Goa yra maža Indijos valstija. Jis įsikūręs pietvakarių regione ir yra ribojamas Maharaštros, Karnatakos ir Arabijos jūros, visų tų vietų Indijoje, kurios idealiai tinka atostogoms. „Goa“ siūlo nuostabius kraštovaizdžius ir nuostabius paplūdimius bei siūlo nuostabiausius atostogų paketus. Ši vieta, kurioje yra puikios gyvenamosios vietos ir geras kultūrinis pagrindas, siūlo lankytojams daugybę pramogų, tokių kaip parkas ir žaidimų aikštelės. Ypač tai yra geriausia vieta ką tik susituokusioms poroms švęsti medaus mėnesį. Goa paplūdimiuose galima praleisti beveik 24 valandas, nes jie yra labai švarūs.

goa paplūdimiai medaus mėnesio poroms

Romantiški paplūdimiai Goa medaus mėnesio poroms su išsamia informacija:

Šiame straipsnyje bus pateiktas 20 geriausių ir romantiškiausių Goa paplūdimių sąrašas su vaizdais jūsų medaus mėnesio atostogoms.

1. Mandremo paplūdimys Goa:

Mandremo paplūdimys Goa medaus mėnesiui

Tai vienas iš geriausių paplūdimių Goa medaus mėnesio poroms iki šiol ir turi daug ką pasiūlyti. Žmonės iš visos šalies atvyksta pamatyti nuostabios šios Goa dalies (šiaurėje) aplinkos. Šioje vietoje taip pat yra daug puikių viešbučių ir kurortų, taip pat yra namų aplinka, sukurta užsieniečiams ir NRI.

 • Romantiški dalykai: Galima rasti pakankamai romantikos, nes Mandremo paplūdimys siūlo jums gražiausias vietas medaus mėnesiui. Potvyniai verti žvilgsnio ir jus sužavės jo grožis. Taip pat yra keletas šventyklų, kurias galite aplankyti pamaldžiai akimirkai. Jogos ir meditacijos mokykla gali būti puiki vieta atgaivinti savo vidų.
 • Kaip pasiekti: Goa yra gerai sujungtas su didžiausiais šalies miestais bėgiais ir oro uostais. Galima lengvai išsinuomoti taksi, dviračius ar taksi, kad ištirtumėte valstiją.
 • Kur apsistoti: „Sea Paradise“ paplūdimio kotedžai yra gana garsūs savo siūloma prabanga. Netoli paplūdimio yra ir kitų vidutinės klasės viešbučių.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Nuo lapkričio iki vasario yra geriausias laikas aplankyti paplūdimį, nes oras yra nepaprastai malonus.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Chapora fortas yra pagrindinis lankytinas objektas, iš kurio atsiveria patrauklus paplūdimių vaizdas. Tai būtinas apsilankymas poroms, ieškančioms ramaus ir romantiško poilsio.

2. Agondos paplūdimys:

Agondos paplūdimys Goa medaus mėnesiui

Antra, šiame sąraše tai dar vienas geriausias paplūdimys medaus mėnesio porai Goa. Tai gražus Goa paplūdimys ir vadinamas Agondos paplūdimiu. Paplūdimys yra nepaprastai gražus ir turi daugybę patogumų užsieniečiams. Galima lengvai pasiklysti šio paplūdimio stebukluose ir viliojime.

 • Romantiški dalykai: Tai gražus ir labai romantiškas paplūdimys poroms. Žmonės, mėgstantys pasiplaukiojimą valtimis, turi eiti į vieną. Plaukimas, maudymasis smėlyje ir apsipirkimas čia yra labiausiai mėgstama veikla.
 • Kaip pasiekti: Artimiausia šio paplūdimio geležinkelio stotis yra Kanakona. Taip pat galite nusileisti Goa oro uoste ir išsinuomoti taksi.
 • Kur apsistoti: Labiausiai pageidaujama apgyvendinimo vieta šiame paplūdimyje yra kokosų namelis. Tačiau viešbučius ir kotedžus galima rinktis pagal biudžetą ir komfortą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Nuo spalio vidurio iki kovo yra geriausias laikas aplankyti Agondos paplūdimį. Šis paplūdimys yra šiltas ištisus metus, o žiemą naktį gali būti šiek tiek šalta.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Jei esate nuotykių kupina pora ir norite ne tik atsipalaiduoti, galite aplankyti labai garsųjį Cabo de Rama fortą, kuris yra svarbi turistų atrakcija.

