Žuvų taukai yra vienas iš geriausiai parduodamų maisto papildų pasaulyje, kurį labai rekomenduoja gydytojai dėl omega-3 riebalų rūgščių kiekio. Omega-3 riebalų rūgštys naudingos organizmui įvairiais būdais, maitindamos ir reguliuodamos organų veiklą. Taip pat nustatyta, kad žuvų taukų naudojimas plaukų augimui yra labai naudingas dėl jų maistinės vertės.

Kaip naudoti žuvų taukus plaukų augimui

Žuvų taukai apima omega-3 riebalų rūgštis ir yra išgaunami iš tam tikrų riebių žuvų, tokių kaip tunas, lašiša, skumbrė ir kt., Audinių. Omega-3 riebalai yra labai naudingi širdies sveikatai, odos ligoms, psichinei būklei, kaulų sveikatai ir kt. Žuvų taukų naudojimas plaukams taip pat turi labai daug privalumų, ypač skatinant plaukų augimą ir gerinant plaukų sveikatą.

Ar žuvų taukai tinka plaukų slinkimui?

Plaukų slinkimas šiais laikais yra dažnas reiškinys dėl didelės taršos, nesveiko maisto, netinkamo gyvenimo būdo ir klimato sąlygų, o žuvų taukų naudojimas plaukų slinkimui gydyti yra labai veiksmingas. Žuvų taukuose yra omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių, baltymų, vitaminų ir esminių riebalų, taip pat maistinių medžiagų, kurios maitina galvos odą ir plaukų folikulus bei žymiai apsaugo nuo plaukų slinkimo. Tai taip pat padeda kontroliuoti galvos odos uždegimą ir sausumą, dėl kurio atsiranda plaukų slinkimas. Taigi reguliarus žuvų taukų vartojimas plaukų slinkimui kontroliuoti duotų reikšmingų rezultatų.

Žuvų taukų nauda plaukams:

Pažvelkime į įvairius žuvų taukų privalumus plaukams,

1. Skatina plaukų augimą:

Žuvų taukų naudojimas plaukų augimui yra labai naudingas, nes žuvų taukuose esantys būtini baltymai, riebalų rūgštys, vitaminai ir omega-3 padeda maitinti galvos odą ir plaukų folikulus bei žymiai pagreitinti plaukų augimą. Esminiai baltymai padeda stiprinti plaukų pluoštus ir šaknis bei užkirsti kelią plaukų lūžinėjimui ir slinkimui.

2. Cirkuliacijos galvos odoje gerinimas:

Vienas iš geriausių žuvų taukų, naudojamų plaukams, yra galvos odos sveikatos gerinimas. Žuvų taukuose esantys omega-3 riebalai labai naudingi galvos odai, pagerindami kraujotaką ir aprūpindami galvos odos ląsteles pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis. Gera cirkuliacija padeda išplėsti plaukų folikulus ir skatina geresnę plaukų ląstelių gamybą.

3. Uždegimo mažinimas:

Žuvų taukai labai veiksmingai pašalina plaukų slinkimo problemą. Žuvų taukai turi savybių, kurios padeda sumažinti galvos odos ir plaukų folikulų uždegimą, dėl kurio gali iškristi plaukai arba jie gali būti pažeisti. Uždegimas taip pat yra viena iš daugelio plaukų slinkimo ir alopecijos priežasčių.

4. Drėkinimas ir kondicionavimas:

Žuvų taukų vartojimas sveikiems plaukams suteikia daug naudos, nes juose gausu būtinų riebalų, kurie padeda užtikrinti būtiną galvos odos ir plaukų sruogų būklę. Šie riebalai padeda pašalinti tokias sąlygas kaip sausa galvos oda, pleiskanojanti oda, pleiskanos ir kt., Išlaikydami tinkamą galvos odos riebalų balansą..

5. Sveiki gražūs plaukai:

Žuvų taukuose esančios omega-3 riebalų rūgštys ir kitos maistinės medžiagos padeda formuoti žvilgančius ir žvilgančius plaukus. Naudojant žuvų taukus plaukų storiui, gaunami labai veiksmingi rezultatai, nes omega-3 riebalai labai gerai pagerina plaukų tankį ir apimtį. Taip pat plaukai atrodo sveiki ir gyvybingi.

Kaip naudoti žuvų taukus plaukų augimui skatinti:

Nors omega-3 riebalai yra būtini riebalai kūno sveikatai palaikyti ir palaikyti, žmogaus organizmas pats negamina omega-3 riebalų, todėl turime pasikliauti išoriniais šaltiniais, tokiais kaip žuvų taukai ar kitos augalų bazės. Įrodyta, kad širdies, odos ir kitų organų nauda yra naudinga, žuvų taukai taip pat yra naudingi plaukų augimui. Vartojant žuvų taukus taip pat pastebimai pagerėjo galvos odos ir plaukų folikulų augimas. Pažvelkime į įvairius žuvų taukų naudojimo plaukams būdus.

