolon

Rahat ve nefes alan bir pantolon giymek istiyorsanız, şüphesiz ilk tercihiniz bu olmalıdır. Kargo pantolonları her zaman gevşek bir şekilde takılır ve bu nedenle sıcak hava koşulları için de mükemmeldir..

Pantolon Tasarımı: Tasarım çok sade ve sade, pantolondaki iki yan cep dışında fazla detay yok. Kalıbı da düz ve rahat.

Kullanılan Kumaşlar: Bu kargo pantolonlarda kullanılan ana malzeme pamuktur..

Eşleşen kıyafetler: Bunu bir çift beyaz spor ayakkabı ve beyaz bir tişörtle de eşleştirin.

8. Kısa Pantolon:

Kısa Pantolon

Bu tür pantolonların en iyi özelliği, sadece ayak bileklerinize kadar uzanması ve bu nedenle ayaklarınızın terlemesini ve aynı zamanda nefes almasını sağlamasıdır. Kısaltılmış pantolonlar mükemmel bir daralan tasarıma sahiptir ve çok şık görünmektedir..

Pantolon Tasarımı: Yine, pantolonun tasarımı çok basit, her yerde temiz çizgiler var. Pantolonun daralan veya dar kesimi vardır ve alt ucu sadece ayak bileklerine kadar uzanır..

Kullanılan Kumaşlar: Bu durumda kullanılan ana malzeme pamuktur..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonu tam kollu beyaz bir gömlek ve kahverengi renkli oxfords ile birlikte giyebilirsiniz..

9. Kloş Pantolon:

Kloş Pantolon

Bu tür pantolonlar çan tabanlı pantolon olarak da bilinir. Bunun gibi kloş pantolonlar 1990’larda ve 2000’lerde çok popülerdi ve bu nedenle günümüz pazarında popüler değil. Pantolonun benzersiz özelliği, alt kısmının kloş olmasıdır..

Pantolon Tasarımı: Tasarım sade ve basittir, pantolonun alt ucu genişletilmiştir ve tüm ayaklarınızı ve ayak bileklerinizi dairesel bir tarzda kaplar..

Kullanılan Kumaşlar: Keten ve pamuk bu tür pantolonlarda en çok kullanılan kumaşlardır..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonla mor renkli tam kollu bir gömleği siyah ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz..

10. Vidalı Pantolon:

Peg Pantolon

Bu, hem kısa hem de kargo pantolonların karışımıyla gerçekten eşsiz görünümlü bir pantolon. Pantolonun üst kısmı gevşek bir kesime sahipken, peg pantolonun alt kısmı kısa pantolonlara benzer şekilde kalıp ayak bileklerine kadar uzanıyor.

Pantolon Tasarımı: Sade bir tasarıma sahip olan pantolon, çok keskin ve daralan bir kesime sahiptir ve pantolonun alt kısmı ayak bileklerinizin üzerinde bitmektedir. Belinizin etrafındaki alan gevşek bir şekilde takılmıştır.

Kullanılan Kumaşlar: Polyester bu durumda kullanılan ana kumaştır.

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonu beyaz bir tişört ve beyaz bir spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz..

11. Haki Pantolon:

Haki Pantolon

Hindistan Polis Departmanı üniformasının rengiyle aynı renkte bir pantolon istiyorsanız, o zaman bu sizin hemen seçiminiz olmalıdır. Haki pantolonların rengi basittir, onlara pek fazla tasarım öğesi yoktur..

Pantolon Tasarımı: Pantolonun alt kısmı ayağınıza kadar ulaşan düz kesim bir tasarıma sahiptir. Hafif bol kesimli, kemer tokalı ve ön fermuarlı.

Kullanılan Kumaşlar: Bu pantolonda ana malzeme olarak pamuk kullanılmıştır..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonlarla mavi renkli tam kollu gömlekler, kahverengi renkli kemer ve ayakkabılar giyebilirsiniz..

12. Chino Pantolon:

Chino Pantolon

Çok şık ve göze çok yakışan bir pantolon istiyorsanız, chino pantolonlar zevkinize tam olarak uymalıdır. Chino pantolonun genel kesimi biraz daha dardır ve ayak bileklerinin ötesine uzanır..

Pantolon Tasarımı: Pantolon sade bir tasarıma sahiptir, daralan kesime ve biraz daha ince ve daha dar bir kesime sahiptir. Pantolonun kemer tokalı ve ayrıca ön fermuarları da var.

Kullanılan Kumaşlar: Pamuk, elastan ilavesiyle birlikte ana malzemedir..

