Apie 95% vyrų pasirenka ploną, patogią, lygią, įbrėžimams atsparią ir ilgaamžę odinę piniginę. Jei oda nėra prieinama, antrasis pasirinkimas yra lygi forma. Kyla klausimas – kodėl piniginė yra būtina? Anksčiau valiuta nebuvo terpė daiktų reikalavimui, būtinybei. Gimus vidutiniam vekseliui, t. Y. Kiekvienos šalies valiutai, piniginė yra tarsi popierinio vekselio apsauga, o šiandien – ir plastikinės valiutos apsauga..

Geriausi ir nauji sklandžiai plonų piniginių modeliai vyrams:

Vyrai dažnai renkasi ploną ir patogią nešiotis piniginę. Šios piniginės yra paprasto ir stilingo dizaino.

1. „Radix One Slim“ piniginė:

plonos piniginės

„Radix one slim“ piniginė reikalauja griežtų kokybės, dizaino ir funkcijų. Jūs negalite jo naudoti kaip kelių laikiklių. Į šią piniginę galima įdėti tik vieną dalyką. Tai plonesnė piniginė, palyginti su kitomis rinkoje. Negalite lengvai gauti vienos jums reikalingos kortelės, nes turite išimti visas korteles, nes joje yra tik vienas lizdas. Naudojant šią piniginę reikia būti labai atsargiems.

2. Plonos kreditinės kortelės vyrams:

kreditinės kortelės piniginė

Nors jis yra mažas ir plonas, jis visą laiką saugo visus būtinus dalykus. Profesionalai jį siuvinėja labai sumaniai. Kišenėje su užtrauktuku galite saugiai laikyti savo pinigus. Kortelių skyriuje galite įdėti daug kortelių, nes kortelėse yra daug skyrių. Galite lengvai įsidėti į kelnių kišenę ir nešiotis visur. Atrodo, kad šis yra plonas ir elegantiškas dizainas.

3. Vyriška plona odinė piniginė:

odinė piniginė

Tai visada buvo pirmasis vyrų pasirinkimas perkant jam piniginę, kad jie galėtų labai patogiai laikyti savo kasdienius daiktus. Šios rūšies medžiagos neabejotinai pasižymi ilgaamžiškumu, nesvarbu, kaip jūs jas naudojate. Jame yra viena didelė kišenė ir keli lizdai jūsų kredito kortelėms laikyti. Šis dizainas tapo labai populiarus tarp vyrų.

4. Plona piniginė piniginėje:

piniginė-spaustukas

Tai itin plona odinė piniginė vyrams, kurią galima įsigyti rinkoje. Tai ideali galimybė saugoti visas esmines korteles. Tai apima tvirtumą ir harmoniją. Jame yra pinigų segtukas, skirtas valiutoms slėpti ir užtikrinti, o jo dizainas yra traukiamas. Galite saugiai sudėti visas savo kreditines korteles į piniginę ir lengvai išimti reikiamą.

5. Aliuminio plono metalo piniginė:

aliuminio-metalo piniginė

Metalinė aliuminio piniginė ne tik atrodo elegantiška rankoje, bet ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Tokiu būdu jūs įgysite profesionalumo jausmą. Tai leidžia vartotojui saugoti tiek kortelių, kiek jis turi. Iš šios piniginės galite lengvai išimti norimą kortelę. Jį galite laikyti savo marškinių kišenėje arba vidinėje mažoje kelnių kišenėje. Jei nesate atsargus, ant paviršiaus lengva įbrėžti.

6. Ploniausios plastikinės piniginės:

plastikinė piniginė

Jis pagamintas iš importuoto plastiko, puikiai tinka kortelėms. Tai labai plonas ir lengvas. Turite sutvarkyti visas savo korteles ir būti lengvai matomoms. Galite greitai išimti reikiamą kortelę iš plastikinės piniginės. Jį lengva nešiotis su savimi, nes jis neturi didelio svorio ir yra labai patogus.

7. Zip piniginės mažas dydis:

užtrauktukinė piniginė

Pagaminta iš natūralios odos, lengvai tvarkykite valiutą, korteles ir ID. Galite įdėti pinigus į užtrauktuką, todėl nėra galimybės jų prarasti. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą galima laikyti plastikinėje kišenėje. Net visos jūsų kortelės gali būti išdėstytos ZIP skyriuje. Šioje „zip“ piniginėje galite lengvai paslėpti savo daiktus nuo žmonių.

8. Telefono piniginė:

piniginė telefonas

Šiais laikais net telefono dėklas taip pat turi piniginės dizainą, kuriame galite laikyti savo pinigus ir kitas korteles. Jums tereikia nešiotis tik vieną daiktą, kuriame yra visi jūsų daiktai. Jokių kitų dalykų, kuriuos reikia atsiminti, nešiokitės tik su savo telefonu ir viskas bus su jumis. Jūsų kortelės ir pinigai yra saugūs šioje piniginėje, nes ji užrakinama mygtuku. Labai retai jis naudojamas, nes vyrai tam netinka.

9. Bifold vyriškos plonos piniginės:

dvigubai sulankstoma piniginė

Ši dvigubai sulankstoma piniginė gali apsaugoti jūsų pinigus ir kitus reikalingus daiktus nuo nepažįstamų žmonių. Jis turi puikią kredito kortelės apsaugą, puikiai tinka tiek prie džinsų, tiek prie oficialių kelnių. Išvykdami į kelionę ar atostogas, galite lengvai laikyti savo pinigus, kredito korteles ir asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Anksčiau visi vyrai naudojo šį piniginės dizainą, nes jiems buvo labai patogu jį naudoti.

Anksčiau piniginėje nebuvo tiek daug pamišimo ir pasirinkimo. Mūsų tėvai anksčiau turėjo tik vieną tipišką piniginės tipą. Tačiau dabar tendencija pasikeitė. Vyrai turi daug galimybių, dizaino, prekės ženklų ir pasirinkimo piniginėje. Jiems visada patinka turėti stilingą ir patrauklią piniginę, kuri gali lengvai sužavėti jų ponias. Tie, kurie mėgsta pinigines, naudojasi skirtingomis piniginėmis ir toliau perka naujas piniginės rūšis.