3. Baga paplūdimys:

Baga paplūdimys medaus mėnesio poroms

Norite aplankyti Goa? Ieškote geriausių Goa paplūdimių medaus mėnesiui? Tai yra vienas geriausių paplūdimių šioje Indijos dalyje ir jame yra daug įdomių patogumų jaunoms poroms. Baga paplūdimys garsėja savo vaizdingu grožiu ir nuostabiu saulėlydžio vaizdu ir buvo mėgstamiausia vieta kaip Goa medaus mėnesio paplūdimys.

 • Romantiški dalykai: Čia galite mėgautis ne tik grožiu, kurį siūlo Baga paplūdimys, bet ir užsiimti vandens sportu. Jūsų geresnei pusei patiks buriavimo, jėgos aitvarų, burlenčių ar vandens motociklų patirtis.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Norėdami pasiekti kelionės tikslą, galite išsinuomoti taksi arba taksi.
 • Kur apsistoti: „Colonia Santa Maria“ turi prabangius kurortus ir viešbučius. Galima lengvai užsisakyti mažo nuotolio viešbutį netoli paplūdimio.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra puikus laikas aplankyti šią vietą. Oras yra labai malonus, ir tai yra piko sezonas.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Vandens sportas yra pagrindinė šio paplūdimio atrakcija.

4. Candolim paplūdimys:

Candolim paplūdimys medaus mėnesio poroms

Paplūdimys yra tikrai netoli Baga paplūdimio ir yra laikomas viena iš idealiausių medaus mėnesio vietų Goa. Sakoma, kad paplūdimys yra geriausias vietinių žmonių medaus mėnesio Goa paplūdimys. Čia gali atvykti jauna ir sena pora, ypač švęsti savo medaus mėnesio.

 • Romantiški dalykai: Candolim paplūdimys yra vienas iš labai komercinių Goa paplūdimių. Poros gali rasti vaizdų ir ramybės šiame gražiame ilgame smėlio ruože.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su visais didžiausiais šalies miestais. Norėdami lengvai pasiekti tikslą, galite lengvai užsisakyti taksi ar išsinuomoti taksi.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra daugybė viešbučių, kotedžų ir kurortų. Galite patogiai užsisakyti pagal biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas planuoti atostogas Goa.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Tai ideali vieta senoms poroms, todėl, jei ieškote jaunos ir geros nuotaikos, galbūt norėsite ištirti kitas galimybes.

5. „Querim“ paplūdimys:

„Querim“ paplūdimys Goa medaus mėnesiui

Kita populiari medaus mėnesio vieta Goa yra Querim paplūdimys. Tai gali būti tiesiog geriausia vieta jums. Paplūdimys yra šiaurinėje miesto dalyje, taip pat yra daugybė netoliese esančių populiarių istorinių vietų.

 • Romantiški dalykai: Querim paplūdimys yra puikus ir patraukliausias paplūdimys medaus mėnesio poroms. Galima pasivaikščioti ir pasimėgauti šaltomis bangomis. Šis Šiaurės Goa paplūdimys siūlo romantišką aplinką.
 • Kaip pasiekti: Goa geležinkelio stotys ir oro uostas yra gerai prijungti prie didžiųjų Indijos miestų. Norėdami pasiekti norimą vietą, galite važiuoti taksi arba taksi.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra prabangių ir kuklių nakvynės vietų, o poros gali pasirinkti vieną pagal savo pageidavimus.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas apsilankyti.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Norėdami geriau praleisti atostogas, tyrinėkite netoliese esančias istorines vietas.

