Piniginės pirmiausia buvo skirtos laikyti grynuosius pinigus, kredito korteles, asmens tapatybės dokumentus, vairuotojo pažymėjimą. Tada atėjo laikas, kai reikėjo nešiotis ir kitų būtinų daiktų, tokių kaip pasai, čekių knygos ir pan. Piniginės pagrindinė funkcija pasikeitė ir atsirado naujas ilgų piniginių stilius. Ilgos piniginės idealiai tinka laikyti vyro krūtinės kišenėje ir idealiai tinka keliaujant. Ilgos piniginės laiko grynuosius horizontaliai ir nėra baimės, kad jie suplėšys raukšles.

Nauji ir stilingi ilgų piniginių modeliai vyrams ir moterims:

Čia yra 9 geriausių dydžio piniginių dizaino.

1. Tikros karvės odos dvigubos sulankstomos piniginės:

Tikros karvės odos dvigubos sulankstomos piniginės

Ši piniginė pagaminta rankomis iš karvės odos. Jame yra 8 kredito kortelių lizdai ir 2 ID langai. Jame taip pat yra kišenė su užtrauktuku ir 2 kišenės gryniesiems laikyti. Oda yra minkšta ir patvari. Tai taip pat gera piniginė dovanai.

2. „Vintage Look“ natūralios odos ilga bifoldo piniginė:

„Vintage Look“ natūralios odos ilga bifoldo piniginė

Ši stilinga piniginė yra ypač plona ir pagaminta iš senovinės odos. Jame yra 13 kreditinių kortelių lizdų, 1 ID rodymo langas, 2 kambariai gryniesiems ir 2 lizdai SIM kortelėms. Jis turi RFID blokavimą, kad visa mūsų svarbi informacija būtų saugi.

3. Rankų darbo odinė ilga baikerių piniginė:

Rankų darbo odinė ilga baikerių piniginė

Tai visiškai rankų darbo piniginė. Jis taip pat žinomas kaip „Baikerio piniginė“. Jis pagamintas iš daržovių rudos kamanos odos ir yra labai patvarus. Jame yra 8 kišenės kredito kortelėms laikyti ir 2 lizdai gryniesiems. Jis taip pat turi žalvario medalioną, prijungtą prie žalvario grandinės, todėl jis atrodo stilingai.

4. Ilga alyvuogių odos piniginė:

Ilga alyvuogių odos piniginė

Pagaminta iš gerai dėvėtos odos, kuri suteikia jai vintažinę išvaizdą. Ji turi universalią piniginę, turinčią stilių ir esmę. Jame yra 6 kortelių lizdai ir 2 vidinės kišenės kaip valiutos laikiklis. Jis yra dviejų atspalvių – tamsiai rudos ir dūmų spalvos.

5. Piniginė piniginėje:

Piniginė piniginė

Tai universali piniginė; jis turi skaidrių uždarymo mygtuką. Jame yra kišenė pasui laikyti, 12 kortelių lizdų ir 3 didelės kišenės. Jame galima laikyti įvairius dokumentus vienoje vietoje ir idealiai tinka kelionėms. Jame išvengiama skubėjimo ir painiavos oro uosto terminaluose.

6. Ilga vyriška odinė piniginė:

Vyriška odinė ilga piniginė

Ši ilga piniginė pagaminta iš grynos odos ir madinga organizatorė. Jame galima laikyti daugybę kredito kortelių ir grynųjų. Tai tinka vyrams, kurie mėgsta kurti stiliaus pareiškimą. Jame yra 18 lizdų kredito kortelėms trijuose aplankuose, 1 lango anga asmens tapatybei ir kišenės čekių knygai, pinigams ir kt..

7. Juoda & „Brown Executive“ ilga piniginė:

Juoda & amp; „Brown Executive“ ilga piniginė

Jis pagamintas iš aukštos kokybės odos ir yra labai minkštas liesti. Jis yra ilgalaikis ir ilgą laiką išlieka geras. Jame yra papildoma vertikali saugykla, kuri lengvai telpa į švarko kišenę. Galima rinktis iš dviejų spalvų derinių – juoda su ruda ir ruda su juoda.

8. Ilga piniginė su sagtimi:

Ilga piniginė su sagtimi

Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės aukštos kokybės odos. Jis turi dirbtinės odos ir poliesterio pamušalą, kuris yra labai patvarus. Jame yra 2 kišenės pinigams, 1 kišenė su užtrauktuku ir kortelių lizdas su užtrauktuku. Jame taip pat yra galimybė laikyti telefoną, korteles – asmens tapatybę ir kreditą. Jame taip pat yra 4 nuotraukų lizdai.

9. Ilgos sankabos piniginė:

Ilgos sankabos piniginė

Jame yra daug talpos, jame telpa telefonai, kredito kortelės, grynieji pinigai, monetos ir kt. Jame yra vieta 8 kortelėms, 3 skyriai, kuriuose telpa telefonas, pinigai, 2 tarpsluoksniai kortelėms laikyti ir 1 užtrauktuko kišenė. Jis pagamintas iš PU odos ir turi sintetinės odos pamušalą. Jį galima nuplauti vandeniu arba nedideliu kiekiu ploviklio.

Ilgos piniginės idealiai tinka kelionėms. Juose gali būti pasai, bilietai, įlaipinimo bilietai, įvairios valiutos, kreditinės kortelės, keliautojų čekiai, maršrutas, kelionių draudimas, viešbučių užsakymai ir dar daugiau.