Nori ilgų ir stiprių plaukų? Pasaulyje yra daug moterų, norinčių ilgų plaukų, todėl jos bando visus įmanomus sprendimus, kad jūsų plaukai taptų blizgūs ir padidėtų. Šiais laikais „Monistat“ vis labiau garsėja kaip plaukų augimo kremas. Taigi, šiandien šiame straipsnyje mes aptariame Monistat plaukų augimui.

Monistat plaukų augimui

Mikonazolo nitratas taip pat identifikuojamas kaip monistatas, pažymėtas 1, 3 arba 7, rodantis, kiek dienų moteris jį naudotų mielių infekcijai gydyti ir gana greitai paskatinti plaukų augimą. Šis priešgrybelinis agentas yra perdirbamas, kad kūdikiams sukeltų mielių užkrėtimą, pėdų pėdų ir burnos pienligę, niežulį, grybelis ir kampinį cheilitą. Jis veikia užkertant kelią mielių (grybelių), kurie yra infekcijos pagrindas, augimui. Šis aktyvus komponentas naudojamas pleiskanoms ir mielėms gydyti bei ketokonazolui arba Nizoral, kurie iš tikrųjų gali būti naudingi plaukų augimo savybėms.

Kaip Monistat padeda plaukams augti?

Visų pirma, jūs turite žinoti, kad kliniškai ar moksliškai įrodyta, kad jis naudojamas plaukams padidinti. Plaukų augimą skatinantis monistatas gali būti naudingas jūsų plaukams paprastai augti ir, žinoma, taip pat gali užkirsti kelią plaukų slinkimui. Monistat sudėtyje yra veikliosios medžiagos Miconazole Nitrate, kuri skatina plaukų augimą, motyvuodama ir oksiduodama galvos odą. Tai daro jūsų plaukus ilgesnius, tankesnius ir sveikesnius, taip pat blizgius ir gerai atrodančius.

Monistat naudojimo būdai plaukų augimui:

Dauguma žmonių žino apie „Monistat“, tačiau nežino apie plaukų augimą. „MN“ dažnai dedamas į grietinėlės pagrindą, todėl kai kurie žmonės susipainioja. Atrodo, kad tai padeda plaukams subręsti, patvirtindama, kad jūsų galvos oda yra stipri ir be grybelinių infekcijų, kurios neleidžia augti. Dabar mes pateikiame jums geriausius metodus, kaip naudoti Monistat plaukų augimui.

1. Tiesus:

 • Tai reiškia, kad aplikaciją galima atlikti tiesiai iš vamzdelio ant galvos. Atskirkite plaukus šukomis ir uždėkite nedidelę juostelę iki piršto galiuko (1/2 colio ar mažesnio) ir kiek įmanoma susekite juos ties savo linija..
 • Jis žavi, todėl tiesiog ištirps šiek tiek pakeisdamas. Padarykite tai iš viso.
 • Tepkite tik sausus plaukus, nes jums tampa labai lengviau paskleisti.

2. Masažas:

 • Sumaišykite vieną Monistat vamzdelį su nešikliais, tokiais kaip alyvuogių aliejus, kokosų aliejus ar ricinos aliejus.
 • Perkelkite mišinį į aplikatoriaus buteliuką.
 • Naudodamiesi šukomis, padalykite plaukus į keturis segmentus, kad galėtumėte atsipalaiduoti.
 • Sukratykite Monistat ir nešiklių aliejų mišinį, prieš tai sutepdami plaukus.
 • Pakreipkite buteliuką ir priglauskite prie galvos odos.
 • Švelniai išspauskite buteliuką, kad įdėtumėte į pageidaujamas vietas. Įmasažuokite į galvos odą ir švelninkite plaukus, kaip norite.

3. Sumaišykite su vandeniu:

 • Įdėkite nedidelį kiekį Monistat į nedidelį dubenį ir sumaišykite su keliais šaukštais vandens.
 • Prieš dėdami mišinį į skvošo buteliuką su skverbiančiu antgaliu, galite jį purtyti, kol jis taps pieno konsistencijos.
 • Pasidalykite plaukais centre ir pradėkite tepti tirpalą ant galvos odos ir masažuokite, nusileisdami iki pat plaukų linijos apačios (prie kaklo)..
 • Tęskite šį metodą per visą galvos odą, pasidalydami plaukus.

Galite naudoti Monistat plaukų augimui 2–3 kartus per savaitę ir tikrai užtikrinsite naudingų rezultatų. Todėl kai kuriais atvejais po Monistat vartojimo pastebimas 3 colių augimas.

Taigi, visa tai yra apie „Monistat“ plaukų augimui ir tikiuosi, kad šis straipsnis jums bus naudingas ir veiksmingas!