6. Morjimo paplūdimys:

Morjimo paplūdimys Goa medaus mėnesiui

Kitas populiarus Goa paplūdimys yra Morjim paplūdimys ir, kaip teigiama, yra vienas geriausių Goa paplūdimių medaus mėnesiui šiaurinėje miesto dalyje. Paplūdimys taip pat žinomas kaip mini Rusija dėl nuostabios aplinkos. Šiame paplūdimyje galite pastebėti daugiau nei šimtus vėžlių, sugeriančių vertingus saulės spindulius.

 • Romantiški dalykai: Šis paplūdimys siūlo estetiškiausią aplinką. Šiame nuostabiame pakrantės ruože poros gali mėgautis ramybe ir smėlio grožiu. Kas gali būti geriau nei pasivaikščiojimas paplūdimyje?
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Norėdami patekti į vietą, galite patogiai išsinuomoti taksi ar taksi.
 • Kur apsistoti: Goa siūlo daugybę kotedžų, viešbučių, namelių ir kurortų netoli šio paplūdimio. Galite išsinuomoti vieną pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Geriausias laikas aplankyti šį paplūdimį yra spalio pabaiga – kovas.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Yra šimtai vėžlių, kuriuos galima pastebėti ant tikrojo, kuris tikrai jus nustebins.

7. Chapora paplūdimys:

Chapora paplūdimys poroms

Chapora paplūdimys yra tikrai populiarus tarp indų. Tai tas pats paplūdimys, kuriame buvo filmuojama daugybė Bolivudo filmų. Galima sakyti, kad didžiulis šio paplūdimio grožis ir dydis traukia ir visus indėnus bei poras. Pasak daugybės ten buvusių porų, tai yra geriausias paplūdimys Goa medaus mėnesiui.

 • Romantiški dalykai: Poros mano, kad tai yra geriausias paplūdimys medaus mėnesiui. Jis siūlo jums didžiulį plotą ir amžiną grožį, kuriame galite pamerkti savo širdis. Patogus buvimas šiame paplūdimyje yra viskas, ko reikia meilės paukščiams!
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Žmonės išsinuomoja taksi ir taksi, kad pasiektų savo paskirties vietą.
 • Kur apsistoti: Netoli šio nuostabaus paplūdimio rasite daugybę nakvynės namų-nuo penkių žvaigždučių apgyvendinimo įstaigų iki kuklių viešbučių.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas aplankyti šį paplūdimį.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Šis paplūdimys buvo daugelio Bolivudo filmų filmavimo vieta. Tai tikrai verta aplankyti poroms.

8. Vagator paplūdimys:

Vagator paplūdimys jaunavedžių poroms

Vykstate į šiaurę nuo Goa? Nepamirškite aplankyti Vagator paplūdimio į šiaurę nuo Goa. Paplūdimys yra tikrai populiarus tarp vietinių žmonių. Šis tikrai puikus paplūdimys atrodo ramus ir gražus iš Chapora forto, esančio visai šalia. Baltas ir minkštas smėlis žmonėms siūlo atsipalaidavimą. Didžiulė kokoso medžių linija taip pat atrodo tikrai gražiai iš toli. Pamirškite pasaulį ir atleiskite plaukus!

 • Romantiški dalykai: „Vagator“ paplūdimys yra vienas patraukliausių Goa paplūdimių. Jūs ir jūsų geriausia pusė galite mėgautis šio paplūdimio ramybe ir degintis saulėje, kol dalijatės giliu pokalbiu.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Norėdami pasiekti kelionės tikslą, išsinuomokite taksi ar taksi.
 • Kur apsistoti: Goa siūlo daugybę kotedžų, viešbučių, namelių ir kurortų netoli šio paplūdimio. Galite išsinuomoti vieną pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas planuoti atostogas Goa.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Chapora fortas yra netoliese esantis fortas, iš kurio atsiveria gražus vaizdas į paplūdimius ir raminanti aplinka.

9. Kalangutės paplūdimys:

Kalangutės paplūdimys medaus mėnesio poroms

Calangute paplūdimys yra dar vienas nuostabus Goa paplūdimys, kuris beveik per metus išlieka perkrautas. Paplūdimys garsėja savo vaizdingu grožiu ir, pasak daugelio žmonių, yra vienas iš geriausių medaus mėnesio paplūdimių Goa.

