Ar plaukų serumas jums naujas žodis? Jūs tikriausiai susidūrėte su šiuo žodžiu keliose plaukų priežiūros reklamose, bet nežinote apie jo naudojimą ir naudą. Na, skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie plaukų augimo serumus. Paprastai tariant, plaukų serumas yra plaukų priežiūros skystis, kurį sudaro silicio turinys, keramidai ir amino rūgštys.

Plaukų serumas yra tarsi stebuklingas sprendimas, paverčiantis šiurkščius ir nuobodžius plaukus blizgančiomis ir laisvai besisukančiomis sruogomis. Skirtingai nuo plaukų priežiūros aliejų, kurie prasiskverbia į plaukų odeles ir laikinai keičia jų struktūrą, plaukų serumai tiesiog padengia plauko paviršių. Šis plonas apsauginis sluoksnis sukelia šviesos atspindį ir daro jūsų plaukus žvilgančius.

Nors šie serumai puikiai tinka šerpetojantiems ir sausiems plaukams valdyti, jie taip pat apsaugo plaukus nuo atšiaurių saulės spindulių, taršos ir drėgmės. Tiek vyrai, tiek moterys gali naudoti šiuos plaukų serumus plaukų augimui.

Kaip naudoti plaukų serumą plaukų augimui

Serumo nauda plaukų augimui:

Jei norite greitai auginti plaukus, išlaikydami kokybę, plaukų augimo serumai yra viskas, ko jums reikia. Plaukų serume esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja plaukų šaknis ir galvos odą. Tai savo ruožtu paskatina negyvus ar neveikiančius plaukų folikulus pradėti naują plaukų augimą. Kadangi plaukų serumas veikia taip pat „perkraunant“ nereikalingus plaukų folikulus, jis taip pat padeda padidinti plaukų storį. Dėl to plaukų augimo serumas yra geriausias sprendimas tiems, kurie susiduria su plaukų slinkimu, sumažėjusiu plaukų augimu, alopecija, ankstyvu nuplikimu ir plikomis dėmėmis. Bet tai čia nesibaigia. Be greitesnio plaukų augimo, plaukų serumas suteikia ir daug kitų privalumų plaukams.

  • Plaukų augimo serumai suteikia jūsų plaukams blizgesio. Jie stebuklingai paverčia sausus ir slenkančius plaukus, kad jie būtų žvilgantys ir valdomi. Tai taip pat apsaugo nuo plaukų susivėlimo ir suteikia sveiką blizgesį.
  • Padengdami plaukus apsauginiu sluoksniu, plaukų augimo serumai taip pat apsaugo plaukus nuo žalos, kurią sukelia tarša, drėgmė, dulkės ir formavimo įrankiai.
  • Daugelyje plaukų augimo serumų yra formulės, apsaugančios nuo UV spindulių. Tai apsaugo plaukus nuo žalingo UV spindulių poveikio.
  • Galiausiai, plaukų serumai taip pat yra puiki plaukų kondicionavimo priemonė. Jie yra sveikas pakaitalas plaukų aliejams, kurie prilimpa prie galvos odos ir daro plaukus trapius.

Plaukų augimo serumas

Kaip tepti serumą plaukų augimui:

Kartais net geriausi plaukų serumai negali duoti norimų rezultatų, jei jie netinkamai naudojami. Todėl visada laikykite šį plaukų serumo naudojimo vadovą po ranka. Šis taikymo procesas neabejotinai padeda saugiai augti plaukams.

  • Visų pirma svarbu, kad jūsų serumo prekės ženklas būtų toks pat kaip jūsų šampūno ir kondicionieriaus. Tai apsaugo jūsų plaukus nuo neigiamo poveikio, sumaišius skirtingus plaukų ingredientus.
  •  Užpilkite 2-6 lašus serumo ant delnų ir patrinkite juos kartu. Serumo niekada negalima tepti pirštų galiukais. Visada naudokite minkštą irklentinį šepetėlį, kad serumas pasiskirstytų ant plaukų.
  • Plaukų serumą visada reikia tepti per visą plaukų ilgį. Skirtingai nuo kitų plaukų priežiūros produktų, naudojamų nuo galvos odos, serumų niekada negalima tepti ant galvos odos ir plaukų šaknų. Užtepę delnus išilgai, šukuokite plaukus, kad serumas tolygiai pasiskirstytų.
  •  Dabar jums tereikia visiškai išdžiovinti plaukus ir baigsite darbą. Šis plaukų augimą skatinantis serumas ne tik skatina plaukų augimą, bet ir suteiks jums minkštų ir šilkinių plaukų, kuriuos galvos galėsite pasukti savo kryptimi..

Galutinės mintys:

Prieš naudojant plaukų augimo serumą, būtina pasitarti su geru plaukų ekspertu. Naudojant plaukų augimo serumus, visada naudokite gerą prekės ženklą. Rinka yra užpildyta plaukų augimo serumais, pasirinkite tą, kuris tinka jūsų plaukams ir duoda norimų rezultatų.