Palaiminti gamtos vaizdingo grožio gausa, Dadra ir Nagar Haveli yra pagrindinis turistų lankomas objektas vakarinėje Indijos pakrantėje. Greitai tekančios upės, egzotiškos kalvos ir plati floros bei faunos įvairovė atspindi nuostabius šio regiono kraštovaizdžius. Čia yra pagrindinės šios sąjungos teritorijos vietos.

Įžymūs parkai Dadar ir Nagar Haveli su nuotraukomis:

1. Vanganga ežero sodas:

parkai Dadare ir Nagar Havelyje

Įspūdingas gamtos stebuklas yra nuostabus Vanganga ežero sodas, gražiai prižiūrimas sodas, strategiškai įsikūręs vos už 5 km nuo Silvassa. Šis egzotiškas sodas yra fotografų rojus. Kiekvienas kadras bus vertas milijono su tokiu nuostabiu kraštovaizdžiu, kuris supa šį sodą. Įsivaizduokite puikias vejas su mediniais tiltais ir žavingų žiedų, todėl tai puiki vieta ramiam vakarui prie ežero. Be to, senosios mokyklos šiaudiniai nameliai yra klasikinis japoniško stiliaus sodo su nuostabiais vaizdais poilsis.

2. „Tapovan“ turistų kompleksas:

parks-in-dadra-and-nagar-haveli_tapovan-turistinis kompleksas

Pramogų parkas „Tapovan“ turizmo komplekse yra idealus būdas smagiai praleisti laiką. Įsikūręs Bindrabine, Dadroje ir Nagar Haveli, jis yra gerai sujungtas su kitais svarbiais Indijos miestais. Jį supa gerai prižiūrimas sodas, papuoštas daugybe dekoratyvinių ir žydinčių augalų. Daugybė fontanų šiame gerai įrengtame sode papildo jo grožį.

3. „Hirwa Van Garden“:

parks-in-dadra-and-nagar-haveli_hirwa-van

Kaskadiniai kriokliai aplink vešlius žalius sodus ir kvapą gniaužiantis kraštovaizdis apibendrina epinius Hirwa Van sodus. Tai malonumas turistams ir vietiniams gyventojams, jis siūlo ramią ir ramią toli nuo pašėlusios miesto minios. Greitai tekantys kriokliai ir žydintis sezoninių gėlių aromatas papildo vietos aurą.

4. Salos sodas:

parks-in-dadra-and-nagar-haveli_island-garden

Šis dangiškasis salos sodas yra nepakartojamo Vanganga ežero vandenų fone ir yra tikras malonumas pavargusiems keliautojams. Ramybės ir ramybės apdovanotas salos sodas iš savo auditorijos traukia poetus, sužavėtus gausiu gamtos grožiu. Ilga vingiuota juosta palei mėlyną vandenį padidina šios Sylvano salos spindesį. Gražioje vietoje siūlomos įvairios pramogos ir plaukiojimas valtimis Vanganga ežere.

5. Mini zoologijos sodas ir Bal Udyan parkas:

parks-in-dadra-and-nagar-haveli_mini-zoo-and-bal-udyan

Svarbus orientyras Silvassa ir riaumojantis vaikų hitas yra mini zoologijos sodas ir Bal Udyan. Tai smagi ir mokanti patirtis vaikams, kurie gyvai pamato gyvūnus iš savo vadovėlių. Vaizdingo fono pagalba vaikai gali susikurti aplinką, kad galėtų žaisti gamtos apsuptyje, kaip ir jų tėvai vaikystėje, kai parkams nebuvo jokių apribojimų. Žvaigždžių atrakcionai yra pitonai, beždžionės ir milžiniško dydžio krokodilai, kurie niekada nenustebins vaikų.

6. Vandhara Udyan:

parks-in-dadra-and-nagar-haveli_vandhara-udyan

Sostinė Silvassa išdidžiai demonstruoja šį gražų sodą, kuris liudija apie gamtos spindesį. Tai gerai įrengtas sodas upės pakrantėje ir sveikintinas atsitraukimas nuo įprastos gyvenimo monotonijos. Aksominė minkšta žolė, puošnūs bulvarai, papuošti nuostabiais augalais, leidžia vaikščioti maloniai. Jausdami vėsų vėją ir girdėdami minkštą tekantį upės vandenį, galite išgydyti pavargusį miesto gyventojų protą..

7. „Van vihar“ turistų kompleksas:

parks-in-dadra-and-nagar-haveli_vanvihar-turistinis kompleksas

Šis vaizdingas Van viharo turizmo komplekso kraštovaizdis išsivaduoja iš įprastinio gyvenimo monotonijos. Pakrautas su puikiais turistiniais objektais, jis gadina jus supuvusiais egzotiškais kalnais, žavingomis žaliomis ganyklomis ir judria Sakartodo upe. Yra veiklos kiekvienam skoniui. Elnių parke yra keletas nykstančių rūšių ir mėgstamiausias vaikų persekiojimas. Ramybę mėgstantiems pavargusiems protams rami ir rami aplinka yra labai reikalinga.

8. Vandens sporto centras, Dudhani:

parks-in-dadra-and-nagar-haveli_water-sports-centre-dudhani

Puikiai tinka adrenalino narkomanui, jis yra pasroviui po Damanganga upę netoli Madhubano užtvankos. Netoli Silvassa yra greitaeigiai kateriai, vandens motociklai, valtys, kanojos ir baidarės, o kartu ir dviračiai yra tikras malonumas nuotykių mėgstantiems vandens kūdikiams..

Prieš grįždami į nuobodų miesto gyvenimą, mėgaukitės šios nuostabios sąjungos teritorijos grožiu.