Funky piniginės vyrams ir moterims yra geras pasirinkimas, jei norite likti nuošalyje nuo tradicinių piniginių. Piniginės dažniausiai spausdinamos ryškiais atspaudais, rodančiais tam tikrą požiūrį. Pasirinkite šias puošnias pinigines kaip dovanas ar net sau. Tai yra geriausi pasirinkimai, kuriuos turėsite.

Naujausi ir geriausi madingi piniginės modeliai vyrams ir moterims madoje:

Čia yra 9 populiariausios dizaino piniginės.

1. Spausdinta „Funky“ piniginė:

Spausdintos „Funky“ piniginės

Pasirinkite šią puošnią spausdintą piniginę vaikinams ir pasukite galvas. Įmantri piniginė ir piniginė turi nuostabiai keistą dizainą, atspausdintą priekyje. Naudojamos spalvos yra ryškios ir ryškios, todėl piniginė išsiskiria. Puikiai tinka jaunimui, šios puošnios piniginės ir piniginės padeda apsaugoti jūsų turtą.

2. Dygliuota „Funky“ piniginė moterims:

Dygliuota „Funky“ piniginė moterims

Ši nuostabi prabangios mugės funky piniginė moterims puikiai tinka merginoms, kurios mėgsta metalinį stilių. Įmantrios odos piniginės priekyje atspausdintas abstraktus dizainas. Piniginė taip pat yra išklota metaliniais karoliukais, kurie suteikia jai pranašumą. Atvartas, kuris uždaro piniginę, taip pat turi metalinius karoliukus, kurie yra suprojektuoti.

3. „Lego Funky“ piniginė:

„Lego Funky“ piniginė

Jei jums patinka „Lego“, ši „Lego“ įkvėpta funky piniginė kaip tik jums. Piniginė yra ryškių spalvų, kurios yra „Lego“ kaladėlių sinonimas. Ši piniginė turi užtrauktuką, kad jūsų sąskaitos ir kredito kortelės būtų nepažeistos. Piniginė yra labai kieta ir tikrai bus miesto kalba.

4. „Superhero Funky“ piniginė:

Funky Superhero piniginė

Įmantri vyrų piniginė įgauna ryškų posūkį su šia superherojų įkvėpta pinigine. Piniginė turi bet kurio jums patikusio superherojaus dizainą ar logotipą. Spalvos yra labai ryškios ir drąsios, ir tai pritraukia daugelį jaunų žmonių. Superherojų piniginės yra geriausios, kad jūsų pinigai būtų apsaugoti nuo įsibrovėlių.

5. Atvirukas Funky Piniginė:

„Funky“ piniginė su atviruku

Čia yra nuostabi moteriška piniginė. Piniginė sukurta pagal atviruką. Priekyje yra atviruko priekinės dalies dizainas su vieta adresui ir antspaudams. Galinėje piniginės pusėje yra daug atspaudų. Jame taip pat yra užtrauktuko anga vertingiems daiktams laikyti.

6. „Zip Around Funky“ piniginė:

„Zip Around Funky“ piniginė

Ši puiki moteriška piniginė yra geriausia, ką galite nusipirkti. Piniginė per visą ruožą turi užtrauktuką. Dėl to akordeono stiliaus atidarymas ir jūsų daiktų saugumas yra lengvas. Piniginėje yra puikus drugelio atspaudas, atspausdintas ant subtilaus smėlio spalvos fono. Piniginė turi rudą odinį atvartą, su užtrauktuku.

7. „Snake Skin Funky“ piniginė:

„Snake Skin Funky“ piniginė

Išimkite visa tai iš beprotiškos piniginės, pagamintos iš gyvatės odos ir nudažytos ryškiomis spalvomis. Piniginė geriausiai tinka vyrams, kurie mėgsta lauką ir laukinę pusę. Spalvos yra ryškios ir sukuria teigiamą piniginę. Pasirinkite šią unikalią piniginę.

8. „Cityscape Funky“ piniginė:

„Cityscape Funky“ piniginė

Šią moterišką piniginę galite nusipirkti iš užsienio. Ant jo atspausdintas miesto peizažas. Garsiausi spaudiniai yra Paryžius, Londonas, Niujorkas ir kt. Pasirinkite sau šias nuostabias pinigines ir pasinerkite į atostogas.

9. Laikraščių spausdinimas „Funky“ piniginė:

Laikraščių spausdinimas Funky Piniginė

Kitas puikus funkcinės piniginės pasirinkimas yra ši laikraščio spausdinimo piniginė. Piniginės priekyje yra atspausdintas laikraščio puslapis, kuriame yra išgalvotų naujienų. Piniginė puikiai tinka visiems vyrams, mėgstantiems laikraščių jausmą. Tai tinka bet kokio amžiaus žmonėms, todėl tai yra geras pirkinys net ir kaip dovana.

Funky piniginės yra geriausias pasirinkimas, jei norite kažko kitokio ir kūrybiško. Piniginėse yra daug lizdų kortelėms ir sąskaitoms. Šių piniginių atspaudai paprastai būna ryškūs ir drąsūs.