Iš visų pagrindinių kūno sričių dažniausiai moterys kovoja su pilvo riebalais. Jie tokie užsispyrę, kad tiesiog nenori eiti. Tačiau akivaizdu, kad verkimas ar bloga savijauta dėl to problemos neišspręs. Norėdami atsisveikinti su pilvo riebalais, turite atsikelti ir eiti. Jei manėte, kad svorio metimas ir riebalų lydymas yra labai sunkūs, galbūt norėsite pagalvoti du kartus. Norint pasiekti savo tikslų, nereikia valandų valandas praleisti sporto salėje ar badauti. Galite išbandyti keletą pagrindinių pratimų ir patarimų, kurie buvo įtraukti į šį straipsnį, kad pasiektumėte sėkmės ir sumažintumėte pilvo riebalus. Dauguma jų yra labai paprasti, tačiau ryžtas ir sunkus darbas visada ateina iš jūsų. Atidžiai perskaitykite kiekvieną antraštę ir išnaudokite visas galimybes. “Viso gero!

Kaip sumažinti pilvo riebalus namuose

Svorio metimas yra daugelio žmonių mintys šiais laikais, nes didėjant nutukimui visame pasaulyje, daugelis žmonių iš tikrųjų kenčia nuo didelio intensyvumo nutukimo ir net šalutinio nutukimo poveikio. Padėti pilvo riebalus nėra sunku ir tai gali atsitikti, jei nesirūpinate tuo, ką valgote kasdien. Per didelis cholesterolio suvartojimas kartu su nereguliuojamu angliavandenių vartojimu taip pat prisideda prie pilvo riebalų deginimo namuose ant skrandžio.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo to, kad tai dar labiau padidėtų, yra išmokyti save vertingesnės mitybos režimo, kuris ne tik padeda sumažinti pilvo riebalus, bet ir padeda sumažinti riebalų kaupimąsi visame kūne. Geresni mitybos planai ir stresą mažinantys veiksniai gali padėti jums prarasti perteklinį riebalų kaupimąsi palaipsniui, tačiau efektyviai. Taigi nebijokite skirti laiko, kurio jums reikia, kad žinotumėte, kaip sumažinti pilvo riebalus namuose.

Kaip numesti pilvo riebalus namuose:

Toliau pateikiami 15 geriausių ir stiprių patarimų ir būdų, kurie gali padėti išspręsti jūsų problemą, kaip sumažinti pilvo riebalus namuose.

1. Sekite dietos lentelę:

Pirmasis svarbiausias ir svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti norint numesti svorio, yra laikytis teisingos ir tinkamos mitybos lentelės. Nereikia imtis nieko, kas lieptų badauti ar praleisti valgį. Nes dažniausiai, net jei ir numesite svorio, vėl viską sugrąžinsite tą akimirką, kai vėl pradėsite valgyti. Todėl vadovaukitės planu, kuris leidžia valgyti teisingai. Geriausi sveikos mitybos pavyzdžiai yra Viduržemio jūros dieta, 7 dienų valgymo planas ir didžiausias svorio netekimo planas, kurie padeda sumažinti pilvo riebalus namuose..

2. Pakilkite ant vandens:

Antras dalykas, kurį reikia padaryti norint sumažinti pilvo riebalus namuose, yra gerti daug vandens. Jei vartojate alkoholį ar daug šaltų gėrimų ir sodos, turėsite juos pakeisti vandeniu, kad pasiektumėte savo tikslus. Įsitikinkite, kad kasdien išgeriate bent dešimt ar dvylika stiklinių vandens. Tai pašalins visus toksinus iš jūsų kūno ir padės išlikti aktyviam, tinkamam ir hidratuotam. Taip pat pabandykite sumažinti suvartojamo natrio kiekį.

