Dize perdeler satın almak harika. Görürken bir tür mutluluk hissi veriyor. İp perdeler, çeşitli tasarımlarda ince ve kalın iplere sahiptir. İp perdeler hayranlık uyandırıyor ve misafirlerinize bile böyle bir ip perdeye sahip olmaları için ilham verecek. Bazı teller çok güzel tasarlanmış ve üzerinde muhteşem baskılar var..

Resimlerle En Son ve En İyi İp Perdeler:

Herkesin dikkatini çeken bu ipli perdeler oturma odanızda güzel ve çekici görünüyor..

1. Boncuklu Kristal İp Perdeler:

Boncuklu son derece güzel dize perdelerdir. Bu perde, küçük ve büyük boyutlu kristal boncuklara sahiptir. Kristal berraklığında ve şeffaf görünüyor. Kristal boncuklar son derece hassastır ve dokunulduğunda ses çıkarır.

2. Kalp Çizgisi İp Perdesi:

Bu dize kapı perdesi oldukça romantik. Pembe renkli dizeler üzerinde pembe küçük kalp çizgisi bulunur. Bu çok yumuşak olan berrak perdedir. Bu perde çok ilginç ve sevgi dolu görünüyor. Bu tür bir ip perde kesinlikle yeni evli çiftlerin ilk tercihi olacak. Çiftlerin ilk gecesi için bu iyi bir seçim olacaktır, bu tür perdeler çoğunlukla otellerde veya villalarda da bulunur..

3. Ahşap İp Perde:

Üçgen ve dairesel şekilli boncuklar içeren kapı girişleri için ahşap ip perdelerdir. İp üç çift yuvarlak şekil ile süslenir ve ardından iki üçgen boncuk gelir. Ağırlık taşır ve çubuğunuzun yeterince güçlü olması gerekir. Bu bungalov dekorasyonunda da kullanışlıdır..

4. Peri İpli Perde:

Bu peri masalı gibi görünen çok çarpıcı dize pencere perdesi. Beyaz şeffaf perde, ampuller, yıldızlar ve çiçeklerden oluşan iplerle süslenmiştir. Bu yıldızlar ve çiçekler de yanan küçük ampullerden oluşur..

5. Gül Çiçek Dize Perde:

Bu beyaz ipli perde, perdeye yapıştırdığı küçük çiçekleri ile koku yayıyor. Her ipin üzerine bir sıra halinde bağlı çiçekler var. Çiçek yaprakları da aynı beyaz renktedir ve birkaç ip büyük bir yapay gül tokası ile bağlanmıştır..

6. Basamaklı Dize Perde:

Basamaklı gibi iplere sahip siyah ip perdedir. İpler, Noel ağacı yapımında kullanılanlarla tamamen aynıdır. İpler, çarpıcı olan bir kısım kesilmiş ve olduğu gibi sabit kalacaktır..

7. Parıldayan İp Perde:

Bu, üzerine sarı ampuller yapıştırılmış ipli ağ perdesidir. Ampullerin çizgileri kontrol tarzında düzenlenmiştir. Bu perde şaşırtıcı bir etki verir ve perde yemek masasını kaplar. Böyle bir perdeyi özel randevunuz için bile kullanabilirsiniz..

8. Beyaz Top İp Perdesi:

Bu beyaz boncuklu ip perde gerçekten şaşırtıcı ve saf. Nefes kesen bu beyaz iplerin üzerine küçük beyaz toplar yerleştirilir. Perde tasarımında tazeliği ve netliği ön plana çıkarır. Bu perde sadece olağanüstü.

9. Dikey İp Perde:

Bu turuncu renkli ipli jaluzi perdedir. Perde, dikey plastik malzeme dizilerine sahip. Plastik çubuğa kanca ile asılır. Perdenin rengi büyüleyici ve tek kelimeyle inanılmaz görünüyor.

Güzel ip perde, birinci sınıf kalite ve standartta harika özellikler sunuyor. İnsanlar bu ip perdeyi görmekten memnun olacaklar. Ne eskiyecek ne de sıkılacak. Dize perdeler her zaman yeşildir ve herkes tarafından anında beğenilecektir. Kazanma kapasitesi nedeniyle, sizi büyüleyecek. Bir sürü iltifat duymanızı sağlayacak.