Mysore yra kultūrinė ir istorinė Karnatakos sostinė. Čia gausu gražių parkų, žaidimų aikštelių ir vietų, kurias galite aplankyti. Daugelis jų taip pat susiję su istorija. Kai kurie geriausi Mysore parkai jūsų patogumui buvo išvardyti šiose keliose pastraipose.

Nuostabūs ir populiarūs Mysore parkai su vaizdais:

1. Brindavano sodai:

Brindavano sodų parkas Mysore

Brindavano sodai, esantys Mysore, yra vienas gražiausių sodų, kuriuos šalis kada nors matė. Šio grožio statyba buvo pradėta 1927 m. Šis sodas buvo pastatytas kitoje Kaveri upės pusėje, tai yra prestižiškiausias miesto sodas.

2. Bandipuro nacionalinis parkas:

Garsūs Bandipuro nacionalinio parko parkai Mysore

Bandipuro nacionalinį parką verta aplankyti. Kelionė yra maloni ir nuostabi bei egzotiška vieta, kurią reikia aplankyti. Gyvūnų skaičius čia yra begalinis ir kiekvienas iš jų atrodo patrauklus, gražus ir estetiškas. Leopardai, elniai, tigrai, drambliai ir šernai padidina šio parko grožį ir žavesį, todėl jį verta aplankyti.

3. „GRS Fantasy Park“:

GRS Fantasy Park garsūs parkai Mysore

„Gys Fantasy Park of Mysore“ yra pramogų vandens parkas, išplitęs per 30 arų žemės. Čia gausu žaidimų, pasivažinėjimų ir daug kitų užsiėmimų, kurie leis jums mėgautis trumpa viešnage parke. Tai puiki vieta šeimos iškyloms ir išvykoms ir yra gana saugi vieta.

4. Planetos X parkas:

„Planet X Park“ garsūs parkai Mysore

Planetos X parkas Mysore yra maždaug už penkių kilometrų nuo Mysore zoologijos sodo. Tai puiki vieta išvykti su šeima ir draugais, nes čia yra puikios kartingo, boulingo ir vaizdo žaidimų galimybės. Jame taip pat yra golfo aikštynas ir kokteilių salė, kurioje galėsite visiškai pasimėgauti.

5. Nagarhole nacionalinis parkas:

Garsūs Nagarhole nacionalinio parko parkai Mysore

Nagarhole nacionalinis parkas taip pat žinomas kaip Rajiv Gandhi nacionalinis parkas. Jis yra Karnatakoje ir yra vienas geriausių laukinės gamtos draustinių šalyje. Upeliai, kriokliai ir slėniai čia atrodo vaizdingai. Jame taip pat yra tankus lapuočių miškas, todėl jis yra vienas iš geriausių lankytinų parkų šalyje.

6. Šri Chamarajendra nacionalinis parkas:

Šri Chamarajenra nacionalinis parkas Mysore

„Mysore“ zoologijos sodas yra vienas seniausių zoologijos sodų, pastatytų Pietų Indijoje. Jame yra daugybė lankytinų vietų ir jame gyvena daugybė unikalių ir patrauklių rūšių.

7. Karanji ežero gamtos parkas:

Karanji ežero gamtos parko garsūs parkai Mysore

Mysore Karanji ežero gamtos parkas yra geriausia vieta tiems, kurie stebi paukščius. Paukščių skrydis čia yra visiškai didingas. Šių paukščių sparnai jus apsvaigins ir, jei gamtos entuziastai nuvyks į šią vietą, jie bus daugiau nei laimingi. Čia yra daugybė paukščių rūšių ir visos jos yra labai unikalios, patrauklios ir gražios.

8. Ambedkaro parkas:

Garsūs Ambedkar parko parkai Mysore

„Mysore“ yra apie 180 parkų ir žaidimų aikštelių. Vienas iš populiariausių yra „Ambedkar“ parkas, esantis Jayanagare. Jis buvo pastatytas viename iš gyvenamųjų rajonų ir yra žinomas dėl savo natūralios ir vėsios atmosferos. Čia augančios gėlės taip pat yra gražios ir stulbinančios. Tai garsieji parkai Mysore.

9. Lingambudhi Kere parkas:

Lingambudhi Kere parkas

„Lingambudhi Kere“ yra gražus parkas, įsikūręs istoriniame Mysore mieste. Jis turi ilgą ir natūralų pėsčiųjų taką ir yra apsuptas vešlių žalių bambuko medžių. Šių bambuko medžių išvaizda padidina parko žavesį ir tampa vieta, kurią verta aplankyti. Be to, šis parkas yra gana didelis. Vienam raundui užbaigti reikia apie dvidešimt minučių.