Plaukų kondicionierius yra dažna plaukų priežiūros priemonė. Tai padeda pakeisti plaukų išvaizdą ir tekstūrą. Be to, plaukuose susidarančius šerpetojimus galima labai sumažinti, todėl plaukai tampa lengviau valdomi ir minkšti. Plaukų kondicionieriai dažniausiai būna kreminės tekstūros. Plaukų kondicionierius sutramdys manekes po to, kai plausite plaukus geru šampūnu.

Bet ar žinojote, kad rinkoje yra trijų rūšių kondicionieriai? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar ne. Tradiciniai/įprasti, nenuplaunami ir gilūs kondicionieriai yra trijų tipų. Tikriausiai nežinojote, tačiau yra dalykų, kurių nereikia prisiminti, kai tepate kondicionierių į plaukus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip teisingai naudoti plaukų kondicionierių.

kaip naudoti plaukų kondicionierių

Paprasti patarimai, kaip naudoti plaukų kondicionierių:

Leiskite mums sužinoti, kaip teisingai naudoti plaukų kondicionierių, atlikdami šiuos veiksmus. Šie paprasti patarimai ir būdai paaiškina, kaip giliai naudoti kondicionierių plaukams.

1. Pasirinkite savo plaukų tipui tinkamą kondicionierių:

kondicionierių buteliai

Įprastą/tradicinį plaukų kondicionierių tikriausiai naudoja visi, kai plauna plaukus šampūnu. Tradiciniai kondicionieriai taiso žalą, kurią sukelia karšti įrankiai, chemikalai ir bendras mūsų plaukų nusidėvėjimas. Todėl rinkitės kondicionierių, tinkantį jūsų plaukų tipui. Rinkoje yra įvairių rūšių kondicionierių, tinkančių visų tipų plaukams, nesvarbu, ar jie putojantys ar garbanoti, ar sausi ar pažeisti..

Nenuplaunami kondicionieriai būna dviejų formų. Kremai puikiai tinka storiems, ilgiems ar garbanotiems plaukams. Purškiami kondicionieriai geriau tinka ploniems ar tiesiems plaukams. Negalima rinktis iš daugybės gilių kondicionierių, todėl rinkitės tą, kuris tinka jūsų plaukams ir biudžetui.

2. Gerai nuplaukite plaukus:

Maudydamiesi duše, gerai nuplaukite plaukus geru šampūnu, daugiausia dėmesio skiriant galvos odos ir sruogų šveitimui. Būkite atsargūs, kad netemptumėte šlapių plaukų, nes tai gali lūžti. Šis žingsnis yra įprastas visų trijų tipų kondicionieriams. Skalbimas prieš tepant kondicionierių gali būti laikomas vienu svarbiausių žingsnių. Tai labiau panašu į plaukų paruošimą prieš taikant dirbtinį produktą. Neplaunant, plaukai taps šiek tiek lipnūs, kai tepamas kondicionierius.

Plaukite plaukus gerai

3. Nuplaukite šampūną šaltu vandeniu:

Visada rekomenduojama plauti plaukus šaltu vandeniu, nes jie yra saugesni plaukuose ir uždaro plauką. Tai taip pat apsaugo nuo lūžių. Visas šampūnas turi būti visiškai nuplautas nuo plaukų. Jūs žinote, kad išskalavote visą šampūną, kai jūsų plaukai jaučiasi „girgždantys“. Jei turite ilgus plaukus, išsukite plaukus ir pašalinkite iš jų vandens perteklių. Šis žingsnis yra įprastas visų trijų tipų kondicionieriams. Niekada nenaudokite šilto (ne drungno) kondicionieriui nuplauti nuo plaukų. Šiuo metu jis gali pažeisti plaukus, nes jie buvo intensyviai nuplauti šampūnu ir sudrėkinti kondicionieriumi. Net jei esate kondicionierius prieš tepdami šampūną, šilto vandens reikia griežtai vengti.