Žiūrėti daugiau: Efektyvūs būdai sumažinti pilvo riebalus

3. Valgykite teisingai:

Kai sakome, kad valgysite teisingai, turime omenyje tai. Atėjo laikas atsikratyti keptų ir riebių maisto produktų ir pakeisti juos sveikomis salotomis, keptomis žuvimis, garuose virta vištiena ir skaidria sriuba. Vietoj baltų ryžių turėkite rudųjų ryžių, o vietoj baltos – duonos grūdų. Gerkite daug vaisių ir daržovių sulčių ir stenkitės laikytis atokiau nuo desertų. Cukrus yra didžiausias priešas, kokį tik galite turėti. Taigi, jei namuose turite pašalinti bet kokias saldžias medžiagas, kad sumažintumėte pilvo riebalus.

4. Nereikia valgyti naktį:

Norėdami sumažinti pilvo riebalus, turite nustoti valgyti vėlai vakare. Venkite visų nesveikų užkandžių ir gėrimų. Stenkitės nieko nevalgyti po 20 val., O jei vis tiek jaučiate alkį, valgykite obuolį ar morką. Tačiau blogų mitybos įpročių tikrai reikėtų susilaikyti. Tai yra vienas iš paprastų patarimų, kaip tinkamai sumažinti pilvo riebalus.

5. Pratimai namuose:

Kol nesportuojate, negalima tikėtis, kad sumažės pilvo riebalai. Ir kas sako, kad turite eiti į sporto salę arba išeiti į aikštę ar parką mankštintis. Juos galite lengvai atlikti namuose. Pirkite arba atsisiųskite nuostabių „Zumba“ ar „Aerobic“ šokių vaizdo įrašų. Jie yra įdomus būdas numesti svorio ir visam laikui atsisveikinti su pilvo riebalais. Taip pat turėtumėte atlikti keletą pratimų, skirtų skrandžiui. Tai apima susitraukimus, atsistojimus ir rusiškus posūkius. Dvidešimt minučių turėtų pakakti.

6. Valdykite stresą:

Kitas dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra streso valdymas. Jei kenčiate nuo bet kokios depresijos, turėtumėte išbandyti jogą ar meditaciją. Tai pagerina lankstumą, laikyseną ir kvėpavimą. Kai jaučiatės įsitempę, pabandykite keletą kartų giliai įkvėpti. Praleiskite šiek tiek laiko tyloje ir pabandykite pajusti vidinę ramybę. Jei norite jaustis gerai, galite bėgti ar klausytis mėgstamos muzikos.

7. Nebandykite dėmių mažinimo:

Nebandykite taško mažinimo

Svarbus dalykas, kurį turėtumėte prisiminti bandydami sumažinti pilvo riebalus namuose, yra tas, kad dėmių mažinimas niekada neveikia. Traukiniai ir pilvo plyšimo pratimai puikiai tinka jūsų raumenų sritims, tačiau ką darysite su riebalų sluoksniu virš jo. Norėdami tai padaryti, turite suprasti mankštos svarbą. Taip pat turėtumėte sutelkti dėmesį į viso kūno tonizavimą, o ne tik į pilvo riebalus.

8. Gerkite žaliąją arbatą:

Jūs galite sumažinti pilvo riebalus geriant žaliąją arbatą. Jis buvo žinomas dėl to, kad valdo juosmenį ir skatina medžiagų apykaitą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pabandykite kasdien išgerti nuo keturių iki penkių puodelių žaliosios arbatos. Jis neturi kalorijų ir turi daug naudingų savybių. Žalioji arbata yra ta, kad tuos pačius lapus galite naudoti iki trijų kartų. Taigi jums net nereikia jaudintis dėl naujų įsigijimo.

Žiūrėti daugiau: Kaip sumažinti viršutinio skrandžio riebalus

9. Užlipkite laiptais:

Lipkite laiptais

Puikus būdas sudeginti pilvo riebalus – jei įmanoma, lipti laiptais. Kai esate laisvas ar bandote nuo kažko atsipūsti, kelias minutes bėkite laiptais aukštyn. Tai sudegins daug daugiau kalorijų nei bet kada ir galiausiai sumažins skrandžio riebalus greičiau, nei manėte. Atminkite, kad kuo greičiau kopiate, tuo labiau degsite. Tačiau nieko nepersistenkite. Tai yra vienas iš geriausių sprendimų, kaip namuose sumažinti pilvo riebalus.