 • Romantiški dalykai: Vaizdingas šio paplūdimio grožis vertas visų jūsų žvilgsnių. Jūs ir jūsų sutuoktinis galite mėgautis vandens sportu arba tiesiog atsipalaiduoti ir suvalgyti lūpų gurkšnojančius užkandžius.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Žmonės išsinuomoja taksi ir taksi, kad pasiektų savo paskirties vietą.
 • Kur apsistoti: Netoli šio nuostabaus paplūdimio rasite daugybę nakvynės namų-nuo penkių žvaigždučių apgyvendinimo įstaigų iki kuklių viešbučių.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas aplankyti šį paplūdimį.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Vandens sportas ir nedidelės prekybos vietos puikiai tinka investuoti į laiką.

10. Kolvos paplūdimys:

Colva paplūdimys Goa poroms

Šis geriausias Goa paplūdimys medaus mėnesio poroms yra žinomas dėl maisto, užeigos ir paplūdimio. Eikite į užeigą ir paragaukite vietinės virtuvės patiekalų. Jis yra netoli Margao ir dažnai lankomas daugybės turistų. Taip pat galite tikėtis, kad čia rasite vandens sporto šakų. Pradėkite čia veikti ir grįžkite energingi. Nepraleisk to!

 • Romantiški dalykai: Gurkšnokite gražių kokteilių ir tyrinėkite vietines virtuves šiame nuostabiame paplūdimyje. Jums ir jūsų partneriui tikrai patiks šio paplūdimio vandens sporto nuotykiai.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Norėdami pasiekti kelionės tikslą, išsinuomokite taksi ar taksi.
 • Kur apsistoti: Goa siūlo daugybę kotedžų, viešbučių, namelių ir kurortų netoli šio paplūdimio. Galite išsinuomoti vieną pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Nuo spalio pabaigos iki kovo yra puikus laikas planuoti savo atostogas Goa dėl malonaus oro.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Būtinai apsilankykite prabangiose aludėse ir užsiimkite nuotykių kupina vandens sportu.

11. Arambol paplūdimys:

Arambol paplūdimys poroms

Tai vienas paplūdimys, kurio neišnaudoja turistai, todėl čia galite tikėtis šiek tiek vienatvės. Jame jaučiamas ypatingas bohemiškas jausmas, kurio tikriausiai nepatirsite jokiuose kituose Goa paplūdimiuose. Jis yra Šiaurės Goa ir yra puiki vieta praleisti kokybišką laiką. Jei jūsų nuotaika yra ilgalaikė, tai yra jūsų ideali vieta.

 • Romantiški dalykai: Jei ieškote paprasto ir ramaus poilsio Goa, tai yra vieta jums. Pasivaikščioję šiuo nuostabiu paplūdimiu pasimėgaukite puikiu maistu ir pokalbiais.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Žmonės išsinuomoja taksi ir taksi, kad pasiektų savo paskirties vietą.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra daugybė viešbučių, kotedžų ir kurortų. Galite patogiai užsisakyti pagal biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra puikus laikas aplankyti šią vietą. Oras yra labai malonus, ir tai yra piko sezonas.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Šis paplūdimys nėra toks komercinis kaip kiti, ir yra pageidaujama vieta poroms, ieškančioms vienatvės.

12. Ashwem paplūdimys:

Ashwem paplūdimys jaunavedžiams

Ashwem paplūdimys yra vaizdingas smėlio paplūdimys, kuriame galima išsinuomoti gultus. Tai viena iš geriausiai saugomų Šiaurės Goa paslapčių ir yra sostinėje Panaji. Jį riboja krantą puošiantys kokoso medžiai ir palmės. Patirkite žalumynus, pipiruotus palei baltą kranto liniją, kuri padės jaustis laimingai ir atsipalaidavusiai.

