Ar įsivaizduojate, kodėl šie natūralūs perlai vis dar yra paklausūs tarp šiuolaikiškų ir stilingų moterų? Taip, jie leidžia daugeliui drabužių atrodyti puikiai su šiais perlų aksesuarais, tokiais kaip karoliai, apyrankės, žiedai ir auskarai. Šių natūralių perlų galima įsigyti visų natūralių blizgių atspalvių ir skirtingų dydžių. Taip pat galite rasti perlų visomis įmanomomis kainomis, kurios yra prieinamos visiems standartams.

Populiariausi papuošalai iš natūralių perlų su vaizdais:

Čia yra novatoriški 9 geriausi natūralių perlų papuošalų modeliai. Šiuolaikinės ir stilingos moterys vis dar bando šiuos natūralius perlus, nes šio perlo papuošalai yra tokie blizgūs ir žavūs.

1. Gėlo vandens natūralių perlų karoliai:

Gėlo vandens natūralių perlų karoliai

Tai Misisipės upės gėlo vandens natūralių perlų karolių dizaino kolekcija. Čia naudojami perlai nėra vienodo dydžio. Jie yra beveik balto natūralaus atspalvio, sveriantys 54,5 karato. Jie yra unikalios baroko formos, antikvarinio dydžio ir dizaino.

2. Taičio kultivuotas natūralus perlų ir deimantų žiedas:

Taičio kultivuotas natūralus perlas ir deimantinis žiedas

Tai 18k balto aukso Tahitian kultivuotas natūralus perlų žiedas su 0,58ctw deimantais. Šiame nuostabiame žiede yra centrinis perlas, kurį puošia šukutės su deimantais puošniai pradurtoje galerijoje. Tiek perlų, tiek deimantų formos yra puikus apvalus kirpimas.

3. Antikvariniai natūralūs perlų ir deimantų auskarai:

Antikvariniai natūralūs perlų ir deimantų auskarai

Tai visiškai naujas reto Viktorijos laikų perlų auskarų ir dygliuotų deimantų derinio dizainas. Jis yra kruopščiai rankų darbo, pagamintas iš kieto 16 k aukso ir su šiek tiek sidabro pėdsakų. Šie senoviniai auskarai suteikia ypatingo blizgesio iš didelio dydžio natūralių jūros perlų, kurių dydis 8 mm. Be to, perlai neturi tobulos apvalios formos.

4. Apvalūs ryškūs šviesos natūralūs perlai:

Apvalūs ryškūs šviesos natūralūs perlai

Pažvelkite į šį natūralų gėlavandenių perlų rinkinį, kuris turi nuostabią apvalią formą be šiurkščių paviršių. Šis karoliukų karoliai yra amerikietiško stiliaus su dideliais 11 mm perlais. Šis rinkinys tinka šiuolaikinei aprangos išleistuvių suknelei moterims, kurios gali būti bet kokio amžiaus.

5. Vienos sruogos natūralių perlų karoliai:

Vieno pluošto natūralių perlų karoliai

Tikimės, kad jūsų paieškos baigsis šiuo natūralaus perlų karolių dizainu, kuris turi unikalią natūralių blizgančių perlų grandinę. Ant jo pakabuko yra deimantų, taip pat ant užsegimų. Apytikslis karolių ilgis yra 45 cm. Tai puiki ir ideali dovana nuotakai jos sužadėtuvėse.

6. Japoniškas „Akoya Black Pearl“ karoliai:

Japoniškas „Akoya Black Pearl“ karoliai

Atraskite „A“ kokybės natūralių juodųjų perlų karolių magiją. Tai japonų sukurtas „Akoya“ perlų karoliai, pagaminti iš gėlo vandens perlų. Jo matmenys yra apie 70 mm storio perlai, turintys 14 k auksu pakabintą pakabuką su amerikietiškais deimantais.

7. Beicuoti balti druskos vandens natūralūs perlai:

Beicuoti balti druskos vandens natūralūs perlai

Sutelkite dėmesį į šiuos gražiai suprojektuotus natūralius druskos vandens perlus, į kuriuos įterpti įvairaus dydžio perlai. Jame yra gelsvai balti perlai, kilę iš sūraus vandens. Jis buvo sujungtas į karolius su 40 karatų užsegimu.

8. Rankų darbo natūralių perlų apyrankės:

Rankų darbo apyrankės iš natūralių perlų

Pažvelkite į šią natūralią perlų apyrankę, kuri buvo sukurta rankomis pagal dizainerių serijos modelį. Jame yra tikri gėlo vandens perlai, meniškai arba pažymėti sidabruotais akcentais ir nuostabiu širdies žavesiu. Jis yra kruopščiai rankų darbo, pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių perlų ir sidabro.

9. Raudonų koralų perlų karoliai:

Raudonų koralų perlų karoliai

Pasirūpinkite savo apranga tinkamais aksesuarais, įskaitant karolius su šiuo natūralių raudonų perlų rinkiniu. Jie taip pat turi etninę išvaizdą, todėl labai gerai tinka dėvėti Indijos santuokų metu. Jie pagaminti iš apvalių raudonų koralų perlų su sidabrine grandine. Taip pat yra keletas baltų natūralių perlų, kurie pagerina jo grožį.

Nors šiuose gražiai suprojektuotuose aksesuaruose, pagamintuose iš tikrų natūralių perlų, yra gyvybingų kolekcijų, moterys visada ieško naujų, kad atitiktų jų visiškai naujus drabužius. Šiose kategorijose taip pat galite gauti geriausią iš geriausių asortimento kolekcijų. Šie natūralių perlų aksesuarai yra sukurti ir rankų darbo, kad pasiektų savo meistriškumą.