10. Negerkite šalto vandens:

Šaltas vanduo geriausiai žinomas dėl to, kad mažina medžiagų apykaitą. Jie tikrai yra kažkas, nuo ko turėtumėte atsisakyti bandydami numesti svorio. Geriausia tokiais atvejais turėti drungno vandens arba užvirinti vandenį ir palaukti, kol jis įgaus normalią temperatūrą. Kadangi šaltas vanduo tiesiog sugadins didžiąją dalį įdėto darbo ir pastangų, geriau nuo jo nesiskirti. Taip pat nepamirškite visą dieną gerti vandens. Tai padės pasiekti reikšmingų pokyčių.

11. Iškirpkite cukrų:

cukraus

Vienas iš svarbiausių būdų sumažinti pilvo riebalus ir netgi sumažinti visus kitus nutukimo šalutinius poveikius yra visiškai atsisakyti cukraus. Cukrus yra naudingas organizmui, kai bandote sulieknėti, bet yra jūsų blogiausias priešas, kai bandote numesti svorio, todėl šiuo metu pabandykite pasirinkti kitas suvartojamas saldinimo priemones, pavyzdžiui, dirbtinius saldiklius poveikį jūsų organizmui. Jūs visada galite sumažinti suvartojamo cukraus kiekį, o tai jums gali būti labai naudinga, jei tiksliai žinote, kaip save sureguliuoti, kad žinotumėte, kaip namuose atsikratyti pilvo riebalų.

12. Padidinkite vitamino C suvartojimą:

Vitamino C

Pabandykite padidinti vitamino C kiekį valgydami apelsinų ar net obuolių ir valgydami jį kasdien, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, kai reikia numesti svorio pilvo srityje. Jūsų prarastas vitamino C kiekis yra labai svarbus, nes jis padeda sumažinti skrandžio angliavandenių kiekį per pusę paliekant liesus raumenis, o ne riebalus.

13. Valgykite daugiau baltymų:

Baltyminis maistas

Kaip sumažinti pilvo riebalus namuose valgant baltyminį maistą? Štai procesas, valgant daugiau baltymų, daro tą patį, kaip ir vitamino C vartojimas, tačiau daug stipresniu būdu, tai yra pašalina riebalų perteklių iš skrandžio ir palieka liesus raumenis. Jei šiuo metu suvalgysite daugiau baltymų ir kiekvieną savaitę pasimėgausite keliomis treniruotėmis, greitai prarasite riebalus aplink pilvą.

14. Išvalykite sistemą:

Valgydami sveiką maistą, turite kasdien valyti savo sistemą, nes pilvo riebalai yra pirmasis ženklas, kad esate nesveikas ir netinkamas. Valgydami sveiką maistą, pvz., Vaisius ir daržoves, jūs suteikiate savo kūnui galimybę pasikeisti, o tai yra labai būtina dalis, padedanti numesti svorio laikui bėgant, kad žinotumėte, kaip namuose deginti pilvo riebalus.

15. Teisingai laikykitės:

Tinkama laikysena yra paskutinis, bet ne mažiausias dalykas, kurį turite padaryti, kad padėtumėte sau atsikratyti pilvo riebalų, kuriuos norite numesti, nes galite pastebėti, kad žmogus visada sėdi sulenktas. pilvo riebalai dėl spaudimo skrandžiui, todėl sėdėkite tiesiai ir sustabdykite tai.

Šiame straipsnyje kalbama apie greitą pilvo riebalų deginimą ir geriausius veiksmus, kurių galite imtis, kad padėtumėte sau greitai sudeginti papildomus pilvo riebalus.

15 naminių patarimų, kaip sumažinti pilvo riebalus