Šiuolaikiniam žmogui, priešingai nei senovėje, reikalinga prabanga ir patogumas, prieinamas šiais laikais. Bet koks aksesuaras – drabužiai, laikrodžiai, diržai, piniginės ir pan. – atspindi vyro stilių ir jo asmenybę. Taigi jis yra labai atsargus ir išrankus dėl priedų ir renkasi tuos, kurie atspindi jo stiliaus teiginį. Mažas stačiakampis sulankstomas aksesuaras kortelėms ir gryniesiems nešti yra piniginės. Piniginės yra vienas svarbiausių mados aksesuarų, kai vyras jas išsirenka išsitraukdamas korteles ar atlikdamas bet kokį mokėjimą grynaisiais. Taigi piniginės subtiliai daug kalba apie žmogų. Taigi piniginės tiesiog negalima ignoruoti ir jos užima labai svarbią vietą vyrų pasaulyje.

skirtingų tipų piniginės vyrams Indijoje

Naujausi ir geriausi firminių piniginių modeliai vyrams:

Piniginės yra vienas iš tų būtiniausių dalykų, ir vyras negali tiesiog apsieiti be savo piniginės. Čia yra 25 paprastų ir firminių vyriškų piniginių, skirtų kortelėms, monetoms ir pinigams, sąrašas.

1. Paprastos piniginės vyrams:

paprastos piniginės

Vyrams labiau patinka paprastos odinės piniginės, skirtos kasdieniam naudojimui. Pagrindinis piniginės tikslas yra išlaikyti pagrindinius dalykus, tokius kaip pinigai, debeto ir kredito kortelės, vizitinės kortelės ir kt. Jie nėra įmantrūs, tačiau jų pakanka kasdieniams pagrindiniams daiktams laikyti. Pagamintos iš įvairių spalvų odos, pavyzdžiui, rudos, juodos, pilkos ir pan..

2. Bifold piniginės vyrai:

dvigubos piniginės

Tai taip pat yra įprasta vyrų piniginė. Kaip rodo pats pavadinimas, jis sulankstomas į dvi dalis ir gali laikyti pinigus, atvirukus, popierių ir tt. Šios dvigubos vyriškos piniginės turi atskiras vietas kortelėms laikyti ir yra padalintos ir už pinigus. Be to, yra lizdų svarbių išmaniųjų kortelių, tokių kaip vairuotojo pažymėjimas, saugojimui; PAN kortelė ir pan., Kurie yra svarbūs identifikavimo tikslais. Turėti asmens tapatybės dokumentą yra labai svarbu. Taigi dvišakė piniginė atrodo tvarkinga, gerai prižiūrima ir saugoma.

3. Vyrų aligatorių piniginės:

aligatorių piniginės

Brangus ir prabangus gali būti puikus būdas apibūdinti šias aligatorių pinigines. Pagaminti iš originalios krokodilo odos, jie yra sukurti iki tobulumo, todėl juos galima apibūdinti kaip prabangius pinigų segtukus. Šiose brangiose vyrams skirtose piniginėse naudojama tikra aligatoriaus oda, taip pat naudojamos sidabro, žalvario ir pan. Jame yra daug kortelių, pinigų lizdų, svarbių dokumentų laikiklio ir tt.

4. Aliuminio vyrų piniginės kortelėms:

aliuminio piniginės

Tai itin plonos ir patvarios piniginės, pagamintos iš aliuminio, o ne odos. Tai atsidaro kaip knyga, o ne kaip įprastos piniginės. Šios aliuminio piniginės yra atsparios vandeniui, todėl pageidautina vienodai laikyti korteles ir grynuosius pinigus. Vežant jie nėra didelių gabaritų ir atrodo dailiai, tačiau turi daug vietos saugojimui. Mažiausiai nuo šešių iki septynių lizdų beveik visos svarbios kortelės ir grynieji pinigai gali būti tinkamai laikomi.

5. Trifold piniginės vyrams:

trigubos piniginės

Tai plonos, trigubos odos odinės vyriškos piniginės, skirtos vienodai nešioti daugiau kortelių ir grynųjų. Tai atsidaro ir turi dvi raukšles, taigi ir pavadinimą trigubą. Abiejuose triumuose yra daug kortelių lizdų, o vidurinėje dalyje yra skaidrus dangtelis, skirtas asmens dokumentams saugoti, kad būtų lengva juos pasiekti ir naudoti. Patogi nešiotis ir naudoti, ši triguba piniginė tarnauja žmonėms, norintiems nešiotis daug dalykų vienoje piniginėje.