 • Romantiški dalykai: Patirkite šilto smėlio ir šaltų bangų džiaugsmą, sklindantį iš gražių kokosų medžių. Jaunavedžių poroms tikrai patiks šio paplūdimio ramybė ir grožis.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Norėdami pasiekti kelionės tikslą, išsinuomokite taksi ar taksi.
 • Kur apsistoti: Goa siūlo daugybę kotedžų, viešbučių, namelių ir kurortų netoli šio paplūdimio. Galite išsinuomoti vieną pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas planuoti atostogas Goa.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Kokosai ir palmės šiame paplūdimyje yra nepaprastai malonūs akims ir nuramins jūsų sielą.

13. Palolem paplūdimys:

Palolem paplūdimys Goa

Šis balto smėlio ruožas Goa yra malonumas akims. Jis žinomas dėl ramaus vandens ir gyvybingo naktinio gyvenimo. Šis spalvingas medinis namelis ir palmės, šis paplūdimys atsiveria į Kanakonos salą. Nesvarbu, ar tai būtų įprastas paplūdimio poilsis, ar kokia jaudinanti veikla, šis paplūdimys turi daug ką pasiūlyti jums visiems. Kitas populiarus medaus mėnesio poros paplūdimys Goa, tai atims kvapą.

 • Romantiški dalykai: Kas gali būti romantiškiau už baltą smėlį ir šaltas bangas, trenkiančias į jūsų kojas? Tai geriausias medaus mėnesio paplūdimys poroms, kurios ieško taikos ir vakarėlio tuo pačiu metu.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Žmonės išsinuomoja taksi ir taksi, kad pasiektų savo paskirties vietą.
 • Kur apsistoti: Netoli šio nuostabaus paplūdimio rasite daugybę nakvynės namų-nuo penkių žvaigždučių apgyvendinimo įstaigų iki kuklių viešbučių.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas aplankyti šį paplūdimį.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Įspūdingi vandens sportai yra viena iš pagrindinių šio paplūdimio pramogų.

14. Anjunos paplūdimys:

Anjuna paplūdimys Goa

Anjuna yra tylus paplūdimys pakrantės kaime prie Arabijos jūros Goa. Paplūdimyje yra daug juodų uolų ir jis buvo populiari hipių vieta dar 1960 -aisiais. Trečiadienį eikite į plačią bėgimo rinką, kurioje parduodama daugybė dalykų, pradedant juvelyrika ir baigiant maistu. Į šiaurę nuo jūros yra graži sena bažnyčia, vadinama Šv. Antano koplyčia. Tai vienas populiarus paplūdimys Goa, kurio niekas nepraleidžia.

 • Romantiški dalykai: Kas yra geresnis būdas susieti, nei leistis į maistą ir apsipirkti? Šis paplūdimys siūlo nuostabią juodų uolų aplinką. Poros labai mėgaujasi šios vietos hipių atmosfera.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Norėdami pasiekti kelionės tikslą, išsinuomokite taksi ar taksi.
 • Kur apsistoti: Goa siūlo daugybę kotedžų, viešbučių, namelių ir kurortų netoli šio paplūdimio. Galite išsinuomoti vieną pagal savo pageidavimus ir biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Nuo spalio pabaigos iki kovo yra puikus laikas planuoti savo atostogas Goa dėl malonaus oro.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Puošnūs sendaikčių turgeliai ir Šv. Antano koplyčia yra privalomi apsilankymai.

15. Sinquerim paplūdimys:

Sinquerim paplūdimys naujai susituokusioms poroms

Sinquerim yra paplūdimys šiaurinėje Goa dalyje esančiame Bradezo rajone. Jis yra šalia Aguada forto ir Candolim. Jis yra populiarus tarp prabangių turistų. Jie nėra labai perpildyti ir pasiūlys jums prabangias erdves gyventi, todėl tai yra geriausias Goa paplūdimys medaus mėnesio poroms. Jei paprastai ieškote ramios ir atsipalaidavusios erdvės, tai gali būti jūsų idealus pasirinkimas.