4. Užtepkite kondicionierių/tepkite serumą ir įtrinkite į plaukus/tepkite gilų kondicionierių:

Užtepkite kondicionierių ir tepkite serumą

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip teisingai naudoti plaukų kondicionierių:

 1. Priklausomai nuo plaukų ilgio, į delną supilkite pagrįstą kiekį kondicionieriaus.
 2. Užtepkite kondicionierių ir pirštais paleiskite kiekvieną įmanomą sruogą. Nepamirškite kondicionieriaus tepti tik plaukų galiukais. Nedėkite kondicionieriaus ant galvos, nebent norite užkimšti folikulus, dėl kurių sulėtėja plaukų augimas ir padidėja aliejaus gamyba. Jei naudojate nenuplaunamą kondicionierių, į delną įpilkite norimo kiekio serumo ir patrinkite ant plaukų, vengiant galvos odos ir šaknų. Koncentruotas į seniausias, labiausiai pažeistas plaukų dalis.
 3. Jei pasirinkote gilų kondicionierių, ištraukite reikiamą kiekį kondicionieriaus ir padenkite storu sluoksniu visą galvą.
 4. Kondicionierių paskleiskite nuo plaukų galiukų iki šaknų, bet kiekviena sruogos turi būti kruopščiai padengtos.

5. Skirkite laiko savo plaukams sutvirtinti/iššukuoti:

Skirkite laiko šukuoti plaukus

Kondicionieriui reikia suteikti laiko sustingti, nes tai pagerina jūsų plaukų sveikatą. Jei skubate, galite jį nuplauti iš karto, tačiau plaukai nebus tokie švelnūs ir nesipūs, kaip paprastai. Minutė ar dvi yra idealios, kad kondicionierius atliktų savo darbą su plaukais. Jei nenorite palikti kondicionieriaus, plaukite plaukus plataus danties šukomis, kurios padės tolygiai paskirstyti produktą per plaukus. Jei nenorite palikti kondicionieriaus, palaukite 20–30 minučių, kol kondicionierius sukietės.

6. Nuplaukite kondicionierių:

Nuplaukite kondicionierių

Vėl naudokite šaltą vandenį, kad nuplautumėte kondicionierių nuo plaukų. Kol plaukai nesijaučia itin slidūs, leiskite vandeniui tekėti ir toliau skalaukite kondicionierių. Naudojant gilų kondicionierių, gali prireikti daugiau laiko nei įprastai, kad nuplautumėte papildomą kondicionierių nuo plaukų. Visada reikalingas tinkamas plovimas. Reikėtų prisiminti vieną dalyką apie šiuos produktus, kad visi jie yra dirbtinai pagaminti ir todėl juose yra cheminių medžiagų, net jei jų yra mažiausiai. Jei plaukai nebus tinkamai nuplauti, šios cheminės medžiagos liks plaukuose ir gali smarkiai pažeisti galvos odą.

Nesinaudokite šiuo veiksmu, jei naudojate nenuplaunamą kondicionierių.

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie mano, kad plaukų kondicionierius nėra toks būtinas, kad plaukai būtų gražūs nuo pat šaknų, šie privalumai tikrai įrodys, koks būtinas yra visų tipų plaukų kondicionierius..

Norėdami aptarti plaukų kondicionierių privalumus, turėsime juos aptarti, remdamiesi skirtingais jų tipais.

1) Iš pradžių mes turime plaukų kondicionierių prieš šampūną. Šis plaukų kondicionierius išgelbės plaukus nuo kenksmingos įvairių šampūno cheminių medžiagų reakcijos. Tai padarys plaukus minkštus nuo šerdies ir bus naudinga tepant šampūną ir vėliau juos formuojant. Šie kondicionieriai paprastai neturi jokių trūkumų ar šalutinių poveikių, todėl juos galima tepti ant plaukų užmerktomis akimis.

kaip naudoti plaukų kondicionierių

2) Yra kondicionieriaus tipas, kurį reikia tepti po šampūno. Jis vadinamas kondicionieriumi po šampūno. Įrodyta, kad šis skalavimo kondicionierius gerai drėkina plaukus ir yra įprasta kondicionieriaus forma, kurią beveik visi žmonės naudojo po šampūno. Jis pašalina mazgus, susidarančius dėl gerai valomo šampūno. Tai gali suteikti plaukams papildomo svorio ir sukurti keletą sluoksnių. Jei norite, kad plaukai atrodytų žvilgantys, tai galima sakyti, kad tai yra viena geriausių kondicionierių. Plaukai nebus chemiškai pažeisti dėl tokio tipo kondicionieriaus naudojimo, todėl juos galite tepti be jokių rūpesčių. Tai puikiai tinka šviežioms ir neapdorotiems plaukams, kurie nebuvo užteršti. Pvz., Jei kas nors iš jūsų šeimos ketina pirmą kartą naudoti kondicionierių, galite pasiūlyti tokio tipo kondicionierių.

