Ar esate nusivylęs dėl išsipūtusio skrandžio? Ar ruošiatės dideliam renginiui ir norite plokščio skrandžio vos savaitei? Ar tai įmanoma? Taip, žinoma! Norint gauti formą ir suvalgyti tonizuotus pilvo raumenis, reikia specialių pakeitimų, taip pat nėra stebuklingų sprendimų. Yra keletas būdų, padedančių per savaitę atsikratyti plokščio skrandžio. Jūs turite žinoti, kad kūnas yra neįtikėtina mašina, be to, jūs tikrai galite nusidėvėti tik per vieną savaitę. Todėl šiandien šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip per savaitę atsikratyti plokščio skrandžio.

Kaip gauti plokščią skrandį per savaitę

Pagrindiniai būdai, kaip per savaitę gauti plokščią skrandį:

Žemiau mes paminėjome geriausių būdų, padedančių per savaitę atsikratyti plokščio skrandžio, sąrašą. Jie yra tokie;

1. Gerkite daug vandens:

Rekomenduojama išgerti bent 10–12 stiklinių vandens per dieną. Naudojant papildomą vandens naudą, siekiant išvengti skrandžio išsiplėtimo, padedant įsisavinti, išlaisvinant vidurių užkietėjimą ir dujas, tokiu būdu bandoma išgerti 1 litrą vandens per dieną, kad skrandis būtų plokščias. Geriamasis vanduo palaiko jūsų kūną, kad išlaikytų tinkamą skysčių pusiausvyrą, pertraukia vandenį ir ne tik jaučiasi supakuotas, todėl esate motyvuotas vartoti mažiau. Vanduo taip pat energingai suskaido riebalus, tada perneša maistines medžiagas į raumenis, kad išlaikytų jūsų virškinimą.

2. Venkite per didelio natrio ar druskos vartojimo:

Dėl papildomos druskos ar natrio, kurį suvartosite, papildomas vanduo, kurį jūsų kūnas sulauks, nesudarys pilvo riebalų ir netins. Norėdami tai padaryti, turėtumėte gerti daugiau vandens, kad išskalautumėte papildomą vandens svorį, kurį sukelia papildoma druska jūsų dietoje. Patartina suvalgyti 2500 miligramų natrio per dieną, kad išvengtumėte išsiplėtimo ir papildomo vandens masės padidėjimo.

3. Pakeiskite vaisių ir daržovių porcijas:

Nors žalios vaisiai ir daržovės yra gausus pasirinkimas visapusiškai sveikatai, jie skatina jūsų pilvo atšokimą, todėl geriausia juos valgyti mažesnėmis porcijomis, kad pasiskirstytų per dieną.

4. Vartokite dažniau:

Kaip alternatyvą 3 dideliems patiekalams, kurie gali prisotinti skrandį ir išpjauti virškinimo sistemą, valgykite daug, daug patiekalų ar gaiviųjų gėrimų. Valgykite apie 2–3 valandas aiškiai; jie užims mažiau vietos jūsų pilve, sumažins augimą, išlaikys virškinimą ir jausis supakuoti.

5. Gerkite žaliąją arbatą:

Žaliąją arbatą sudaro antioksidantai, žinomi kaip katechinai, kurie atlieka esminį vaidmenį mažinant skrandžio riebalus. Jei norite gauti plokščią skrandį ir papildomai deginti riebalus, prieš treniruotę išgerkite žaliosios arbatos.

6. Sumažinkite valgymą iš daug skaidulų turinčių dietų:

Daug puikių skaidulinių maisto produktų, tokių kaip brokoliai, Briuselio kopūstai, pupelės, žiedinių kopūstų tirščių dujos, taip pat pilvo pūtimas. Visą savaitę pašalinkite juos iš savo režimo. Kai tik savaitė pasibaigs, pamažu pagerinkite jas po vieną. Po to jūs galite lengvai nustatyti, kuris maistas vargina jūsų skrandį labiau nei kiti. Tvarkykite savo mitybą, kad gautumėte pakankamai ląstelienos ir išlaikytumėte plokščią skrandį.

7. Venkite alkoholio:

Alkoholis sukuria jūsų kūnui papildomą suvartojamų riebalų kiekį ir sumažina pelenų kiekį iki 36% mažiau riebalų nei paprastai. Alkoholis taip pat gali užkirsti kelią jūsų organizmui gaminti riebalus deginančius hormonus.

8. Atlikite pratimus:

Įtraukite save į visus kūno judesius, pavyzdžiui, atsispaudimus, prisitraukimus, šonines lentas, laipiojimo virvę, kardio treniruotes ir susitraukimus vieno 15 pakartojimų rinkinio vardu. Nepamirškite sekti kiekvieno pratimo minutę praleisdami virvę. Turite būti sumanus sudeginti apie 500–600 kalorijų per kiekvieną bandymą.