 • Romantiški dalykai: Šis romantiškas paplūdimys suteiks jums pačią ramiausią ir raminančią aplinką. Poros gali mėgautis prabangia viešnage šiame paplūdimyje ir pasinerti į šios medaus mėnesio vietos grožį ir ramybę.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Žmonės išsinuomoja taksi ir taksi, kad pasiektų savo paskirties vietą.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra daugybė viešbučių, kotedžų ir kurortų. Galite patogiai užsisakyti pagal biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra puikus laikas aplankyti šią vietą. Oras yra labai malonus, ir tai yra piko sezonas.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Aguada fortas yra gana arti paplūdimio, todėl poros turėtų aplankyti kultūros ir istorijos skonį.

16. Moboro paplūdimys:

Moboro paplūdimys Goa

Tai mažiau žinomas paplūdimys, esantis Pietų Goa. Moboras yra Pietų Goa miestas, o paplūdimys yra nosis ir judriausias Goa paplūdimys. Čia gyvena visi vakarėlių šventės ir siūlomi vakarėliai ištisus metus. „Mobor“ paplūdimyje visada yra priežastis švęsti. Kelionė į Moboro paplūdimį iš miesto būtų gera diena.

 • Romantiški dalykai: Jei jūs ir jūsų gyvenimo draugas esate vakarėlio gyvūnai, tai jums tinkama vieta. Pakelkite skrebučius naujai savo gyvenimo pradžiai ir imkitės visko, ką šis nuostabus paplūdimys gali pasiūlyti!
 • Kaip pasiekti: Goa geležinkelio stotys ir oro uostas yra gerai prijungti prie didžiųjų Indijos miestų. Norėdami pasiekti norimą vietą, galite važiuoti taksi arba taksi.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra prabangių ir kuklių nakvynės vietų, o poros gali pasirinkti vieną pagal savo pageidavimus.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas apsilankyti.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Pagrindinis šios vietos akcentas yra užeigos ir vakarėliai, kuriuos šis paplūdimys siūlo ištisus metus.

17. Drugelių paplūdimys:

Drugelių paplūdimys Goa medaus mėnesiui

Drugelių paplūdimys yra nedidelis paplūdimys Goa pietuose ir yra netoli Palolem paplūdimio (Kanakona). Tai nedidelė įlanka, apsupta tankių medžių ir yra graži vieta gamtos mylėtojams. Paplūdimys taip pavadintas, nes aplinkiniai medžiai traukia įvairius drugelius. Šis gražus paplūdimys yra fotogeniškas paplūdimys, o pusapvalė įlanka yra aukštajame šiauriniame Palolem paplūdimio gale.

 • Romantiški dalykai: Jei jūs ir jūsų mylimasis mėgstate gamtą ir jos amžiną žavesį, tai yra idealus paplūdimys jums. Čia galite išsinuomoti patogią viešnagę tarp vešlių žalių medžių ir drugelių. Tai yra puiki medaus mėnesio vieta.
 • Kaip pasiekti: Goa oro uostas ir vietinės geležinkelio stotys yra gerai sujungtos su pagrindiniais Indijos miestais. Žmonės išsinuomoja taksi ir taksi, kad pasiektų savo paskirties vietą.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra daugybė viešbučių, kotedžų ir kurortų. Galite patogiai užsisakyti pagal biudžetą.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra puikus laikas aplankyti šią vietą. Oras yra labai malonus, ir tai yra piko sezonas.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Žydintys gamtos stebuklai ir vaizdingas grožis yra pagrindinė šio paplūdimio atrakcija.

19. Velsao paplūdimys:

Velsao paplūdimys

Dar vienas tikslas, kaip medaus mėnesio Goa paplūdimiai, šis paplūdimys yra netoli Cansaulim kaimo. Paplūdimys ypač garsėja dideliu sidabro ir minkšto smėlio ruožu. Pakrantė yra apibarstyta daugybe palmių, todėl ji yra ypač graži ir vaizdinga. Eikite į tai, jei jums labai reikia atsipalaiduoti.

 • Romantiški dalykai: Sidabrinis ir minkštas šio paplūdimio smėlis tikrai jus užburs. Tai vienas iš geriausių medaus mėnesio paplūdimių Goa, o poros gali mėgautis palaimos ir ramybės laiku.
 • Kaip pasiekti: Goa geležinkelio stotys ir oro uostas yra gerai prijungti prie didžiųjų Indijos miestų. Norėdami pasiekti norimą vietą, galite važiuoti taksi arba taksi.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra prabangių ir kuklių nakvynės vietų, o poros gali pasirinkti vieną pagal savo pageidavimus.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas apsilankyti.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Palmės paverčia šią vietą svajone, o prabangiuose kotedžuose verta praleisti medaus mėnesį.

