Nors Jharkhandas yra palyginti nauja valstija, joje yra geriausias laukinės gamtos, poilsio ir ekologinės pusiausvyros derinys, kuris atsispindi jo žaliose dėmėse. Pažvelkime, ką ši valstybė gali pasiūlyti.

Gražios šventyklos ir parkai Jharkhand su vaizdais:

1. Hazaribagh nacionalinis parkas:

parkai Jharkhand

Įsikūręs 12 mylių atstumu nuo Hazaribagh rajono Jharkhand, šis parkas yra daugybė žinduolių, tokių kaip: tigrai, sambharai, dėmėtieji elniai, Indijos bizonai, Cheetal, Kakar, Nilgais ir kt..

Turistai nuvežami į atokiausius 111 km šventovės kampus ir pastatomi prie parko mūrinių bokštų. Iš strategiškai paklotų kelių atsiveria puikus vaizdas į laukinius gyvūnus. Šventovė yra rami žmonių ir gyvūnų susitikimo vieta. Jis yra gerai sujungtas su reguliariais autobusais, kursuojančiais iš netoliese esančių vietų.

2. Betlos nacionalinis parkas:

parks-in-jharkhand-betla-national-park

Šis parkas, įsikūręs Lateharo rajone Jharkhand, gali pasigirti įvairia laukine gamta. Pavadinimas yra akronimas:

• Stumbrai,

• Dramblys,

• Tigras,

• Leopardas,

• Ašis-ašis.

Tai buvo vienas pirmųjų Indijos nacionalinių parkų, įgijęs tigrų draustinio statusą. Jame yra įvairi augmenija, kurią sudaro

• Tropiniai šlapi amžinai žaliuojantys miškai

• Mišrus (drėgnas & sausi) lapuočių miškai

• Vidutinio klimato Alpių miškai

• Žolynai palei Koel upės krantus

Tai biologiškai įvairus parkas, kuriame gausu įvairios floros ir faunos. Drambliai pastebimi sausu metų laiku po musono. Šioje vietovėje taip pat auginama daug vaistinių augalų. Turtingai paukščių rūšiai būdingi raguočiai, raudonos vištos, juodasis ibis, pievagrybis, harialas, vijokliai, erelinis gyvatės erelis ir garsieji papeeha paukščiai miškuose. Vandens įvairovė plūsta į netoliese esantį Kamaldah ežerą.

Geriausias laikas turistams yra nuo lapkričio iki kovo; tačiau geriausiai laukiniai gyvūnai pastebimi vasarą.

3. Ranchi elnių parkas:

parks-in-jharkhand-ranchi-deer-park

Tai, kas prasidėjo nuo menkos penkiolikos elnių būrio, dabar ne tik išaugo, bet ir pritraukė didžiulį turistų pulką Rančiuose. Šis vaizdingas parkas yra natūrali elnių buveinė. Reguliariai vyksta safariai, o tai yra pagrindinis vaikų traukos objektas.

4. Nakšatros furgonas:

parks-in-jharkhand-nakshatra-van

Įsikūręs Ranchi Jharkhand Raj Bhawan (gubernatoriaus rezidencija), jis taip pat vadinamas Zodiako parku. Nakshatra arba žvaigždės astrologijoje yra susijusios su kiekvienu zodiaku. Astrologija teigia, kad kiekvienas iš šių zodiako ženklų yra susijęs su medžiu. Parkas sutelktas į apskritimą, kuris yra padalintas į lankus tiksliai pagal kampus, kuriais nakšatros išsidėsto žemėje. Tai tikrai labai unikali atrakcija.

5. Bokaro miesto parkas:

parks-in-jharkhand-bokaro-city-park

Garsiame plieniniame mieste yra parkas su dirbtiniu ežeru. Jis buvo suformuotas panašus į japonišką sodą. Šiame komplekse yra atskira rekreacinė zona, kurioje yra įvairių garbingų asmenų; nedidelis restoranas; mažas žaislinis traukinukas vaikams. Tai garsūs parkai Jharkhand.

Jawaharlal Nehru biologinis parkas:

parks-in-jharkhand-jawaharlal-nehru-biologinis parkas

Tai didžiausias zoologijos sodas, pastatytas Jharkhande. Jame yra gyvūnų ir paukščių iš viso pasaulio. Zoologijos sodas turi didelę reikšmę baltųjų tigrų, karališkųjų Bengalijos tigrų ir Azijos liūto veisimui. Jie buvo veisiami per trumpą laiką, o jaunikliai buvo išsiųsti į įvairius kitus zoologijos sodus Indijoje ir užsienyje. Yra dirbtinis ežeras su valtimis ir vaikų kampelis. Dėl to tai ideali diena šeimos išvykai.

Jubiliejaus parkas:

parkai-in-jharkhand-jubiliejinis parkas

Jamshedpur pasididžiavimas, šis parkas buvo „Tata Steel“ dovana Jamshedpur piliečiams 50 -ųjų veiklos metų. Šį parką, kurį atidarė pirmasis Indijos ministras pirmininkas, puošia rožių sodas, fontanai ir ežeras.

Kampe yra „Safari parkas“-zoologijos sodas, kuriame gyvūnai klaidžioja be narvų. Pasivažinėjimai valtimis Jubiliejaus ežere arba pasivaikščiojimas gamtos taku užtikrina gryną atsipalaidavimą gamtos apsuptyje. Tai šviežio oro gurkšnis į pramoninį miestą.

Jubiliejinis Nicco pramogų parkas:

Pramogų parkas plieno mieste yra džiaugsmas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žali kalneliai ir ramus vandens telkinys sukuria gražią atmosferą. O linksmi pasivažinėjimai vaikus užima.