6. Kišeninės piniginės vyrams:

krūtinės kišeninės piniginės

Ši piniginė ant krūtinės kišenės telpa priekinėje kišenėje ir idealiai tinka daugeliui daiktų laikyti. Tai nėra įprasti, maži stačiakampio formos, bet yra pailgi ir ilgesni, o pločio kraštai yra trumpesni. Jis turi vieną lankstą ir atsidaro į vieną pusę su daugybe plyšių kortelėms laikyti ir dar vienu dideliu plyšiu pasui ar čekiams, lėktuvo bilietams ir pan..

7. Mažos kišeninės piniginės vyrams:

mažos kišeninės piniginės

Tai mažos kišeninės vyriškos piniginės, kuriose galima laikyti kelis minimalius daiktus, pavyzdžiui, šiek tiek pinigų ir keletą kortelių. Jie yra maži ir ploni, juos lengva tilpti į kišenę. Nėra didelių gabaritų, todėl idealiai tinka nešiotis vykdant reikalus ar einant trumpus atstumus. Jie pagaminti iš odos, atrodo stilingai ir puikiai tarnauja šiam tikslui. Jie taip pat yra įvairių spalvų.

Skaityti daugiau> Mažos piniginės vyrams ir moterims

8. Šaunios riešo piniginės:

piniginės

Unikaliausios, tačiau naudingiausios piniginės yra šios piniginės. Jie tiesiog atrodo kaip rankogalių apyrankė iš odos, nešiojama ant riešo. Tai panašu į tą slaptą atvartą, kuriame galima laikyti ar verčiau paslėpti grynuosius pinigus, raktus, sveikatą ir pan. Vyrai gali laikyti šių vyrų piniginėse paslėptus pinigus, kūno rengybos juostą, raktus ir pan., Tačiau jie taip pat gali būti saugūs ir prireikus pradėti naudoti.

9. Vyriškos plonos priekinės kišeninės piniginės:

plonos-prigludusios-priekinės kišeninės piniginės

Plonos priekinės kišenės skirtos nešiotis minimalius daiktus piniginėje. Grynuosius pinigus galima nešiotis ar laikyti priekyje, kad būtų lengviau gauti grynųjų ir kitų kortelių. Tai tik priekinės kišenės dydis ir forma ir yra labai plona. Priekinės kišenės yra lengvai prieinamos gryniesiems ir kortelėms, o ne galinėms. Taigi, turint piniginę priekinėje kišenėje, lengviau nešiotis daiktus, nekeliant pavojaus kišenvagiui. Jo patogumas ir mažesnė masė.

10. Geriausios piniginės su raktų laikikliais:

piniginės su raktų laikikliais

Tikros firminės odos piniginės taip pat yra su stilingu raktų laikikliu, pritvirtintu raktams laikyti. Raktų nereikia laikyti atskirai, bet galima tiesiog prisegti prie šio piniginės laikiklio. Piniginė yra dvilypė, kurioje yra pakankamai vietos gryniesiems ir kortelėms. Taigi tai gali būti universali piniginė, skirta įvairiems tikslams, tokiems kaip saugojimas, naudojimas ir sauga.

11. Odinės čekių piniginės:

odinės čekių knygelės

Tai idealiai tinka ir skirta tik čekių knygelėms nešti. Kartu su vieta čekių knygai, joje yra vieta rašikliui laikyti, taip pat yra keletas kortelių lizdų. Jie yra pagaminti iš natūralios odos, rudos arba juodos spalvos arba bet kokios kitos madingos spalvos. Pailgos, jos skirtos čekių knygelėms laikyti, todėl nėra tokios kaip tos mažos įprastos piniginės.

12. Monetų piniginės vyrams:

monetų piniginės

Tai mažos, mažos odinės vyriškos piniginės, skirtos tik monetoms laikyti. Laikant monetas įprastose piniginėse, jos tampa didelės apimties ir sunkesnės. Taigi papildoma piniginė monetoms yra būtent tai, ką vyras nori laikyti monetose. Taip pat lengviau išimti monetas ir monetos yra lengvai prieinamos. Tai net nėra įprastos piniginės dydis, nes jie yra daug mažesni.