Eşleşen kıyafetler: Beyaz bir spor ayakkabı ile birlikte beyaz bir tişört de giyebilirsiniz..

13. Dar Kesim Pantolon:

Dar Kesim Pantolon

Pantolonunuzun kısa bir pantolonla aynı uzunlukta olmasını, ancak biraz bol olmasını istiyorsanız, slim fit pantolonlar işinizi görecektir. Tarz ve konfor faktörleri söz konusu olduğunda dar kesim pantolonlar en iyisidir..

Pantolon Tasarımı: Slim fit pantolonların tasarımı, hafif daralan kesime sahip temiz hatlara ve pantolonun altına doğru hafif gevşek uçlara sahip olması dışında pek söylenecek bir şey yok. Ayak bileklerine kadar uzanır.

Kullanılan Kumaşlar: Polyester, yün ve elastan ile birlikte ana kullanılan kumaştır..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonu siyah bir tişört ve bir blazer ceketin yanı sıra siyah ayakkabılarla da giyebilirsiniz..

14. Çizgili Pantolon:

Çizgili Pantolon

Gömleklerinizde çizgili seviyorsanız bu çizgili pantolonları da mutlaka almalısınız. Bu çizgili pantolonları gündelik bir partide veya dışarıda giymek, benzersiz görünmenizi ve diğerlerinden farklı görünmenizi sağlayacaktır..

Pantolon Tasarımı: Bu pantolonun tasarımı, yalnızca pantolonun tüm yüzey alanının üzerinde dikey şeritlerin basılı olduğu şeritler etrafında döner. Dar kalıp da var.

Kullanılan Kumaşlar: Burada kullanılan ana malzeme pamuktur..

Eşleşen kıyafetler: Bunu bej renkli ayakkabılarla birlikte tam kollu bir gömlek ve bir blazer ile kombinleyebilirsiniz..

15. Günlük Pantolon:

Günlük Pantolon

Bu gündelik pantolonlar, resmi olmayan etkinlikler veya partiler için en iyi seçeneklerdir ve gerçekten farklı ve göz alıcı bir şeyler giymek isterler. Bu erkek gündelik pantolonları, çoğu golfçü tarafından da giyilir..

Pantolon Tasarımı: Pantolon, ayak bileklerinin altında uzatılan uzunluk ile birlikte düz bir uyum ile sıradan bir kareli tasarıma sahiptir. Kemer tokaları ve ön fermuar da mevcuttur.

Kullanılan Kumaşlar: Kullanılan ana malzeme pamuktur..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolon ve beyaz spor ayakkabılarla siyah yarım kollu bir gömlekle kombinleyebilirsiniz..

16. Kareli Pantolon:

Ekose Pantolon

Bu pantolonlar golfçü pantolonu olarak da bilinir; Bu ekoseli pantolonları giyen golfçüleri daha çok göreceksiniz. Bu erkek ekoseli pantolonunun ana çekici unsuru kareli tasarımı ve toplam uzunluğudur..

Pantolon Tasarımı: Pantolon daralan bir kesime ve şekle sahip olsa da, pantolonun tasarımı kalabalığın arasında gerçekten göze çarpan şeydir. Pantolonun tüm yüzey alanı damalı kutularla doldurulur. Ayrıca ayak bileklerine kadar uzanır..

Kullanılan Kumaşlar: Polyester, % 30 rayon ile birlikte kullanılan ana kumaştır..

Eşleşen kıyafetler: Bunu beyaz ve siyah bir spor ayakkabı ile birlikte siyah tam kollu bir gömlek ile giyebilirsiniz..

17. Kısa Pantolon:

Kısa pantolon

Bol pantolon sizin tarzınız değilse ve daha rahat bir şeyler giymek istiyorsanız, bu kısa pantolonlar hem sıcak havalarda hem de yaz günlerinde tercihiniz olmalı. Genel uyum ve konfor faktörü, tam boy pantolonlardan daha iyi olacaktır..

Pantolon Tasarımı: Bej rengi ile birlikte sade bir tasarıma sahiptir. Pantolon dizlerin üzerine kadar uzanıyor ve biraz bol kesim de var. Kemer tokalı ve önden fermuarlıdır..

Kullanılan Kumaşlar: Burada kumaş olarak pamuktan başka bir şey kullanılmamaktadır..

Eşleşen kıyafetler: Bunu bir tişört ve bir çift spor ayakkabı ile kolayca giyebilirsiniz..

