Piniginė yra vieta, kur galite sudėti pagrindinius dalykus bet kuriuo metu, kai išeinate iš namų. Be savo galimybių, piniginė tikrai dalyvauja kuriant savininko įvaizdį. Kad ir kaip būtų, susitarimas yra labai paprastas: viskas, ko jums reikia, yra tik vyriška piniginė. Naudojant 3 dalių kontūrą, „Trifold“ piniginės akivaizdžiai pageidauja, kad jos galėtų perduoti daug daugiau dalykų, palyginti su dvigubos piniginės pinigais.

Naujausios ir skirtingų tipų „Trifold“ piniginės vyrams:

Štai 9 odos tipo trigubos piniginės modeliai vyrams yra tokie.

1. Fossil Trifold Piniginė:

iškastinė-triguba piniginė

„Fossil“ yra žinomiausias prekės ženklas tarp prekių ženklų sąrašo. Nešiodamiesi bet kokį jo priedą atrodysite drąsiai ir visiškai alkoholizmu. „Fossil“ piniginė yra geriausia „Trifold“ piniginė. Jame yra dvi kišenės su užtrauktuku ir telpa iki 10 kortelių.

2. „Carhartt“ vyriška piniginė:

carhartt-mens-trifold-piniginė

Odinė „Trifold“ piniginė yra siuvama labai gerai, o piniginės kampai yra sustiprinti medvilnės tekstūra, kad išliktų tinkami kaip smuikas įvairiomis sąlygomis. Kortelių angos yra šiek tiek didžiulės, kad būtų galima greitai ir paprastai apdoroti jūsų daiktus.

3. Michael Kors Trifold piniginė:

michael-kors-trifold-piniginė

„Kors“ trigubas kaupimas apima daugybę užbaigimų – nuo sklandaus iki provincijos ir nuo matinio iki žvilgančio. Visi jie yra karvės odos su poliesterio vidiniais pamušalais. Po kaštono ar tamsios spalvos piniginės linija asortimento metodui nesiūlo daug. „Michael Kors“ siūlo septynias „MasterCard“ parodų angas ir keturias skirtingas sąskaitų, kvitų ir įbrėžimų kortelių vietas.

4. Trifold piniginė su papildoma talpa:

piniginė su papildoma talpa

Šioje piniginėje paprastai yra daug vietos klasėje. Pagrindinė medžiaga yra oda, todėl ji jaučiasi tikrai subtili ir lygi, tačiau nepaprastai tvirta, todėl ji išlieka patraukli ilgą laiką. Turint galimybę, kad jums reguliariai reikia perduoti daugybę ir susijusių archyvų, ši dabartinė vyriškos odos piniginė yra būtent tai, ko jums reikia.

5. Kembridžo „Trifold“ piniginė:

„Cambridge-trifold-wallet“

Kembridžo trejetas pabrėžia languotą erdvę, kad būtų galima greitai gauti vairuotojo leidimą ar bet kokią kitą reguliariai naudojamą kortelę. Yra devynios vietos mokėjimo kortelėms ir keturios papildomos paslėptos kišenės nuotraukoms arba kartkartėmis naudojamoms kortelėms. Kembridžas taip pat suteikia dvi pinigų kišenes esminiams ir mažiems skyriams atskirti.

6. Aštuonių skyrių trijų raukšlių piniginė:

aštuonių skyrių-tri-raukšlių-piniginė

Ši „Trifold“ piniginė vyrams yra labai pasirengusi patenkinti didžiąją dalį jūsų noro įsigyti „Trifold“ piniginę. Turėdami 8 skyrius panašiai mažame profilyje, galite laikyti daugybę daiktų, skirtų kortelėms, pinigus ataskaitoms ir kvitams ar kitiems jums reikalingiems daiktams. Viskas lengvai tilps, nes kiekvienas skyrius yra atviras.

7. Atspėk „Trifold“ piniginę:

piniginė

„GUESS Cruz“ naudoja avis ir avikailį ir vertikalioje padėtyje laiko iki aštuonių kortelių, kad išlaikytų ploną kontūrą. Jame taip pat yra nuotraukų langai asmenims, mėgstantiems perteikti popierines nuotraukas.

8. Vyriška odinė RFID blokuojanti piniginė:

vyriška oda-rfid-blokuojanti-piniginė-trifold

Turėdami iki 7 erdvių RFID kortelėse, 2 slydimo laikiklius, 2 viso dydžio skyrius ir ID langą, be jokių stresų galėsite saugoti daugybę daiktų, nes jie gali būti bejėgiai prieš nepatvirtintą filtravimą.

9. Levi vyriška piniginė:

levis-mens-levis-trifold-piniginė

Piniginėje naudojama nuoširdi karvė. Su 3 įvairaus dydžio angomis, paprastu langu ID dokumentui centre ir pinigų kišene, malūno veiksmų seka, skirta sudėti visus pagrindinius daiktus.

Piniginė yra vienas iš tų dalykų, kurie pirkėją gali apdovanoti ar dažnai lankyti ilgą laiką. Nors ir gera pirkti idealiausią kokybę, bet piniginės, praleidusios ženklą bet kuriame regione, pirkimas gali būti didelio nusivylimo priežastis.