Piniginės vaidino svarbų vaidmenį tiek vyrams, tiek moterims. Piniginės, pagamintos iš odos ir audinių, visada buvo mėgstamiausios. Iš pradžių tik senos moterys nešiojo mažas audinio pinigines, o ponios nešiojo dideles pinigines. Tačiau dabar per dieną net moterys pripranta prie mažų piniginių, o ne sunkių piniginių, kad atrodytų elegantiškai. Tarp visų medžiagų odinės piniginės yra gana populiarios dėl jų suteikiamo apdailos.

geriausios iš paprastų odinių piniginių moterims

Keičiantis aksesuarų mados tendencijoms, piniginėms yra įvairių dizainų, taip pat įvairių odos piniginių prekių ženklų.

Įvairių tipų odinės piniginės moterims:

Pažvelkime į kai kuriuos firminius trumpų ir ilgų odinių piniginių dizainus, kuriuos populiariai nešioja moterys.

1. Reljefinės rudos odos piniginės dizainas:

rudos spalvos reljefinė piniginė

Odinės moteriškos piniginės, pagamintos iš rudos odos, įmantriai atrodo su plunksniniais kabančiais diržais. Ilga sruoga taip pat leidžia nešiotis ant pečių. Moteriškos rudos odos piniginei suteiktas gėlių dizainas. Tai suteikia neįprastą išvaizdą kolegijos paaugliams, kad galėtų reguliariai dėvėti. Tai suteikia karvės merginai išvaizdą nešiojant kasdien.

2. Moteriška odinė piniginė su dviejų spalvų atspalviu:

dviejų spalvų piniginė

Blaivios moteriškos odos piniginė su dviejų spalvų atspalviais suteikia vieningą išvaizdą moterims, nešiojančioms ją vakarėliams, užeigoms, mažiems kačiukų vakarėliams ir pan. Vidutinio ilgio spyna suteikia spalvingos piniginės pabaigą.

3. Paprastos odinės piniginės moterims:

paprastos odos piniginės

Ieškote kažko paprasto ir subtilaus moteriško piniginėje! Čia yra paprastas odos piniginės dizainas, pagamintas iš kelių spalvų spalvų odos. Piniginėje yra vienos bangos kreivė, kuri papildo jos subtilumą. Tai populiari piniginė, naudojama reguliariai.

4. Rožinė mini piniginės oda:

rožinė-mini piniginė

Norite turėti stilingą, bet paprastą piniginės dizainą nešiotis mažomis progomis! Jai geriausiai tinka natūralios odos piniginė, kuri yra net mažesnė už tikrąją piniginę, žinomą kaip rožinė mini piniginė. Piniginei suteikiamas paprastas rožinis pagrindas su auksiniu šakele suteikia žavingą žvilgsnį.

5. Pelėda su pinigine iš odos:

pelėdos spausdinta piniginė

Paukščių dizainas, kurį galima nešioti išvykoms, iškyloms ir pan., Yra pagamintas iš odos. Moteriška odinė piniginė turi pelėdos atspaudą. Norėdami pridėti šiek tiek fantazijos, aplink pelėdos akis sukurtos sidabrinės spalvos. Tai plačiai priimta kolegijos moterims.

6. „Queens Crown“ odos piniginės moterims:

karalienės-karūna-piniginė

Eikite į karališką funkciją! Išbandykite piniginę, kurioje yra karalienės karūnos dizainas. Geriausiai odinei piniginei suteiktas gražus kvadrato formos dizainas, įspaustas karalienės karūnos žavesiu, kad pridėtų nuostabią išvaizdą. Piniginei taip pat suteikiamas sidabrinis kampas, pritvirtintas prie jo kraštų.

7. Pusiau apvalios odos piniginė mergaitėms:

pusapvalė piniginė

Mylėk su savimi vaikystės prisiminimus! Išbandykite šį pusapvalės odos piniginės dizainą, kuris tikrai primins apie jūsų vaikystės dienas. Piniginė sukurta su garsiuoju animacinio filmo ar istorijos veikėju Raudonkepuraite. Jį plačiai renkasi kolegijos paaugliai.

