Viena iš septynių Šiaurės Rytų Tripuros seserų yra atsipalaidavusi valstybė su vešlia žaluma. Čia yra geriausios turistų lankomos vietos ir žalios dėmės, kurias valstybė siūlo.

Nuostabūs ir garsūs Tripuros parkai su vaizdais:

Gumti laukinės gamtos draustinis:

parkai Tripuroje

Išilgai tankių Tripuros miškų yra gamtos paveldo ir biologinės įvairovės etalonas – ši populiari šventovė, vadinama Gumti.

Šio reljefo flora gali pasigirti labai retomis vaistinėmis ir terapinėmis žolelėmis bei augalais. Tai yra palaima ajurvedai ir yra labai ieškoma gydant kai kurias pagrindines ligas. Fauna taip pat seka augalus, nes tai yra kai kurių nykstančių gyvūnų prieglauda. Jame yra įvairių žinduolių, varliagyvių, roplių, paukščių ir net vabzdžių.

Artimiausias oro uostas yra Agartala ir yra gerai sujungtas su kitomis valstijomis geležinkeliais.

Rowa laukinės gamtos draustinis:

parkai-in-tripura-rowa-laukinės gamtos šventovė

Gamtos mylėtojai, entuziastai ir tyrinėtojai mėgsta šią šventovę ir daugybę jos siūlomų rūšių.

Stulbinančiai skaičiuojant 150 skirtingų faunos rūšių, kvapą gniaužia aplinkiniai augalai, apaugę retais augalais. Šie augalai yra įvairios paskirties, o tai tikrai sužadins smalsių botanikų apetitą. Ši šventovė gamina augalus:

  • Vaistiniai tikslai
  • Aromatiniai produktai (čia gausiai auginami betelio ar paan lapai)
  • Vaisiai
  • Aliejinės sėklos
  • Prieskoniai ir
  • Orchidėjos

Aukšti medžiai su storu pomiškiu sukuria ramią atmosferą, kuri patraukia paukščius kitapus sienos.

„Kalapania“ ekologinis parkas:

parkai-in-tripura-kalapania-gamtos parkas

Aplink Tripuros valstiją esanti žaluma daro ją labai ekologiška valstybe. Kalapanijos parkas yra tik dar vienas iš natūralių Tripuros stebuklų, kuris tikrai papildys pavargusias sielas. Gražiai sukurti sodai aplink centrinį vandens telkinį yra papuošti šiuolaikinėmis skulptūromis, todėl tai yra puiki vieta savaitgalio pabėgimui.

Komplekse yra nedideli kotedžai nakvynei ir plaukiojimui valtimis. Turtinga flora aplink šventyklą yra malonumas ir užraktams, ir profesionalams, ir mėgėjams.

Sipahij0la laukinės gamtos draustinis:

parkai-in-tripura-sipahijola-laukinės gamtos-šventovė

Ši vieta iš esmės yra miškas su nedideliu zoologijos sodu, kuriame gyvūnai laikomi narvuose. Ši vieta yra labiau populiari kaip iškylų ​​vieta nei laukinės gamtos draustinis. Šioje šventovėje flora žavi. Vešliai žalias miško plotas, apaugęs įvairių rūšių medžiais, miesto žmonėms suteikia malonų palengvėjimą.

Zoologijos sodas gali būti mažas, tačiau jame yra daug įvairių gyvūnų, įskaitant vietinį debesuotą leopardą ir akinių langurą. Abi taip pat yra nykstančios ir retos.

Trishna laukinės gamtos draustinis:

parkai-in-tripura-trishna-laukinės gamtos-šventovė

Ši šventovė, esanti pietinėje Tripuros apygardoje, užima apie 163,08 kvadratinius kilometrus. Dėl savo išteklių ir vandens telkinių prieigos prie daugiamečio vandens tiekimo, jis bėgant metams sėkmingai pritraukė įvairių paukščių. Jis taip pat tarnauja kaip girdykla daugybei žinduolių ir roplių. Negyvų miškų ir žalių lopinėlių viduryje galima pastebėti Indijos bizoną, Hoolock Gibbon, Capped Langur ir kt..

Khumulwng ekologinis parkas:

parks-in-tripura-khumulwng-eco-park

Khumulwng gimtąja kalba reiškia „gėlių slėnis“. Taigi šiame parke yra gražus ir erdvus sodas, natūralus ežeras su valtimis lankytojams. Kvapą gniaužianti atmosfera pavasarį, nes ji pilna drugelių, medžiojančių žiedadulkes, o paukščiai čiulba aplinkui, sukurdami kakofoniją, kuri skamba pavargusiai sielai. Jame taip pat yra mielas vaikų parkas, kuriame vaikai gali būti užimti. Ši iškylos vieta yra gausybė, nes ji yra tik 25 km nuo Agartala miesto.

Tačiau vaizdingiausi Tripuros vaizdai neapsiriboja laukine gamta ir parkais. Panoraminis arbatos sodų vaizdas ištisus metus suteikia turistams kitokį patrauklumą.

Kelionė yra svarbi, o ne tikslas, kaip sako didžiausios sielos. „Tripura“ grožio atradimas iš tikrųjų gali padėti tai padaryti.