Skaityti daugiau> Monetų piniginių dizainas vyrams

13. Odinė piniginė su pinigine:

odinė piniginė su monetų pinigine

Įprastos nuostabių atspalvių odinės piniginės yra būtinas žmogaus aksesuaras, apibrėžiantis jo asmenybę. Odinėse piniginėse taip pat yra sumontuota piniginė. Taigi apskritai tai yra pinigai, kortelės, asmens dokumentai ir monetos. Jie atrodo nepaprastai stilingai ir yra aukščiausios mados indekso bei labiausiai pageidaujamų odinių piniginių.

14. ID piniginės vyrams:

id-piniginės

Šios piniginės yra piniginės, skirtos kelioms kortelėms, bet daugiausia asmens tapatybės kortelėms laikyti. Viršutinėje piniginės pusėje yra skaidrus/permatomas dangtelis, kuriame galima įdėti ir laikyti asmens tapatybės kortelę. Lengviau mirksėti ID, kai kas nors jo prašo, o ne ištraukti jį iš piniginės. Taigi tai taip pat yra patogumas.

15. Kelioninės piniginės vyrams:

kelionines pinigines

Kiekvienam vyrui reikalinga išskirtinė kelioninė piniginė, tenkinanti visus būtinus kelionės reikalavimus. Vyrams to reikia tinkamam jo dokumentų sutvarkymui ir rūšiavimui. Tai natūralios odos vyriškos piniginės su daugybe modifikacijų. Juose yra daug kortelių lizdų tarptautinėms kortelėms, „Forex“ kortelėms ir įprastoms kortelėms nešioti. Be to, jame gali būti rašiklis, yra čekių knygų, bilietų, popieriaus ir tt lizdai, taip pat lizdai gryniesiems laikyti. Viduje yra raktų laikiklis.

16. Taksi piniginės:

taksi piniginės

Tai viena geriausių mažiausių minimalistinių piniginių vyrams. Pagaminti iš odos, juose yra maišeliai, skirti nešiotis grynuosius pinigus, monetas, banknotus ir pan., Ir slaptas maišelis svarbiems popieriams laikyti. Slaptas maišelis gali būti naudojamas paslėpti bet ką. Vyrams tai patinka dėl piniginės dydžio ir didesnių tikslų. Tai yra tai, ko nereikia nei daugiau, nei mažiau, bet puikiai tinka laikyti visus daiktus vienoje mažoje piniginėje.

17. Mobiliųjų telefonų piniginės vyrams:

mobiliųjų telefonų piniginės

Tai panaši į dvigubą piniginę, tačiau su atvartu centre ir mygtukais. Juose yra daug atvartų kortelėms ir atskira zona mobiliesiems telefonams. Mobilusis telefonas gali būti tinkamai laikomas piniginėje be jokių rūpesčių, o kadangi grynųjų ir kortelių zona yra atskirtos, mobilųjį telefoną galima lengvai valdyti. Jie gali būti laikomi maišelyje arba taip pat gali būti sankabos telefono dėklas. Jie yra pailgi ir todėl gali turėti net didžiulius didelius mobiliuosius telefonus.

18. Kaklo vyrų piniginės:

piniginės ant kaklo

Pinigines ant kaklo mėgsta vyrai, kurie dažnai keliauja arba mėgsta keliauti ir tyrinėti vietas. Piniginė yra pritvirtinta prie virvelės kaip diržas ir gali būti dėvima kakle. Juose yra atskiri atvartai ir maišeliai, skirti laikyti grynuosius pinigus, korteles, pasą, čekius ir pan. Jame taip pat yra skaidrus maišelis tapatybės dokumentams saugoti, kad būtų lengviau juos pasiekti. Taigi vyrams, kurie mėgsta keliones be rūpesčių, tikrai reikia šios kaklo piniginės.

19. Velcro nailono piniginė:

Velcro-nailono piniginė

„Nailon“ vyriškos piniginės yra madingos, nes jos taip pat yra atsparios vandeniui ir turi „Velcro“ užsegimą piniginei uždaryti. Jie gali būti net dvigubai arba trigubai ir gali turėti atvartus ir maišelius kortelėms bei gryniesiems. Jie būna įvairių spalvų ir geriausiai puikuojasi paaugliai ir jaunimas. Naudodami šias kietas nailonines pinigines, jie gali padidinti savo kietą koeficientą. Jie turi išgryninti kraštus, kad piniginė nebūtų lengvai nuplėšta. Jie taip pat yra ilgaamžiai ir pakankamai patvarūs bei nereikalauja priežiūros, palyginti su odinėmis piniginėmis.