8. Tikros odos moteriškos piniginės:

sukurta piniginė

Ieškote kažko kitokio ir paprasto odoje, kad sukurtumėte nuostabų piniginės dizainą! Sukurta piniginė yra ta, kurios ieškote. Moteriškos odos piniginei suteikiama ruda oda, padaryta mažais ašmenų pjūviais, kad būtų sukurtas unikalus dizainas. Tai yra pagrindinis pasirinkimas moterims, kurios mėgsta paprastą dizainą.

9. Moteriška meškiuko piniginė:

meškiuko piniginė

Vis dėlto patinka naudoti daiktus, kurie suteikia meškiuko dizainą! Čia yra piniginė su meškiuko išvaizda. Geriausia odinė piniginė yra pažvelgta į meškiuko veidą, kuris dažniausiai naudojamas monetoms rinkti arba kaip piggy bank. Jį plačiai naudoja kolegos, jį taip pat naudoja vyresnio amžiaus moterys kaip dovaną savo dukrai.

10. Lėlės sukurtos piniginės paaugliams:

lėlės sukurta piniginė

Lėlių įkvėptas piniginės dizainas kolegijos paaugliams suteikia mielą išvaizdą. Paprasta orų piniginė turi lėlės atspaudą, todėl ji paprasta ir gremėzdiška vienu metu. Piniginėje yra keletas mažų ir vidutinių kišenių, todėl ją turėti nuostabu.

11. Katės sukurta piniginė:

katės sukurta piniginė

Moterys labai mėgsta drabužius ir aksesuarus su katės atspaudais. Štai mes su odine pinigine, kurioje yra katės dizainas. Moteriška odinė piniginė suteikia drąsią išvaizdą nešiojant su kasdieniais drabužiais. Piniginei taip pat suteikiama katės virtuvė.

12. Spalvinga paprasto spausdinimo piniginė:

paprasto spausdinimo piniginė

Kombinuotas dizainas, apimantis paprastą spalvą ir atspausdintą dizainą, suteikia nuostabią išvaizdą retkarčiais. Piniginė iš odos yra dviejų skirtingų atspalvių ir dizaino. Viena pusė paliekama lygi, o kitoje – ūsai.

13. Turtingos odos audinio piniginės dizainas:

odinė-audinė-piniginė

Moteriška odinė piniginė su kombinuotu audinio dizainu suteikia žavingą išvaizdą. Odinei piniginei viduryje suteikiamos audinio sruogos su magnetine spyna. Kryžminis dizainas suteikia tikrinimo išvaizdą, todėl jis tampa patrauklesnis. Jis plačiai naudojamas mažoms vakarėlėms ar progoms ir reguliariai.

14. Moteriška odinė deimantinė piniginė:

deimantinė piniginė

Piniginė, sukurta deimantais, atrodo patraukliai santuokoms ir kitoms funkcijoms. Moteriška juodos spalvos piniginė, skirta dizainerio įvaizdžiui, nusagstyta kelių dydžių deimantais. Piniginė taip pat gali būti suprojektuota su kitos formos akmenimis.

15. Putojančios odos gėlių piniginė:

putojanti-gėlių-piniginė

Blizgančiomis gėlėmis sukurta piniginė suteikia nešiojančiai moteriai žydinčią išvaizdą. Pagrindas pagamintas iš juodos odos, ant kurios žvilgančios gėlės suteikia nuostabų efektą. Tokios piniginės yra plačiai nešiojamos funkcijoms, vestuvėms, vakarėliams ir kt.

Yra keletas odinių piniginių prekių ženklų, kurie moterims siūlo įvairias patraukliai sukurtas pinigines. Piniginių nešiojimo tendenciją taip pat seka dirbančios moterys, siekdamos supaprastinti išvaizdą savo biuruose. Kryžminio užrakto dizainas taip pat yra populiarus tarp laisvalaikio moterų, nes jis suteikia galimybę nešiotis pinigus, kreditines korteles, vizitines korteles ir pan. Kai kurie taip pat turi skirtingą kišenę mobiliesiems telefonams gale.