Vual perdeler ultra yumuşak ve şeffaf kumaş perdelerdir. Kolayca karıştırılabilen pamuklu malzemeden üretilirler. Vual perdeler hafiftir ve yumuşak bir şekilde döşenmiştir. İpeksi bir dokunuş verecek şekilde tasarlanmıştır. Düz ve baskılı olabilir. Hazır olarak mevcuttur ve özel olarak da üretilebilir. Kişiye özel dikilirse zevkinizi katabilirsiniz ve vual perdelere rağbet çok fazladır..

En sonuncu & Ev İçin Güzel Vual Perde Tasarımları:

Farklı tasarımlardaki en iyi 9 vual perdemize buradan göz atın. Listeden sevdiğinizi seçin.

1. Yaprakları Vual Perde:

Bu astarlı vual perde, çiçek yapraklarının astar desenine sahiptir. Perde, renkli petal tasarımlarla beyaz renkte yumuşaktır. Akıllara durgunluk veren dikey yaprak çizgileri var. Perde odaya güzellik katıyor. Uzun perdeler istiyorsanız, odanızın iç kısmını eklemek için vual perde iyi olacaktır..

2. Tamamen Lotus Vual Perde:

Lotus çiçeği baskısı içeren beyaz vual perdedir. Beyaz perde üzerinde güzel görünen siyah gölgeli nilüfer baskısı var. Bu uzun kapı perdesi güzel tasarlanmış, ayrıca döşeme ve oturma düzeni ile iyi gidiyor. Bu da kapınız için en iyisi.

3. Kırışık Vual Perde:

Bu gri vual perde, ezilmiş deseni nedeniyle ayırt edicidir. Perde çubuğuna uzun gri bir ip asılır ve perde kumaşı sıkıştırılır. Bu perdeyi ütülemenize gerek yok. Bu perde ancak böyle daha sıkı kalacak.

4. Vual Dize Perde:

Beyaz ve mor renkte harika vual net perdedir. Çubuk mor fırfır işi ile süslenmiştir. Beyaz perde net şeffaf kumaştan olup bir ucu yukarıya bağlanmıştır. Mor perde, ortasından altın tokalı iplerle bağlanmış..

5. Vual İşlemeli Perde:

Bu şeffaf vual perde üç farklı renktedir ve nakış işi ile süslenmiştir. Pembe, beyaz ve mavi perde, zevkli ve yeterince güzel görünen altın rengi nakış çiçek işlerinden oluşuyor. Perdelerde karışık renk seçimi günümüzde artık insanlar tarafından tercih edilmektedir..

6. Sekme Üst Vual Perde:

Sehpa üstü pileli çok renkli ucuz vual perdelerdir ve tüm perdeler düzdür. Perde kumaşı berrak ve basittir. Bu vual perdelerin renk seçimi harika seçilmiş ve birlikte çok güzel görünüyorlar..

7. Vual Perde Panelleri:

Pencere için hazır vual perdedir. Bu su yeşili perde, büyük yaprak ve çiçek tasarımı ile muhteşem görünüyor. Bu kristal berraklığında perde çok muhteşem ve şık görünüyor. Göz alıcı bir kaliteye sahip. Evinizde misafir odanız varsa, bu tür perde arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın dikkatini çekebilir..

8. Çizgili Vual Perde:

Bu kuşgözü vual perde mavi, beyaz ve gümüş renkli çizgilere sahiptir. Bu parlak perdeler kumaşta biraz incedir. Bu çizgili perde yeterince dayanıklıdır ve perde çubuğu bile bu perde ile göz kamaştırır. Sadece cömert görünüyor.

9. Modern Vual Perdeler:

Çeşitli renklerde pamuklu vual perdedir. Pamuklu perdeler de pürüzsüz ve özensiz. Bu perdelerin kalıplanması kolaydır ve dokunması zor değildir. Bu perde hoş kalitesi ile odanıza renkli bir görünüm kazandırıyor..

Vual perde yeni bir şekil vermek için fazla hareket gerektirmez. Esnek yapısı sayesinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu lüks vual perdeler evinize cazibe katacak. Nitelikleri herkesin duyusunu memnun edecek.