18. Kadife Pantolon:

Kadife pantolon

Bu pantolonların en iyi yanı, her türlü etkinlik veya etkinlik için üretilmeleri ve çok yönlü olmalarıdır. Kadife pantolon biraz daralan kesime sahiptir ve üste ve alta doğru biraz bol kesimlidir..

Pantolon Tasarımı: Pantolonun tasarımı, sadece tek bir düz renk ile oldukça basittir. Pantolon biraz bol kesimlidir ve ayak bileklerinin ötesine de uzanır..

Kullanılan Kumaşlar: Bu pantolonların üretiminde pamuktan başka bir şey kullanılmamaktadır..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonu beyaz renkli bir tişört ve kahverengi renkli bir ayakkabı ile kombinleyin..

19. Yün Pantolon:

Yün Pantolon

Soğuk havaların olduğu bir yerde yaşıyorsanız veya kış aylarında giymek için bir pantolon almak istiyorsanız, şüphesiz bu sizin harika bir arkadaşınız olabilir. Yün pantolon, sert soğuk iklimlerde bacaklarınızı ve vücudunuzu sıcak tutacaktır..

Pantolon Tasarımı: Tasarım, temiz çizgilerle oldukça basittir. Yün pantolonlar, pantolonun uzunluğu ayak bileklerinin ötesine uzanan düz bir kesime sahiptir..

Kullanılan Kumaşlar: Bu pantolonların imalatında kullanılan ana malzeme yündür..

Eşleşen kıyafetler: Bunu tam kollu beyaz bir gömlek ve ayrıca siyah ayakkabılarla da giyebilirsiniz..

20. Kot Pantolon:

Kot Pantolon

Eğer denim ve her türlü denim yapılan giysiyi seviyorsanız, bu denim pantolonlar sizin için cennette yapılmış bir kombin olacaktır. Kot pantolon, en sevdiğiniz tişörtlerinizi ve spor ayakkabılarınızı terlemeden sergilemenize yardımcı olacak..

Pantolon Tasarımı: Denim pantolonun tasarımı, daha temiz hatlara sahip olması dışında, herhangi bir denim kot pantolon gibidir. Uyum, hafif sıska bir görünümle birlikte incelir. Pantolon ayak bileklerinizin oldukça altına kadar uzanır.

Kullanılan Kumaşlar: Bu pantolonun üretiminde denim malzeme kullanılmıştır..

Eşleşen kıyafetler: Bunu mavi renkli bir tişört ve bir çift siyah botla eşleştirin..

21. Koşu Pantolonu:

Koşu Pantolonu

Egzersiz yapmayı seviyorsanız ve sabah ve akşam koşularınız için pantolon istiyorsanız, o zaman şu anda alabileceğiniz en iyi şey koşu pantolonu. Bu koşu pantolonu aynı zamanda mükemmel derecede rahat ve gerilebilir.

Pantolon Tasarımı: Pantolon tasarımı basit olsa da pantolonun kalıbı çok incedir ve bu nedenle bacaklarınıza yapışacaktır. Bunun dışında pantolonun boyu ayak bileklerinizi uzatacaktır..

Kullanılan Kumaşlar: Pamuk, biraz spandeks ilavesiyle birlikte ana malzemedir..

Eşleşen kıyafetler: Koşu ayakkabılarıyla birlikte basit bir tişört işe yaramalı.

22. Erkek Bilek Pantolonu:

Bilek Pantolon Erkek

Normal tam boy pantolon giyenler için yaz mevsimi gerçek bir tehdit olabilir ve bu nedenle bacaklarınızı biraz gevşetmek istiyorsanız bu pantolonları almalısınız. Bilek pantolonların toplam uzunluğu adından da anlaşılacağı gibi sadece ayak bileklerine kadar uzar..

Pantolon Tasarımı: Pantolonun tasarımı temiz çizgilerle oldukça sıradan. Pantolonun üst kısmı çok bol kesim, alt kısmı ise bileğe kadar uzanan daralan bir kesime sahiptir..

Kullanılan Kumaşlar: Burada kullanılan malzeme hem pamuk hem de ketendir..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolon ile tam kollu bir gömlek ile kahverengi bir mokasen ile kombin yapabilirsiniz..

23. Erkek Tasarımcı Pantolon:

Erkek Tasarımcı Pantolon

Tasarımcı giysisi, dünya çapında çoğu insan için her zaman favori olmuştur ve eğer karşılayabiliyorsanız, bu, resmi etkinlikler için mükemmel arkadaşınız olacaktır. Eşsiz görünüm ve stille, erkek tasarımcı pantolonları kesinlikle normalden daha fazla dikkat çekecek. Pantolonun genel görünümü diğer ısmarlama pantolonlardan farklıdır..

