Piniginė yra toks aksesuaras, kuris papildo stilių taip, kad apibūdintų jūsų tikrąją asmenybę. Krokodilo odos piniginės atrodo kaip aukščiausios rūšies medžiaga, kuri su tuo patogiu žiupsneliu spinduliuoja jūsų asmenybės drąsą ir neapdorotą prigimtį. Tame pačiame patogiausių ir madingiausių odinių krokodilinių piniginių sąraše pateikiami visi jūsų poreikiai.

Naujausi ir madingi krokodilų piniginių modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 geriausius krokodilo piniginių dizainus.

1. Rauginta krokodilo piniginė:

krokodilo piniginės

Tinkamai įdegusi vyrų krokodilų piniginė tikrai papildys jūsų stilių, nesvarbu, kokia jūsų apranga. Tinkamai įdegusi, autentiška krokodilo piniginė, tinkanti bet kokiam oficialiam ir kasdieniam drabužiui, tikrai leis jaustis ypatingai. Plačios siūlės išorinėse sienose ir neapdorota krokodilo odos tekstūra yra kažkas žavingo. Turėdami nedidelį skyrių skaičių, galite tinkamai laikyti sąskaitas ir korteles stilingai.

2. Atsitiktinio naudojimo krokodilo piniginė:

Kasdieninio naudojimo „Crocodile“ piniginė

Tinkama ir autentiška juoda krokodilo piniginė vyrams yra absoliučiai klasikinis aksesuaras bet kuriam vyrui. Tai subtilu, žalia, madinga ir prabangu. Geriausiai tinka bet kokiam oficialiam renginiui, jis taip pat gali būti tinkamas kasdieniam naudojimui, jei norite būti karališkas visur, kur einate. Neapdorotos tekstūros išorė ir lygus interjeras tikrai privers žmones žavėtis!

3. „Unisex“ krokodilo piniginė:

„Unisex“ krokodilo piniginė

Išryškinkite savo laukinę pusę naudodami gražią žalios spalvos krokodilo piniginę. Spalva yra paryškinta ir pateikia pareiškimą visur, kur iš jo imate pinigų sąskaitai apmokėti. Puiki išorė, tinkanti tiek vyrams, tiek moterims, norėtų, kad jūs ją vertintumėte amžinai.

4. „Vintage Crocodile“ piniginė:

Senovinė krokodilo piniginė

Senovinė ir tikra krokodilo piniginė yra neapdorota ir graži ir gražiai apibrėžia jūsų vidinę dvasią. Nedaug šlifuojama, tik krokodilo oda, paprastos siūlės ir keli skyriai yra tai, dėl ko piniginė išsiskiria iš kitų. Dėl turtingo autentiškumo ir paprastumo krokodilų piniginės vyrams ji išsiskirs iš visų kitų piniginių.

5. „Brown Horn Back Crocodile“ piniginė:

Ruda rago nugaros krokodilo piniginė

Jei ketinate eiti į vakarėlį apsirengę paprastais drabužiais, baltais marškiniais ir džinsiniu audiniu, drąsių aksesuarų paieška čia baigiasi. Ryški raguotos krokodilo odos struktūra ir tekstūra gražioje rudos raugintos piniginės išorėje pavers jūsų paprastą išvaizdą didingu lygiu. Papildykite išvaizdą gerais batais ir diržu.

6. Kūdikių aligatoriaus krokodilo piniginė:

Kūdikių aligatoriaus krokodilo piniginė

Sumažinta autentiškos krokodilo piniginės versija, kūdikio krokodilo odos piniginė yra lygi, o blizgesys atima didžiąją dalį grubumo, kartu integruodamas daug blaivaus ir subtilaus grožio. Vėžlio žalia spalva ir pageidaujamas išorės raštas daro piniginę klasikiniu grožiu bet kokiomis progomis. Tai yra lygiausi vyrų krokodilų piniginės tipai.

7. Mėlyna krokodilo piniginė:

Mėlyna krokodilo piniginė

Jau žalios ir gražios krokodilo piniginės, kai įgauna mėlyną atspalvį, tampa momentine magija. Karališkas ir energingas piniginės pojūtis skleidžia tobulo atitikimo atmosferą. Jei suteikiama galimybė tinkamai apsirengti, ši piniginė gali būti stiliaus pareiškimas.

8. „Long River“ krokodilo piniginė:

Krokodilo piniginė „Long River“

Ilga upės krokodilo piniginė gali būti bet kurios moters pareiškimas su beveik bet kokia vakarėlio suknele. Eikite į pagrindus ir pajuskite savo šaknų trauką naudodami šią gražiai sukurtą unikalią krokodilo piniginę.

9. Funky Crocodile Piniginė:

Funky krokodilo piniginė

Būkite itin madingi, kai nešiojate madingą ir puošnią krokodilo piniginę. Integruotos su magnetiniu pinigų segtuku ar nuimama grandine, kurios taip pat pagamintos iš krokodilo odos, šios puošnios piniginės yra mažo dydžio ir taip pat gali būti naudojamos nešiojant plonus išmaniuosius telefonus, o ne valiutas, kad išryškintų tą paslėptą įmantrumą. Nenukirpkite savo vaizduotės sparnų ir neleiskite jam pakilti aukštai, kai nuspręsite, kokias sukneles pasirinksite dėvėti!

Šis priedas, pagamintas daugybe stilių, kad atitiktų jūsų poreikius ir atitiktų įvairių progų atmosferą, tikrai gali būti vienas iš jūsų labiausiai vertinamų daiktų. Skirtingi odos stiliai, tekstūros ir siūlių modeliai daro juos unikalius.