20. Nerūdijančio plieno piniginės vyrams:

nerūdijančio plieno piniginės

Šios nerūdijančio plieno vyriškos piniginės – tai madinga klasė ir mados sprogimas. Pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, jie yra patvariausi iš visų piniginių ir taip pat labiau vertinami nei oda. Oda kartais reikalauja daug priežiūros, todėl vyrai taip pat pereina prie šių elegantiškų piniginių. Jie turi lizdus kortelėms, pinigams ir monetoms, taip pat yra aptakūs.

21. RFID vyrų piniginės:

rfid-security-piniginės

RFID yra radijo dažnio identifikavimas, naudojamas apsaugoti asmeninę ir apsaugotą informaciją, pridedant mikroschemų ir žymų prie asmeninių daiktų. RFID apsaugotas odines pinigines vyrai naudoja asmeninei informacijai ir dokumentams apsaugoti. Įprastos odinės ir trigubos piniginės gali būti pažymėtos RFID ir gali padvigubėti, kad taptų apsaugine pinigine, taip išvengiant visų vagysčių.

22. Geriausios stebuklingos piniginės:

stebuklingos piniginės

Tai gražios unikalios piniginės, tikrai stebuklinga piniginė. Jie yra labai aptakūs ir ploni ir turi dvi dalis: vieną kortelėms ir kitą gryniesiems. Grynųjų pinigų zonoje yra kryžminis diržas grynųjų pinigų saugojimui ir du vertikalūs dirželiai kortelėms ir asmens dokumentams laikyti. Dėl išvaizdos suklysta, kad tai iš tikrųjų yra piniginė, taigi ir stebuklingos piniginės. Šias pinigines iš tikrųjų galima pasigaminti ir namuose. Vyrai juos naudoja smulkiai veiklai.

23. Vyriškos diržų piniginės:

diržinės piniginės

Piniginės tvirtinimas dirže taip pat yra geriausias būdas vienu metu nešiotis visus reikalingus daiktus vienoje vietoje. Jie taip pat gali būti saugiai paslėpti kelnių viduje. Juose yra atskiri lizdai ir vietos kortelėms, pasams, gryniesiems, čekiams, raktams, asmens tapatybės kortelėms ir tt. Tai viena piniginė, reikalinga visiems, norint nešiotis daugumą daiktų vienu metu. Jie dažniausiai gaminami iš natūralios odos, kad būtų patvarūs ir patvarūs.

24. Šaunios kreditinių kortelių piniginės:

kreditinių kortelių piniginės

Išskirtinai tik kredito ir debeto kortelėms saugoti, jos puikiai tinka laikyti visus plastikinius pinigus vienoje vietoje, kad būtų lengva ieškoti ir pasiekti. Jie pagaminti iš odos ir turi daug plastikinių ar odinių plyšių kortelėms laikyti. Jie yra labai kompaktiški ir yra tik kredito kortelės dydžio.

25. Titano piniginės vyrai:

titano piniginės

Tai yra madingiausios vyrų piniginės. Jie pagaminti iš titano ir turi du metalo lakštus, o pinigai ir kortelės yra laikomi tarp šių lakštų. Klasikinė titano spalva atspindi žmogaus klasę ir asmenybę. Viduryje yra išpjova, kurioje vyras gali pastumti pirštą, išimti dangtį ir nuimti reikalingus daiktus.

Mada tapo daugybės aksesuarų sinonimu. Piniginėje saugomi visi pinigai, kortelės ir pan., Ir tai yra labai svarbu. Geros kokybės ir gerai pagamintos piniginės yra vienas iš brangiausių žmogaus turtų. Jie tapo labai svarbūs kasdienei vyro veiklai. Nešioti gerą, firminę piniginę pagal reikalavimą taip pat išryškina vyro asmenybę. Jie tyliai daug kalba apie vyrą. Pasigrožėkite tomis gražiomis, stilingomis piniginėmis ir sukurkite neišdildomą įspūdį.