Kas nėra girdėjęs apie „Sunsilk“? Tai vienas iš pirmaujančių grožio prekių ženklų Indijoje. Bėgant metams, šis prekės ženklas sugalvojo daugybę puikių plaukų produktų, įskaitant kondicionierių, šampūnus ir tt. Kartu su Indija „Sunsilk“ gaminių galima įsigyti daugiau nei 50 šalių. Mes visi retkarčiais susiduriame su plaukų problemomis ir todėl suprantame, kaip sunku išsirinkti tinkamą kondicionierių, atitinkantį kiekvieno tipo plaukus. Tačiau kalbant apie „Sunsilk“, galime aukščiausios klasės produktus taikyti užmerktomis akimis. Štai keletas geriausių „Sunsilk“ plaukų kondicionierių.

Įvairių tipų „Sunsilk“ kondicionieriai Indijoje:

1. „Sunsilk Radiant Shine“ kondicionierius:

kondicionieriai nuo saulės

„Sunsilk“ spindintis blizgesio kondicionierius tinka beveik visų tipų plaukams ir neabejotinai yra vienas geriausių produktų kosmetikos versle. Moterys mėgsta šį kondicionierių dėl suderinamumo. Priemonė praturtinta natūraliais elementais, tokiais kaip alyvuogių, simondsijų, amla ir kt..

2. „Sunsilk Dream“ minkštas ir lygus maitinantis kondicionierius:

„Sunsilk Dream“ minkštas ir lygus maitinantis kondicionierius

Šis kondicionierius bus jūsų gelbėtojas, kai susidursite su šiurkščiais ir sausais plaukais. Priemonė sukurta taip, kad suteiktų plaukams idealų maitinimo pojūtį ir apsaugotų nuo drėgmės. Kondicionieriuje yra kiaušinių ekstraktų, jame taip pat yra vitamino B5 komplekso, kuris yra labai efektyvus, norint išgauti sodrius ir storus plaukus.

3. Sunsilk Stunning Black Shine kondicionierius:

Sunsilk Stunning Black Shine kondicionierius

Ar ne juodi plaukai tiesiog gražūs? Indijos moterys paprastai gimsta juodais plaukais, tačiau augdamos šioje užterštoje šalyje praranda tą juodą ryšį. Šis kondicionierius sukurtas tam, kad atgautų įgimtus juodus plaukus ir išlaikytų tą juodą blizgantį ir žvilgantį vaizdą. Produktas yra praturtintas amla perlų kompleksu, kuris yra labai naudingas plaukams ir ilgą laiką išlaiko plaukus lygius ir šilkinius..

4. Sunsilk plaukų slinkimo tirpalo maitinantis kondicionierius:

Maitinamasis plaukų slinkimo tirpalas „Sunsilk“

Iš šio produkto pavadinimo galite numanyti, kad jis turi dvipusio veikimo funkciją, leidžiančią šiam kondicionieriui sumažinti ir sustabdyti plaukų slinkimą, taip pat išlaikyti plaukus. Tai geriausias kasdienis plaukų priežiūros kondicionierius, kurį galite naudoti užmerktomis akimis, nes jis neturi jokio šalutinio poveikio.

5. „Sunsilk Straight Lock“ kondicionierius:

„Sunsilk Straight Lock“ kondicionierius

Šis kondicionierius buvo sukurtas su meile, kad kuo geriau apdorotų jūsų brangius plaukus. Tai idealus produktas tiesiems ir žvilgantiems plaukams. Nėra tokio apribojimo, kad galite tai naudoti tik nuplaunant plaukus šampūnu. Tai yra kasdienio naudojimo produktas. Atvirkščiai, jis turėtų būti naudojamas kasdien, norint atsikratyti garbanotų plaukų ir gauti idealius tiesius plaukus, kaip visada norėjote.

6. Sunsilk pažeistų plaukų atstatymo kondicionierius:

Sunsilk pažeistų plaukų atstatymo kondicionierius

Šiame gaminyje yra alyvuogių serumo komplekso, kuris padeda padaryti plaukus lygius ir minkštus, kad galėtumėte perleisti ranką per plaukus, jų nesulaužydami.

7. Sunsilk Keratinology Advanced Reconstruction Program Express Treatment kondicionierius:

Sunsilk Keratinology Advanced Reconstruction Program Express Treatment kondicionierius

Tai turbūt geriausias kondicionierius pažeistiems plaukams taisyti. Produktas buvo sukurtas taip, kad įsiskverbtų giliai į plaukų pluoštus ir drėkintų plaukus, nesukeldamas plaukų slinkimo. Jei norite spalvą tausojančio kondicionieriaus, negalvokite toliau apie šį produktą, nes jis taip pat turi spalvų gelbėjimo funkciją.

8. „Sunsilk Lively Clean and Fresh“ kondicionierius:

„Sunsilk Lively“ švarus ir gaivus kondicionierius

Šis nuostabus kondicionierius tiekiamas patraukliame butelyje. Sudėtyje esantis vitaminų citrusinių vaisių kompleksas leidžia tolygiai išlyginti plaukus ir padaryti juos žvilgančius bei patrauklius.