Šlapi plaukai gali būti katastrofa, ypač tais sunkiais biuro rytais, kai pasirinkimas tarp pusryčių ir plaukų gali būti tikras žongliravimas. Tokiais momentais mes pasitikime savo brangiu draugu plaukų džiovintuvu ir, nors daugelis plaukų stilistų prisiekė teorema „naudokite kuo mažiau džiovintuvo“, atlikdami teisingus plaukų džiovinimo veiksmus, dabar jums nebereikia susilaikykite nuo to madingo šukuosenos vien dėl šlapių plaukų. Atlikdami šiuos veiksmus, pasipuikuokite plaukais taip, kaip norite net ir greitai nusiprausę po dušo ir gaivindamiesi.

Kaip išpūsti sausus plaukus namuose

Tai yra keletas pagrindinių, lengviausių ir efektyviausių žingsnių, kuriuos galite išstudijuoti prieš džiovindami plaukus plaukų džiovintuvu. Norėdami atsikratyti šlapių medžiagų nuo plaukų ir jas formuoti kartu, turėsite žinoti, kaip tinkamai šukuoti ir šis straipsnis yra skirtas tik tam tikslui.

Kaip nusausinti plaukus namuose:

Žemiau aptarti veiksmai kartu su nuotraukomis suteiks jums geriausią pačių sukurtą stiliaus terapiją, kuri suteiks jums nelygus, bet gražius sausus plaukus.

1. Ignoruokite lašelinę:

Ignoruokite „Drip“

Išėjus iš dušo, plaukai tampa šlapi, o tai nėra stabili plaukų džiovinimo sąlyga. Taigi, prieš įjungdami jungiklį, įsitikinkite, kad tinkamai išdžiovinote plaukus rankšluosčiu tiek, kad liktų tos susivėlusios spynos, kurios nori gero šiltų plaukų švytėjimo. Prieš džiovinimą įsitikinkite, kad užrakto galai yra tinkamai pašalinti iš vandens lašelių. Tai yra vienas iš paprasčiausių patarimų, kaip išdžiovinti plaukus namuose.

2. Žinokite savo darbo įrankį:

Žinokite savo darbo įrankį

Yra įvairių tipų plaukų džiovintuvai, priklausomai nuo reguliaraus naudojimo arba pramoninio profesionalumo. Jei jūsų reikalas yra pabusti anksti ryte ir skubėti į biurą, visada geriau nusiteikti reguliariai naudojamiems plaukų džiovintuvams. Jei plaukų džiovinimas yra jūsų mėlyname mėnulyje išbandymas, galite lengvai pasitikėti salono profesionaliomis aukštos klasės džiovyklėmis, turinčiomis daug geresnį vairavimą. Tačiau pasirūpinkite, kad kuo stipresnis džiovintuvas, tuo stipresnis šalutinis poveikis jūsų plaukams.

3. Paruošimas:

Pasirengimai

Pradėkite dalindami plaukus į dvi puses, geriausia nuo vidurinės dalies, kad abi pusės vienodai laikytųsi plaukų, kad išdžiūtų. Galite segmentuoti plaukus nuo vidurio arba dalinti plaukus, pradedant nuo nugaros. Tam jums gali prireikti kai kurių spaustukų, skirtų plaukams atskirti. Plaukų dalijimas visada buvo svarbus žingsnis, kurį reikėtų atlikti prieš naudojant plaukų džiovintuvą plaukų formavimui. Naudokite šukas ir tinkamai jas padalinkite. Nenaudokite rankų vien dėl to, kad esate tingus. Kalbant apie gražią išvaizdą, turėsite šiek tiek prakaituoti.

4. Pradėkite nuo džiovinimo:

Pradėkite nuo segmentavimo ir tada atremkite viršutinius plaukų sluoksnius. Pagrindinė taisyklė reikalauja, kad pradėdami nuo sluoksnių išdžiovintumėte juos, kylant aukštyn. Viena svarbi plaukų džiovinimo taisyklė reikalauja, kad džiovintuvo temperatūra būtų patogi ir nepažeistumėte galvos odos. Turite nusileisti žemyn ir lėtai eiti į viršų. Tai teisingas procesas, o kiti metodai yra netinkami.

Pradėkite nuo džiovinimo

Tai nepadarys jokios žalos plaukams ir paliks jums tinkamai suformuotus plaukus, neįtraukiant visų garbanotų pojūčių. Apatinė plaukų dalis visada yra sudėtingesnė ir taip pat lavina suskilusius galus. Taigi, prieš pradėdami formuoti plaukus šukomis, pirmiausia turite juos išdžiovinti. Šis procesas yra palyginti lengvas, ir jūs galėsite tai padaryti gana lengvai, išvakarėse, jei esate pirmokas.