Pantolon Tasarımı: Pantolon çift tonlu dikey çizgili tasarıma sahiptir. Pantolon, daralan bir kesime sahiptir ve görünüm boyunca hafif sıska bir görünüme sahiptir..

Kullanılan Kumaşlar: Kullanılan malzemeler keten ve viskondur..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonlarla kahverengi renkli ayakkabılarla birlikte gömlek ve blazer giyilebilir..

24. Bordo Pantolon Erkek:

Bordo Pantolon Erkek

Bordo rengini seviyorsanız ve sadece o renk pantolon istiyorsanız, bu pantolonu seçmekten başka çareniz yok. Bordo pantolon erkeklerin genel kesimi düz ve biraz daralan kesimdir. Bu tür pantolonlar resmi veya resmi etkinliklerde giyilmek için harikadır..

Pantolon Tasarımı: Bu pantolonun tasarımı çok şık ve şık görünüyor ve esas olarak renginden kaynaklanıyor. Ayak bileklerinizi aşan uzunlukta temiz çizgilere sahiptir. Ayrıca tasarlanmış kemer tokası ve ön fermuarı ve düğmesi vardır..

Kullanılan Kumaşlar: Keten ve pamuk bu durumda kullanılan iki kumaştır..

Eşleşen kıyafetler: Oxford ayakkabılarla birlikte sade beyaz tam kollu bir gömlek en iyisi olacaktır..

25. Zeytin Yeşili Pantolon Erkek:

Zeytin Yeşili Pantolon Erkek

Bu listedeki sonuncusu zeytin yeşili renkli pantolonlar. Bu zeytin yeşili erkek pantolonları, pantolonları daha yeni renklerde denemek ve en çok denenmiş ve test edilmiş pantolon renklerinin ötesinde denemeler yapmak isteyenler için mükemmeldir..

Pantolon Tasarımı: Tasarım, çok az abartılı özellik ile sade ve basittir. Pantolon, ayak bileklerinin altına uzanan uzunluğu ile düz bir kesime sahiptir..

Kullanılan Kumaşlar: Pamuk ve elastin bu durumda kullanılan iki kumaştır..

Eşleşen kıyafetler: Bu pantolonla turkuaz renkli tam kollu gömlek ve mavi renkli mokasen giyebilirsin, hiç sorun yaşamadan..

Pantolon Giymenin Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler:

Yapılması gerekenler:

 • Kusursuz görünümü elde etmek için her zaman vücut şeklinize ve bedeninize göre uyarlanmış bir gri pantolon giyin..
 • En iyi konfor için her zaman kaliteli malzemelerden ve kumaşlardan yapılmış kahverengi pantolon giydiğinizden emin olun..

Yapılmayacaklar:

 • Rahatsız edici kumaşlardan veya sentetik kumaşlar gibi malzemeden yapılmış pembe pantolonları asla giymeyin..
 • Ayrıca, belirli bir etkinlik için asla yanlış türde yeşil pantolon giymeyin. Pantolon çeşitleri hakkında araştırma yapmanız bu sorunu ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır..

Pantolon Stili Nasıl Yapılır:

 • Pantolon, giyeceğiniz gömlek veya üstten başlayarak çeşitli şekillerde olabilir..
 • Gömlekler, spor ayakkabı veya biraz daha resmi bir şeyle gitmeyi seçebileceğiniz ayakkabı yerine mavi pantolonla en iyi şekilde gider..
 • Loafer’lar veya Oxford ayakkabılar başlamak için en iyi yerlerdir. Ardından, tercihinize göre ister belden kemerle isterseniz de kemersiz kullanabileceğiniz aksesuar kısmı geliyor..

Lacivert pantolonları doğru şekilde şekillendirmek hiç de kolay değil. Ayrıca kırmızı pantolon için doğru türde bir tasarım ve yapı bulmak, çok profesyonel ve keskin görünmenizi sağlamak için önemlidir. Bu yüzden kararınızı verebilmek için en iyi araştırmaya ihtiyacınız var ve bu makale size mümkün olan en iyi şekilde yardımcı oldu. Yazının başında bahsettiğimiz seçeneklerin tamamı şu anda piyasada bulabileceğiniz en iyi bej pantolon çeşididir. Umarım kendin için doğru olanı bulursun, herhangi bir sorun yaşamadan.