Ev için perdeler, sıkıcı ve sıkıcı bir evi güzel bir eve dönüştüren özel bir şeydir. Perdeler çeşitli boyutlarda olabilir. Bazı evler uzun perdelerle, bazıları ise kısa perdelerle yapılabilir. Uzun perdeler, odayı daha büyük gösterdikleri için büyük odalar için harikadır. Perdeleri 6 feet’ten itibaren değişen boyutlarda sahip olabilirsiniz. Pamuklu, ipekli, keten veya dantelli deneyin. Seçtiğiniz renkler odanızın döşemesine göre olabilir. Bu yüzden bilinçli bir karar verin ve ardından özel uzun perde setinizi satın alın..

Eviniz İçin Çekici ve Zarif Uzun Perdeler:

Bu en iyi 9 uzun perdeyi alın.

1. Uzun Perde Panelleri:

Bu uzun perdeler geniş odalar için idealdir. Perde panelleri, üzerlerinde güzel bir baskı bulunan gri renktedir. Bu perdelere bir astar da takabilirsiniz. Perdelerin kuşgözü halkaları perdeleri hareket ettirmeyi kolaylaştırır.

2. Sırf Uzun Perdeler:

9 fit uzunluğundaki perdeler de büyük evler için iyi bir seçenektir. Bu şeffaf perdeler, evinizi daha parlak ve daha büyük hissetmenizi sağlar. Beyaz renk, eviniz için her zaman harika bir seçimdir. Şeffaf malzemenin bakımı da kolaydır. Bu yüzden en iyi uzun perdeler için seçiminizi yapın.

3. Kat Boy Perdeler:

Eviniz için zemine kadar uzanan bu ekstra uzun perdeleri deneyin. Bu perdelerin perdeleri normalde pürüzsüz ve serbest akışlıdır. Halılarınız da varsa bu perdelere sahip olmak en iyisidir, böylece perdelerin tabanı kolayca bozulmaz..

4. Bohem Uzun Perdeler:

Bu bohem tarzı perdeler, gri ve turuncu renklerde Fas temasıyla yapılmıştır. Bu uzun boy perdeler, bir odaya açılan kapı için iyi görünebilir. Baskıların çok şık olduğunu göreceksiniz ve bu da evinize hoş bir hava katıyor. Sanat aşığıysanız, bu tarz perdeler tam da ihtiyacınız olan şey..

5. Kısa Pencere Perdeleri:

Bu uzun pencere perdeleriyle kısa bir pencere çerçevesinin zarif görünmesini sağlayın. Perdeler şeffaf malzemeden yapılmıştır ve odanın zeminine kadar uzanır. Kısa bir perde odayı ikiye böleceğinden, uzun perdeler odayı mükemmel gösterir..

6. Oda Bölücü Perdeler:

Bir odayı bölmenin harika bir yolu, bu uzun perdelerin bir çubuktan sarkmasıdır. Uzun perdeler odayı ikiye bölüyor ve bu da mahremiyetinizi sağlıyor. Odanın stilini koruyabilir ve her şeyi herkesin görmesi için uzak tutabilirsiniz..

7. Karartma Perdeleri:

Çok fazla güneş ışığı alan bir odanız varsa ve biraz karanlık istiyorsanız, bu ekstra uzun karartma perdelerini seçin. Bu perdeler, güneş ışığını dışarıda tutan kalın malzeme ve daha koyu tonlardadır. Perdeler de büyük odalar için mükemmeldir..

8. Ekstra Uzun Tül Perdeler:

Geniş odalarda kullanabileceğiniz ekstra uzun tül perdelerdir. Şeffaf malzeme, geniş bir odada olduğunuzu hissetmenizi sağlar. Perdelerin ekstra uzun uzunluğu, açık ve serin hissetmenin güzel bir yoludur. Güzellikleri ve tarzları için bu perdeleri deneyin.

9. Açık Örgü Uzun Perdeler:

Çok yüksek tavanlı uzun odalar için bu ekstra uzun perde panelleri en iyi seçimdir. Bu uzun beyaz perdeler odayı daha parlak hale getirir. Dantel etkisi olan açık dokuma perdelere sahip olabilirsiniz..

Uzun perdeler, bulunduğunuz odayı daha geniş ve modaya uygun hissettirir. Keten, ipek, tül vb. her türlü malzemede mükemmeldirler. Zemin uzunluğu, uzun ve ekstra uzun perdeler arasından seçim yapabilirsiniz..