1. Įtraukiant į įprastą mitybą:

Vienas iš geriausių žuvų taukų vartojimo būdų yra įtraukti į įprastą mitybą. Žuvų taukai yra riebalai, gaunami iš riebių žuvų, tokių kaip silkė, tunas, lašiša, skumbrė ir kt., Audinių. Šiose žuvyse yra daug omega-3 riebalų rūgščių, todėl šių žuvų vartojimas bent tris kartus per savaitę žymiai pagerėjo bendros sveikatos. Naudojant žuvų taukus plaukams ataugti, buvo pasiekti puikūs rezultatai dėl galvos odą maitinančių ir stimuliuojančių savybių.

2. Žuvų taukų papildai plaukams:

Kitas lengviausias omega-3 riebalų rūgščių vartojimo būdas yra žuvų taukų papildų vartojimas. Žuvų taukų papildai turi didelę rinką, kurioje yra įvairių prekių ženklų, kurie patenkina skirtingus klientų poreikius. Žuvų taukų tablečių vartojimas plaukų augimui yra labai naudingas, nes padeda pagerinti kraujotaką ir sustiprinti šaknis bei plaukus. Iki 5000 mg omega-3 riebalų rūgščių papildą galima saugiai vartoti per dieną.

3. Žuvų taukų kapsulės plaukams augti:

Vietinis žuvų taukų kapsulių naudojimas plaukų augimui parodė reikšmingus rezultatus. Žuvų taukuose esantys eteriniai aliejai maitina šaknis ir plaukų folikulus bei padeda plaukams augti. Norėdami lokaliai naudoti žuvų taukus, laikykitės žemiau pateikto metodo,

  • Paimkite dvi kapsules žuvų taukų ir iš jų ištraukite aliejų.
  • Į žuvų taukus įpilkite keturis šaukštus alyvuogių aliejaus ir gerai išmaišykite.
  • Šį mišinį kruopščiai tepkite ant galvos odos, švelniai masažuodami.
  • Po dviejų valandų nuplaukite švelniu šampūnu.

Žuvų taukų kapsulių nauda plaukams taip pat apima plaukų glotnumą, žvilgesį ir blizgesį, todėl jie atrodo blizgūs ir sveiki.

4. Omega 3 žuvų taukai plaukams:

Sveikiausias ir skaniausias būdas vartoti omega -3 žuvų taukus plaukams yra pridėti žuvų taukų į įprastus kokteilius, sultis ir sriubas. Žuvų taukai turi nemalonų kvapą, kurį daugelis iš mūsų gali pykinti. Pridėjus žuvų taukų į kitus maisto produktus, labai sumažėja kvapas. Žuvų taukų vitaminai plaukams ir kūnui yra būtini, nes jie labai padeda pagerinti kūno organų, įskaitant galvos odą ir plaukų folikulus, funkcionalumą.

Kai kurie papildomi žuvų taukų privalumai ir atsargumo priemonės:

Pažvelkime į kai kuriuos papildomus žuvų taukų privalumus,

  1. Žuvų taukai naudingi organizmui įvairiais būdais. Nustatyta, kad reguliarus žuvų taukų vartojimas žymiai pagerina širdies sveikatą, sumažina trigliceridų kiekį ir gydo uždegimines kaulų ligas, tokias kaip artritas ir kitos lėtinės ligos..
  2. Žuvų taukai taip pat labai efektyviai subalansuoja natūralius galvos odos aliejus ir pakankamai drėkina plaukų sruogas. Žuvų taukų riebalai turi pagerinti plaukų pluošto elastingumą ir labai sumažinti plaukų lūžinėjimą.

Nors žuvų taukai turi daug privalumų, juos vartojant reikia laikytis tam tikrų atsargumo priemonių:

  1. Patartina visada pasitarti su gydytoju prieš įtraukiant į savo mitybą bet kokius maisto papildus. Tai taip pat taikoma žuvų taukais. Svarbu pasirinkti tinkamą žuvų taukų dozę ir vartojimą, atsižvelgiant į jūsų kūno būklę, sveikatos būklę, vaistų vartojimą, dienos režimą ir kt..
  2. Žuvų taukai pradžioje gali sukelti lengvą šalutinį poveikį, pvz., Pykinimą, nevirškinimą, viduriavimą, galvos skausmą, bėrimą ir tt.
  3.  Žuvų taukai turi labai nemalonų kvapą. Dauguma žmonių vengia vietinio žuvų taukų vartojimo dėl jų kvapo. Taigi, jei turite būti šalia žmonių, turite jį naudoti atsargiai.
  4. Visada vartokite žuvų taukus pagal vartojimo ribas, nes žinoma, kad per didelis žuvų taukų vartojimas sukelia tam tikrą šalutinį poveikį.

Žuvų taukai yra vienintelis retų omega-3 riebalų rūgščių šaltinis mėsos pagrindu; šie esminiai riebalai yra laikomi viena geriausių plaukų priežiūros priemonių. Žuvų taukai plaukų augimui ir kūnui yra per daug, kad pašalintume šį supermaistą iš kasdienio vartojimo. Žmonėms, turintiems aukštą MTL cholesterolio kiekį ir sergantiems cukriniu diabetu, patariama prieš vartojant žuvų taukus pasitarti su gydytoju. Jei žuvų taukai netinka jūsų kūnui, visada galite rinktis vegetariškus omega-3 šaltinius, tokius kaip graikiniai riešutai, chia sėklos, linų sėmenys ir kt..