20. Betul paplūdimys:

Betul paplūdimys Goa

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus dalykas – Betulis yra nedidelis pakrantės kaimelis, esantis Pietų Goa mieste, 24 km nuo Margao miesto. Čia yra ne tik geri kurortai, bet ir žvejybos uostas, į kurį tiek žvejybos laivai, tiek vandenyno traleriai atgabena savo laimikį. Pagrindinis gyventojų užsiėmimas čia yra žvejyba. Paplūdimys tylus ir yra puiki vieta kokybiškai praleisti laiką. Pabėgti nuo viso miesto šurmulio!

 • Romantiški dalykai: Jei ieškote gana ramaus ir mažiau perpildyto paplūdimio, tai yra ideali medaus mėnesio vieta. Jūs ir jūsų partneris galite mėgautis šio paplūdimio ramybe toli nuo nesibaigiančių vakarėlių Goa.
 • Kaip pasiekti: Goa geležinkelio stotys ir oro uostas yra gerai prijungti prie didžiųjų Indijos miestų. Norėdami pasiekti norimą vietą, galite važiuoti taksi arba taksi.
 • Kur apsistoti: Netoli paplūdimio yra prabangių ir kuklių nakvynės vietų, o poros gali pasirinkti vieną pagal savo pageidavimus.
 • Geriausias laikas apsilankyti: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas apsilankyti.
 • Atsargumo priemonės ir kitos lankytinos vietos: Ši vieta garsėja gražiais ir prabangiais kurortais bei žvejybos uostu.

Jei norite, kad jūsų medaus mėnuo būtų įsimintinas, Goa gali būti viena iš geriausių vietų jums. Jame yra keletas geriausių Indijos paplūdimių, kurie trumpai aptarti aukščiau. Energinga ir šventinė šios vietos atmosfera jus nudžiugins ir leis jums turėti geriausią medaus mėnesį, kokio visada norėjote.

Geriausi paplūdimiai Goa medaus mėnesio poroms

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Ar Goa yra saugi vieta medaus mėnesiui?

Ans: Goa turi labai mažą nusikalstamumo lygį, palyginti su daugeliu kitų šalies valstijų. Tačiau kišenvagis ar plėšimas yra vienas iš smulkių nusikaltimų, kuriuos žmonės gali padaryti. Būkite atsargūs su savo bagažu ir kitais daiktais. Prieš planuodami aplankyti tam tikrą Goa vietą, investuokite šiek tiek laiko į tyrimus. Siūlome eiti ir mėgautis atostogomis. Tai gana saugi ir populiari atostogų vieta.

2. Ar turiu duoti arbatpinigių žmonėms Goa?

Ans: Tai visiškai priklauso nuo tavęs. Dauguma restoranų ir barų sąskaitoms taiko didelius aptarnavimo mokesčius. Tačiau, jei norite, kelionės metu galite sumokėti nedidelius arbatpinigius.

3. Koks yra geriausias laikas aplankyti Goa?

Ans: Spalio pabaiga – kovas yra idealus laikas aplankyti Goa. Šiais mėnesiais valstijoje labai malonus oras. Taip pat galite aplankyti Goa žiemos mėnesiais. Žiemos gana švelnios. Tačiau naktys gali šiek tiek atvėsti. Vasara kai kuriems žmonėms gali būti per karšta. Piko sezonas yra geriausias laikas planuoti atostogas Goa.

4. Koks yra geriausias būdas pasiekti Goa?

Ans: Tai visiškai priklauso nuo jūsų vietos. Goa turi daugybę vietinių geležinkelio stočių ir oro uostą. Oro uostas ir geležinkeliai yra gerai prijungti prie didžiųjų šalies miestų. Galite pasiimti tinkamiausią transporto priemonę.