Ahmedabadas yra Gujarato sostinė, esanti vakarinėje Indijos pusėje. Jame buvo daugybė karalių, kurie valdė jį nuo viduramžių istorijos iki Mogolų ir Maratų. Mieste yra daug paminklų, muziejų, ežerų, kuriuos verta aplankyti. Jis yra žinomas kaip sienų miestas, taip pat yra vešlių žalių parkų. Amdavadi silpnybė yra maistas, jie yra maisto mėgėjai, todėl negalima pamiršti virtuvių.

Nuostabūs Ahmedabado parkai su vaizdais:

Čia yra geriausių Ahmedabado parkų sąrašas.

1. Teisės sodas:

parkai Ahmedabade

Parkai yra poilsio zonos, kuriose žmonės gali mėgautis ir sportuoti. Įstatymų sodas Ahmadabade yra atviras visuomenei, kurį prižiūri savivaldybės korporacija. Tai rami ir rami vieta, apsupta medžių. Jis yra netoli Teisės kolegijos, todėl ir pavadintas. Sodas apsuptas turgų, kuriuose gausu gatvės prekeivių, prekiaujančių drabužiais ir maisto produktais.

2. Parimal sodas:

parkai-in-ahmedabad-parimal-garden

„Parimal Garden“ gerokai atsilieka nuo „Law Garden“. Nesvarbu, kiek gurmanų yra Amdavadi, dabar jie tapo fitneso keistuoliais. Šis sodas liudija 1000 žmonių, kurie ateina bėgiojimui, vaikščiojimui ar bėgimui kiekvieną rytą ir vakarą. Žemiau esančioje nuotraukoje matome, kaip senyvo amžiaus žmonės jaučiasi mankštindamiesi vienodai, o parkas atrodo tvarkingas ir žalias, o prie jo yra net tvenkinys. Ahmadabado savivaldybės korporacija kasmet turi išleisti 17 mln.

3. „Vastrapur“ ežero sodas:

parkai-Ahmedabadas-vastrapur-ežero sodas

„Vastrapur Lake Garden“ yra naujai sukurtas judrioje Ahmadabado vietoje, nes jo apylinkėse yra ligoninės, gyvenamasis rajonas, biurai, parduotuvės, mokyklos ir kt. Jis buvo pastatytas labai rūpestingai ir, atrodo, yra labiau išvystytas nei bet kuris kitas. kitas sodas. Viduryje yra ežeras, aplink kurį yra sodas, kuris suteikia žmonėms gerą vaizdą, kai jie atlieka įprastus pratimus.

4. Viktorijos sodas:

parkai-Ahmedabadas-Viktorija-sodas

Europos ir arabų turistus nustebino Viktorijos sodo darbai. Tai istorinis sodas, buvęs karalienės Viktorijos garbei. Jis įsikūręs pietiniame Bhadros forto pakraštyje, jame yra karalienės Viktorijos statula su tinkamai prižiūrimais krūmais ir žole, atvira visuomenei jų pratyboms, ją taip pat būtina aplankyti..

5. Sabarmati upės frontas:

parks-in-ahmedabad-sabarmati-river-front

Sabarmati upės frontas yra vieta, kur žmonės eina pasimėgauti vėsiu vėjeliu prie upės. Tai puiki vieta atvykti su draugais ir šeimomis ir ramiai praleisti laiką, išgirdus bangų garsus ir trenkiant į akmenį. Jis buvo gerai prižiūrimas, žemiau esančiame paveikslėlyje matome, kad žmonės eina ir sėdi prie upės.

6. Sniego parkas:

parkai-in-ahmedabad-sniego parkas

„Maniar’s Wonderland Snow Park“ yra dirbtinio sniego parkas, sukurtas vaikų pramogoms. Galime įsitikinti, kad jis yra unikalus ir palaiko –5 laipsnių temperatūrą. Žmonės, pasiilgę Kašmyro ir kitų vietovių, padengtų sniegu, norės čia paragauti.

7. Tirupati gamtos parkas:

parkai-in-Ahmedabad-tirupati-natural-park

Tirupati gamtos parkas yra didžiausias Gujarato pramogų parkas. Jame yra įvairių pramogų pramogų, vandens parkas ir unikali architektūra. Jis buvo sukurtas skirtingomis jaudinančio nuotykio, miškų, paminklų temomis, išdėstytomis skirtingose ​​plačios teritorijos vietose.

8. Indrodos gamtos parkas:

parks-in-Ahmedabad-Indroda-nature-park

Indrodos gamtos parkas yra šiek tiek miesto pakraštyje, Sabarmati pakrantėje. Parke gyvena daug laukinių gyvūnų; jame yra šernų, šakalų, kiaulių, daug roplių rūšių ir tt Viename parke yra biuras, nedidelis zoologijos sodas ir botanika. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas kelias, apsuptas medžių iš abiejų pusių.