Ar žinote, kad vitamino B maisto produktai plaukų augimui? Jei ne, tada šis straipsnis skirtas jums. Jei norite ilgų ir stiprių plaukų, padidinkite savo dienos racioną iki vitamino B turinčio maisto.

Vitaminas B yra svarbus nagų vystymuisi, odos ląstelių transformacijai ir plaukų augimui. Jei kenčiate nuo plaukų problemų, labai svarbu išbandyti vitaminų B turtingą maistą, kad jūsų plaukai būtų sveiki. Todėl šiandien šiame straipsnyje mes jums pasakysime apie kai kuriuos vitamino B maisto produktus, kurie padeda plaukams augti.

Maistas plaukams augti su vitaminu B

Plaukų slinkimas yra vienas iš vitamino B trūkumo simptomų. Yra daug B grupės vitaminų, kurie padeda nutraukti ekstremalų plaukų slinkimą. Kai kurie gyvybiškai svarbūs B grupės vitaminai arba B kompleksas, būtini plaukų augimui skatinti, yra B3 arba niacinas, B5 arba pantoteno rūgštis, B6 arba piridoksinas, B7 arba biotinas, B8 arba inozitolis ir B12.

Geriausi vitamino B maisto produktai plaukams augti:

Dabar mes pateikiame įvairių turtingų vitamino B maisto produktų, skirtų plaukų augimui, sąrašą. Jie yra tokie;

1. B2 Arba Riboflavino turtingas maistas:

Pagerinkite praturtintus nesmulkintų grūdų produktus, šparagus, brokolius, grybus ir žalias lapines daržoves, grūdus, tokius kaip soros, ir savo režimą, kad gautumėte pakankamai B2 vitamino plaukams augti.

2. Maistas, kuriame gausu vitamino B3 arba daug niacino:

Populiariausi maisto produktai, iš kurių galima gauti niacino, yra žuvis, jautienos inkstai, jautienos kepenys, burokėliai, saulėgrąžų sėklos ir žemės riešutai. Šie maisto produktai padeda išvengti plaukų slinkimo ir skatina plaukų augimą.

3. Maistas, kuriame gausu vitamino B5 arba pantoteno rūgšties:

Jis stabdo plaukų slinkimą, taip pat neleidžia žilėti. Visi grūdai, beveik kiekviena mėsa ir kiaušinių tryniai yra geri B5 pagrindai. Puikūs pantoteno rūgšties šaltiniai yra kukurūzai, ankštiniai augalai, kopūstai, brokoliai, žiediniai kopūstai, grūdai, kiaušinių tryniai, vištiena, lęšiai, lašiša ir omarai.

4. Vitamino B6 arba piridoksino turtingas maistas:

Jei gausite pakankamai vitamino B6, jūsų plaukų folikulai gaus pakankamai deguonies ir palaikys, kad jie būtų sveiki, kad augtų sveiki plaukai. Valgykite daug maisto produktų, tokių kaip avinžirniai, kiaulienos nugarinė, humusas, bananai, žalieji žirneliai ir šparagai, saldžiosios paprikos, limos pupelių sėlenos, pistacijos, keptos bulvės, brokoliai, Garbanzo pupelės, lašiša, žalias česnakas, avokadai ir arbūzas Saulėgrąžų sėklos, žemės riešutai, sviestas vištienos, kiaulienos, jautienos, menkės, snaperio, upėtakio, oto ir kvietinės duonos.

5. Maistas, kuriame gausu vitamino B7 arba daug biotino:

Jis gerai palaiko plaukų augimą ir neleidžia lūžinėti, o tai yra gyvybiškai svarbu auginant ilgus plaukus. Šviežios daržovės, tokios kaip žiediniai kopūstai, morkos ir svogūnai, yra geri biotino šaltiniai. Lašiša ir kepenys yra kitos išskirtinės biotino bazės. Bananai, migdolai, šveicariškas mangoldo pienas, grūdų duona (mielės) ir otas.

6. Inozitolio arba vitamino B8 turtingas maistas:

Tai padeda išlaikyti folikulų sveikatą, išvengti pernelyg didelio plaukų slinkimo ir alopecijos. Alaus mielės, citrusiniai vaisiai, tokie kaip apelsinai, citrina ir sveiki grūdai, yra šio gyvybiškai svarbaus vitamino ironiška bazė.

7. Maistas, kuriame gausu vitamino B12:

B12 yra papildomas vitaminas, būtinas plaukų augimui. Vitaminas B12 maitina plaukus tiesiai ir yra tikrosios plaukų sruogų dalis, o ne tik folikulai. B12 trūkumo žmonėms pasireiškia plaukų silpnėjimas ar slinkimas. Maisto produktai, apimantys B12, yra vištiena, žuvis, kalakutiena, jautiena ir kiauliena, kumpio kepenys ir dauguma pieno produktų. Neapdorotas sūris, pienas, kiaušiniai ir net jogurtas bei augalai, tokie kaip dumbliai ir jūros dumbliai, taip pat spirituotas šveicariškas sūris ir neriebus pienas.

8. Maistas, kuriame gausu vitamino B9 arba folio rūgšties:

Tai yra vienas iš B grupės vitaminų ir palaiko raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Jis taip pat vaidina veiksmingą vaidmenį plaukų augimui. Norėdami gauti pakankamai folio rūgšties, valgykite tokius maisto produktus kaip žirniai, lęšiai, žalumynai, daržovės, žalumynai, kantalupos, šparagai, burokėliai ir papaja, alaus mielės.

Taigi, visa tai yra vitamino B maisto produktai plaukams augti. Tikiuosi, kad jums patiko šis straipsnis ir jis buvo įdomus bei informatyvus. Gaukite sveikus plaukus!

Maistas plaukams auginti su vitaminu B