Gimus kūdikiui, be daug džiaugsmo, dauguma moterų nerimauja dėl savo pilvo? Pilvo riebalai yra sudėtingi. Jis gali būti užsispyręs judėti ir dėl to, kad jis yra tiesiog įgytas, gali būti vienas iš labiausiai bandančių riebalų rūšių Nėštumas. Nėštumo šaltiniai riebalai aplink pilvą auga dėl 2 svarbių priežasčių; viena, kad mūsų oda galėtų išsiplėsti ir laikyti kūdikį, ir du, kad kūdikis būtų minkštas, taip pat apsaugotas.

sumažinti pilvą po gimdymo

Geriausi būdai sumažinti pilvą po gimdymo:

1. Pilvo danga po nėštumo:

Pilvo apvyniojimo metodas jau seniai naudojamas po nėštumo, siekiant palengvinti patinimą ir sušildyti raumenis su audiniais, kad jie sugrįžtų į ankstesnę šlovę. Tradicinis būdas gauti pilvo užpakalinę dalį iki nėštumo, būtinas, stilingai pakeičia „Belly Crook“. Jūs galite rasti iš paprastos buitinės pilvo juostos, o po gimdymo 1 savaitę dažnai apvyniokite elastingą medvilnės gabalėlį aplink juosmenį, jis sutraiškys jūsų pilvuką ir sulaikys nugarą.

2. Žalioji arbata:

Be to, žaliosios arbatos vartojimas kasdien gali padėti sutrumpinti juosmens liniją ir sumažinti per daug pilvo riebalų. Žalioji arbata vaidina veiksmingą vaidmenį degindama riebalų ląsteles, skatindama medžiagų apykaitą.

3. Citrinų ir medaus vanduo:

Pradėkite dieną išgerdami stiklinę šilto vandens ant pliko skrandžio. Norėdami atgauti skonį ir efektą, galite įpilti 1 šaukštą švarių citrinų sulčių ir iš dalies šaukštelio medaus. Šis namų vaistas yra labai efektyvus greitai sudeginti pilvo riebalus. Siekiant greito rezultato, nurykite šią taurę drungno vandens ir papildomai citrinų medaus prieš kiekvieną valgį.

4. Sultinys sriubos pagrindu:

Padidinus sultinio sriubų vartojimą, ypač kryžmažiedžių daržovių sriubos yra panašios į brokolius, kopūstus, lapinius kopūstus, žiedinius kopūstus, Briuselio kopūstus ir žalumynus. Šioje augalinių maisto produktų kolekcijoje yra tam tikrų fitonutrientų – medžiagų, kurios stengiasi palaikyti pilvo riebalus.

5. Maitinimas krūtimi:

Tai dar vienas sėkmingas būdas sumažinti pilvo dydį, sutraukiant gimdą ir susitraukiant gimdą iki įprasto dydžio. Žindymas gali sudeginti iki 500 kalorijų per dieną. Esant žindymo laikotarpiui, sudeginsite daugiau kalorijų, kad susidarytumėte pieno. Nėštumo svorį galite numesti greičiau nei mamos, maitinančios buteliuku savo kūdikį

Sumažinkite pilvą po gimdymo

6. Aerobinė treniruotė:

Kiekvieną savaitės dieną turite planuoti 30–60 minučių aerobinių judesių. Norėdami pradėti, užsiimkite lengva fizine veikla, pavyzdžiui, važiuokite dviračiu, vaikščiokite pėsčiomis, kitaip plaukite. Lėtai didinkite treniruotės jėgą. Taip pat galite sudaryti aerobikos pratimus, pavyzdžiui, bėgiojimą, važiavimą dviračiu, šokius; lipimas laiptais, taip pat jogos ruožai.

7. vaikščiojimas:

Vaikščiojimas yra vienas iš paprasčiausių būdų atsikratyti noro treniruotis po gimdymo. Pradėkite lengvu pasivaikščiojimu. Galiausiai jūs dirbsite lygiai taip pat, kaip ir perpumpuotas galios pasivaikščiojimas. Tačiau švelnus pasivaikščiojimas gali nustebinti jus ir jūsų kūną, ypač pradžioje. Naudokite skirtumą, pabandykite vaikščioti atgal, kitaip vaikščiodami kryžminiu būdu, kad išlaikytumėte raumenų spėjimą.

8. Obuoliai:

Be pektino, obuoliuose yra antioksidantų, kurie padeda deginti pilvo riebalus. Pektinas riboja organizmo gebėjimą įsisavinti riebalus, norinčius ląsteles, o antioksidantai sustabdo medžiagų apykaitos sutrikimus, dėl kurių gali kauptis riebalų perteklius.

9. Galvos keltuvai:

Atsigulkite ant nugaros rankomis žemyn į šonus. Apatinę nugaros dalį palaikykite prie grindų; sulenkite kelius kojomis ant žemės. Įkvėpdami atpalaiduokite pilvą. Iškvėpdami palaipsniui pakelkite galvą ir kaklą nuo grindų. Aiktelėkite nuleisdami galvą žemyn.

10. Migdolai ir serbentai:

Susmulkinkite skiedinyje ir sukurkite 2 tabletes po 10 migdolų branduolių ir 10 serbentų, iš kurių pašalintos sėklos (Munaqa), kartu su puodeliu drungno pieno pirmąsias 10 dienų po įprasto pristatymo. Jie pilni pilvo pūtimo galios ir labai bendradarbiauja, kad suformuotų jūsų pilvo kontūrą.