Užimtas ir įtemptas šių dienų gyvenimo būdas neleidžia mums pasirūpinti savimi. Mes linkę tiek daug ignoruoti savo pačių. Ar kada susimąstėte, kodėl jūsų plaukai tapo tokie sausi ir šiurkštūs? Taip yra todėl, kad ji negavo reikiamos priežiūros. Visų tų prievartų, padarytų jūsų plaukams naudojant plaukų džiovintuvus, lygintuvus, garbanojimo lygintuvus ir karštuosius volelius, negalima nustatyti per dieną.

Be to, aukšta temperatūra pašalina natūralią plaukų drėgmę. Tačiau yra būdų, kaip drėkinti plaukus. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip išlaikyti plaukų drėkinimą, ir viskas, ką jums reikia padaryti, yra atlikti paprastus toliau nurodytus veiksmus.

Kaip drėkinti plaukus namuose

Kaip išlaikyti drėkinamus plaukus:

1. Sumažinkite šildymo prietaisų skaičių iki minimumo:

Žinomas faktas, kad plaukų džiovintuvai, garbanojimo lygintuvai ir pan. Mūsų plaukai atrodo gražiai, tačiau tai taip pat yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mūsų plaukai tokie trapūs ir sausi. Todėl patartina kuo labiau sumažinti šildymo prietaisų skaičių. Išbandykite įvairias šukuosenas, tokias kaip pynės, bandelės, arklio uodegos ir šiek tiek pailsėkite. Taip pat pabandykite naudoti terminę apsauginę formulę, kuri veikia kaip barjeras tarp plaukų sruogų ir šilumos, kurią skleidžia plaukų džiovintuvai ir lygintuvai. Pasirinkite džiovintuvus ir lygintuvus su žemesne kaitinimo temperatūra.

2. Sužinokite, kada ir kaip plauti plaukus:

Reguliariai plaunant plaukus šampūnu, jie taip pat sausėja, nes jie pašalina natūralius plaukų aliejus. Kasdien praleiskite plaukus šampūnu ir palikite dviejų ar trijų dienų tarpą. Be to, pasirinkite tinkamą šampūną. Ieškokite tokių ingredientų kaip alavijas ar abrikosų branduolys, nes šie šampūnai yra specialiai sukurti sausiems plaukams. Taip pat nenaudokite kondicionieriaus per daug. Vietoj šampūno galite pasirinkti skalavimo kondicionierių, nes jis veikia ir šampūną, ir kondicionierių.

3. Saugokite plaukus nuo saulės, chloro, vėjo, sūraus vandens ir sausų plaukų:

Plaukų priežiūra vasarą

Plaukus veikiant per daug saulės, chloro, vėjo, sūraus vandens ir sauso oro, plaukai išdžius. Kenksmingi UV spinduliai, atšiaurus ar sausas oras, baseinas ar vandenynas gali pakenkti jūsų plaukams, todėl būnant lauke būtina imtis atsargumo priemonių. Kai susiduriate su atšiauriomis aplinkos sąlygomis, uždenkite plaukus skrybėle ar šaliku. Jie taip pat gamina gražius aksesuarus jūsų plaukams. Rinkoje yra purškiamų purškiklių, kurie apsaugo jūsų plaukus nuo UV spindulių. Purškite jį prieš išeidami iš namų. Jei planuojate plaukti, padenkite plaukus gydomuoju aliejumi arba tirštu kondicionuojančiu kremu ir uždėkite plaukimo kepuraitę. Be to, žiemą atitinkamai pakeiskite kondicionavimo tvarką.

4. Sumažinkite chemines plaukų procedūras:

Sumažinkite chemines plaukų procedūras

Plaukų dažymas, paryškinimas ir dažymas neabejotinai atrodo gražiau, tačiau taip pat kenkia plaukams ir sukelia sausumą. Jei turite dažyti plaukus, pasirinkite plaukų spalvas, kuriose nėra amoniako. Dėl tolesnių rekomendacijų pasitarkite su savo stilistu. Galite išbandyti metodą, vadinamą biologija, o ne svarbesnius dalykus, kurie yra natūralesni. Taip pat pabandykite ištiesinti plaukus be lygintuvų. Yra daug glotninimo formulių, kurios ne tik ištiesins plaukus ir neleis jiems švytėti, bet ir kondicionuos plaukus.

5. Pasirinkite tinkamą plaukų šepetėlį:

Prastai pagaminti arba metaliniai šepečiai taip pat gali išdžiovinti plaukus. Niekada nešukuokite plaukų, kai jie šlapi, nes tada jie yra patys subtiliausi ir gali lengvai suplyšti. Rekomenduojama naudoti plačias dantų šukas su gerais šerno šereliais. Pradėkite nuo viršaus ir lėtai sulenkite plaukus iki viršaus.

Štai dar keli patarimai, kaip drėkinti sausus natūralius plaukus naudojant namų gynimo priemones:

1. Namų karšto aliejaus apdorojimas:

 • Sumaišykite vienodus kiekius migdolų aliejaus, alyvuogių aliejaus, simondsijų aliejaus ir kokosų aliejaus ir pašildykite.
 • Masažuokite plaukus šiuo šiltu aliejumi.
 • Palikite jį valandai arba 30 minučių apvyniokite plaukus karštu rankšluosčiu.
 • Nuplaukite šampūnu ir nuplaukite kaip įprasta.

2. Augalinio aliejaus ir medaus plaukų kaukė:

 • Sumaišykite du šaukštus medaus su dviem šaukštais augalinio aliejaus.
 • Šią pastą tepkite ant plaukų ir apvyniokite kauke.
 • Palikite 15 minučių.
 • Nuplaukite šampūnu ir nuplaukite kaip įprasta.

3. Išbandykite tą majonezą:

 • Suplakite pusę puodelio majonezo, kol jis taps purus
 • Taikykite tai ant drėgnų plaukų.
 • Uždenkite plaukus kauke ar dušo puodeliu ir palikite 30 minučių.
 • Nuplaukite šampūnu ir nuplaukite kaip įprasta.

4. Braškės ne tik ledams:

 • Sumaišykite 4 braškes su 2 šaukštais majonezo.
 • Šiuo mišiniu tepkite plaukus, nuo šaknų iki galiukų
 • Palikite jį 15-20 minučių.
 • Nuplaukite šampūnu ir nuplaukite kaip įprasta.

Šias paprastas namų gynimo priemones lengva išbandyti, o reguliariai naudojant šiuos patarimus gausite nuostabius ir drėkinamus plaukus. Visada plaukite plaukus šaltu vandeniu ir kuo mažiau naudokite šildymo įrankius. Šampūnai be sulfatų yra švelnūs jūsų plaukams ir padeda išlaikyti drėgmę. Kitas svarbus patarimas yra gerti daug vandens ir valgyti sveiką bei subalansuotą mitybą, nes plaukus reikia maitinti iš vidaus.

Vykdykite šiuos patarimus ir priemones, ir netrukus turėsite žvilgančius plaukus.