5. Laikykite pagrindą pastovų:

Plaukų gale naudokite tvirtą pagrindą, kad išskirtumėte sruogas, kad išdžiūtumėte plaukus. Norėdami tai padaryti, naudokite irklentinį šepetėlį ir, šukuodami plaukus iš apačios, padėkite plaukų džiovintuvą ant viršaus ir judėkite išilgai abiejų rankų. Tai taip pat yra geras būdas užblokuoti plaukų tiesumą nenaudojant papildomo tiesintuvo. Jei dar nesate naujokas, visada galite pasinaudoti įvairiais vaizdo įrašais, kurie jums padės viso proceso metu.

Palikite bazę pastovią

Plaukų džiovintuvai kartais gali būti kenksmingi ir gali sprogti, jei netinkamai naudojami. Moterys turėtų daug daugiau praktikuoti naudodamos geriausios prekės ženklo plaukų džiovintuvą ar pūstuvą. Šiais laikais daugelis prekių ženklų siūlo žmonėms pigius plaukų džiovintuvus ir yra plačiai naudojami. Naudoti autentišką visada rekomenduoja geriausi stilistai visame pasaulyje. Naudojant šukas pirmą kartą gali kilti tam tikrų problemų. Tačiau turėsite atsipalaiduoti ir išstudijuoti visą procesą bei tai, kaip jis padeda jūsų plaukams. Taip galite įvaldyti plaukų džiovinimo pūstuvu ar plaukų džiovintuvu meną.

6. Lengvai užbaigti:

Lėtai judėkite sluoksniais aukštyn taip pat, kaip minėta aukščiau, ir kai pasieksite galą, padėkite savo plaukams paskutinį šepetį, kad palengvintumėte statinius ar slenkančius plaukus. Galų gale galite naudoti galutinį plaukų purškiklį, kad padidintumėte plaukų apimtį ir blizgesį. Plaukų purškikliai visada praverčia, kai norite pridėti šiek tiek apimties. Plaukų tekstūra visiškai pasikeis (gerąja prasme), kai nusausinsite plaukus ir patepsite plaukų purškiklį ar plaukų kremą. Šis procesas turi būti atliktas su visomis žiniomis.

Baikite lengvai

Plaukų ir jiems tinkamų produktų žinojimas yra vienas didžiausių žingsnių, kaip nusausinti plaukus. Daugybė moterų per daug išplaukia plaukus, o tai sukelia per didelę žalą. Kaip kartais, jie nežino apie komercinį produktą, kurį naudoja, ir dėl to plaukai dažnai pažeidžiami. Štai kodėl visada būtina nustatyti plaukų kokybę ir tipą.

7. Patarimai, kaip gydyti plaukus sausais plaukais:

Prieš formuojant plaukus, visada naudokite plaukų apsaugą, kad plaukai būtų apsaugoti nuo karščio. Paprastai prieš tepdami šilumą galite pasirinkti karščio apsaugos priemones arba organinius aliejus ir plaukų kremus. Kokosų aliejus yra geras dalykas, kurį reikia tepti prieš kaitinant plaukus. Daugeliu atvejų buvo pastebėta, kad moterys, kurioms nebuvo atliktos jokios atsargumo priemonės prieš formuojant plaukus pūstuvu, buvo labai pažeisti plaukai, dėl kurių galiukų skilimas ir sausumas. Visi žino, kad karštis pavogia natūralią plaukų drėgmę, todėl prieš atliekant bet kokias šiuolaikines plaukų formavimo procedūras, kurias reikia atlikti, visada reikia naudoti produktą, kuris apsaugo plaukus nuo per didelio karščio. mašinos.

Patarimai, kaip gydyti plaukus sausais plaukais

Visada stenkitės, kad džiovintuvas būtų patogiai ar toli nuo jūsų plaukų, kad išvengtumėte per didelio karščio poveikio, kuris gali pažeisti plaukus. Jei jūsų plaukų konsistencija yra plona, ​​visada palaikykite arba apribokite galvos odos kaitinimą ar perkaitimą, kad išvengtumėte plaukų slinkimo ar pažeidimo. Niekada visiškai neišdžiovinkite plaukų iki galo. Nors pagrindinis protokolas yra išlaikyti plaukus sausus, šiek tiek drėgmės laikymas plaukuose padės išvengti garbanotų plaukų..