3) Nenuplaunami kondicionieriai yra vienas įdomiausių ir efektyviausių kondicionierių tipų. Jis veikia mazgus ir sumažina kovą, su kuria susiduria dauguma žmonių po to, kai plauna plaukus šampūnu, naudodami gero tipo valymo elementą. Jei jūsų plaukai yra nuo šviesių iki vidutinių, tai bus vienas geriausių kondicionierių jums ir galėsite juos naudoti bei patogiai pasinaudoti. Paprastai geras firminis produktas nekenkia plaukams. Yra tam tikrų nenuplaunamų kondicionierių, kuriuose yra apsaugos nuo saulės priemonių, apsaugančių plaukų šukuoseną nuo kenksmingų UV spindulių. Vienas iš pagrindinių šio tipo kondicionierių trūkumų yra tai, kad bloga formulė gali apsunkinti plaukus ir sukelti riebius plaukus..

Šis aukščiau pateiktas vadovas padės jums susidaryti aiškų vaizdą, kaip naudoti plaukų kondicionierių ir apie kondicionieriaus naudojimą plaukuose, kad gautumėte maksimalią naudą.

Kaip naudoti kondicionierių sausiems plaukams?

 1. Pasirinkite kondicionierių, kuris geriausiai tinka jūsų plaukams.
 2. Nuplaukite plaukus švelniu šampūnu ir nuplaukite kaip įprasta.
 3. Išplaukite vandens perteklių iš plaukų.
 4. Paimkite monetos dydžio kondicionierių ant delno ir tepkite ant plaukų nuo vidurio ilgio iki šaknų. Venkite galvos odos ir šaknų, nes tai gali užkimšti poras.
 5. Palikite kondicionierių kelias minutes (mažiausiai 3-5 minutes) ir 20-30 minučių, jei naudojate gilų kondicionierių.
 6. Nuplaukite kondicionierių šaltu vandeniu
 7. Švelniai išdžiovinkite plaukus minkštu skudurėliu.

Plaukų kondicionierius vyrams:

Vyrai dažniausiai neskiria daug laiko savo plaukų priežiūrai. Atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Nuplaukite galvą ir nuplaukite galvos odą šampūnu.
 2. Nuplaukite šampūną.
 3. Kondicionierių tepkite taip pat, kaip ir šampūną, ir palikite 2-3 minutes.
 4. Kruopščiai nuplaukite šaltu vandeniu.
 5. Norėdami išdžiovinti plaukus, naudokite minkštą rankšluostį ar šluostę.

Kiek kondicionieriaus turėtumėte naudoti?

Naudojamo kondicionieriaus kiekis visiškai priklauso nuo jūsų plaukų ilgio. Čia yra paprasta taisyklė, kurios galite laikytis:

 • Trumpiems plaukams turėtumėte naudoti maždaug monetos dydžio kondicionierių.
 • Plaukams iki pečių turėtumėte naudoti dvi monetas.
 • Ir jei turite ilgus plaukus, galite naudoti net tris monetas arba pilną delną, kad jie visiškai padengtų jūsų plaukus.

Jūs galite pamatyti rezultatus ir pastebėti didelį skirtumą, kai naudojate tinkamą kiekį kondicionieriaus ir tinkamą tipą. Negalite per daug kondicionuoti plaukų arba palikti jų sausų. Turite rasti pusiausvyrą ir pamatyti, kiek reikia jūsų plaukų priežiūros. Žinoma, turėsite keletą kartų pabandyti, kad tai padarytumėte teisingai. Vyrams rekomenduojama naudoti kondicionierių be sulfatų. Neleiskite nuobodiems ir negyviems plaukams sumenkinti jūsų dvasios. Vykdykite šiuos patarimus ir pasirinkite tinkamą savo plaukams produktą, kad jūsų spynos būtų sveikos!