Būdvardžių, kuriuos galima susieti su piniginėmis, skaičius yra mažesnis. Piniginės yra svarbus aksesuaras, su kuriuo vyras ar moterys asocijuojasi kasdien ir iš tikrųjų yra būtinas daiktas. Piniginės yra madingas aksesuaras ir stiliaus elementas šiais laikais, o jų prekės ženklai yra maži ir dideli.

Užtraukiamos piniginės

Stilingi ir geriausi „Zip“ piniginių modeliai vyrams ir moterims:

Žmonės turi daug eksperimentuoti ir puikuotis piniginėmis, atsižvelgiant į asmenybę. Piniginės nebėra pinigų saugojimo dalykas. Štai keletas pasirinktinių užtrauktukų piniginių.

1. Vyriška odinė užtrauktuko piniginė:

„Fashion-Men-font-b-walletes-b-font-Genuine-Leather-font-b-Wallet-b-font-Men-Purse“ [1]

Jis pagamintas iš natūralios odos visiems gražiams vyrams. Tai puiki miela „Zip“ piniginė, kurioje galima laikyti beveik visus būtiniausius daiktus, tokius kaip grynieji pinigai, kortelės, asmens tapatybės kortelės ir pan. Vyriška piniginė užtrauktuku suteikia piniginei apsaugą, kad atidarius daiktus nenukristų. Tai gali būti puiki dovana vyrui.

2. Įdegio spalvos piniginė su užtrauktuku:

c3e9f74cb7e03033f5e2469cab8ff41b [1]

Tai viena neįprasta užtrauktukinė piniginė vyrams, kurių naujas rudos spalvos atspalvis yra įdegis. Piniginė pagaminta iš odos su užtrauktuku viršuje ir viena šone. Tai suteikia daug vietos vertingiems daiktams laikyti, o piniginės su užtrauktukais atrodo madingos tuo pačiu metu.

3. „Bifold“ rudos odos piniginė vyrams:

135765a008fb7bf7810203ec9ff2b7f2 [1]

Vyrams labiau patinka dvigubos „Zip“ piniginės, nes jas lengva sutalpinti į kelnių kišenes. Tai klasikinė rudos spalvos „Zip“ piniginė su tvirtu užtrauktuku monetoms laikyti ir pan., Be to, yra pakankamai vietos kortelėms ir gryniesiems laikyti ir tt Tai puikus aksesuaras, kurį galima pasiimti kartu su oficialiu drabužiu. Puiki dovana vyrui turi pasakyti.

4. Pusiau užtraukiama piniginė vyrams:

ba_vegtan-half-zip-interior [1]`

Tai viena graži pusiau užtrauktuko piniginė vyrams, pagaminta iš augalinės raugintos odos. Užtrauktukų piniginių vidus padengtas vašku. Piniginės vidus pagamintas iš minkštos odos. Vietos pakanka vertingiems daiktams laikyti ir yra puikus dovanų pasirinkimas vyrams.

5. Užtraukiamos piniginės moterims:

samsung-galaxy-3-wallet-4 [1]

Dažniausiai pasitaikančios ir didžiausią naudą turinčios moterys yra tendencijos su užtrauktuku aplink stačiakampes pinigines moterims. Galimos beveik visos spalvos, jos puikiai tinka kasdieniam naudojimui ir jose galima laikyti beveik viską.

6. Moteriškos rankomis dažytos užtrauktukų piniginės:

il_570xN.1194508849_42st

Oho, ir stulbinantys žodžiai, kuriuos galima ištarti pamačius šią rankiniu būdu užtrauktą piniginę. Piniginėje yra reljefinis gėlių dizainas, kruopščiai dažytas rankomis įvairiomis spalvomis, kad piniginė atrodytų visiškai kitaip. Ši piniginė gali būti įvairių dydžių.

7. Moteriška drobės užtrauktuko piniginė:

119e7633-d860-7bc1-730d-97709da4e444 [1]

Tai viena gražiai atrodanti ilga piniginė moterims, pagaminta iš drobės audinio. Piniginė turi geometrinius raštus ir dizainą, todėl puikiai atrodo piniginė. Ši spalvinga „Zip“ piniginė puikiai papildo bet kokią suknelę ir batus.

8. Dvigubo užtrauktuko odos piniginės moterims:

Dvigubos užtrauktukinės piniginės-prekės ženklo moterys-didelė-piniginė-2015-didelės-moteriškos-piniginės-su dvigubu užtrauktuku-oda-bifold [1]

Tai graži didelio dydžio odinė piniginė su dvigubu užtrauktuku, skirta beveik viskam, nuo grynųjų pinigų, monetų, asmens tapatybės kortelių, kortelių, banknotų, mobiliųjų telefonų ir kt..

9. Madinga moteriška piniginė su užtrauktuku:

piniginė [1]

Tai viena funkcionaliausių piniginių su užtrauktuku, kai kalbama apie moteris. Dizainas yra minimalistinis, tačiau piniginė pagaminta iš kokybiškos odos, o piniginių atspalviai ir tonai yra gražūs. Kartu su kortelės laikikliu, vieta sąskaitoms ir gryniesiems pinigams, šis grožis yra puikus, nes jūsų piniginė niekada neatsivers. Auksinis užtrauktukas suteikia prabangią išvaizdą.

Puikus aksesuaras ir būtinas dalykas kiekvienam vyrui ir moteriai yra graži, įdomi ir akį traukianti piniginė. Šios piniginės su užtrauktukais taip skiriasi nuo įprastų piniginių, kad greitai pasiekia žmonių priedą. Visi puikuojasi šiomis piniginėmis su užtrauktukais ir eksperimentuoja su stiliumi.