Šukuosenos tiesinimas yra labai lengvas reikalas ir reikalauja labai riboto laiko. Tai padeda, jei turite natūraliai tiesius plaukus. Daugelis moterų visame pasaulyje gimsta natūraliai tiesiais plaukais, o tai yra labai elegantiškas bruožas. Jei nesate viena iš šių moterų, nėra ko nerimauti, nes ištiesinti plaukus yra labai paprasta.

Kaip natūraliai ištiesinti plaukus namuose

Šiandien yra daugybė prietaisų ir kosmetikos gaminių, kurie padės greitai ištiesinti plaukus. Šie gaminiai tapo būtina bet kurio namų ūkio dalimi dėl savo funkcijos. Tiesūs plaukai puikiai atrodo beveik prie bet kokios aprangos ir padės jums nuvilti į akis bet kokį įvykį, todėl tiesių plaukų populiarumas pamažu augo nerimą keliančiu greičiu.

Kaip natūraliai ištiesinti plaukus namuose?

Žemiau pateikiami keli greiti ir paprasti žingsniai, kaip ištiesinti ilgus ar trumpus plaukus. Šie paprasti ir natūralūs veiksmai tikrai padės greitai ištiesinti plaukus.

1. Šukavimas:

Nors tai nėra labai ilgalaikis procesas, šukavimas gali būti naudingas, kai norite greitų tiesių plaukų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pabandykite plauti plaukus šampūnu ir tada tepkite plaukų kremą, kad pasiektumėte labai aukštą glotnumo lygį, kuris leis šukoms greitai judėti per plaukus ir taip greitai pasiekti tiesius plaukus. Lygesnių plaukų naudojimas visada padeda, todėl tai yra labai natūralus būdas greitai pasiekti tiesius plaukus.

kaip natūraliai ištiesinti tiesius plaukus

2. Tiesinimo produktai:

Tiesinantys šampūnai ir kondicionieriai yra puikus būdas pasiekti tiesius plaukus nenaudojant lygintuvų. Šis skalbimo ir džiovinimo režimas leis jums atlaisvinti tas erzinančias garbanas, kurios neleidžia nuo švarių sausų plaukų. Tiesinimo produktai yra labai įgudę suteikti jums geriausius tiesius plaukus versle. Galima rinktis iš daugybės tiesinimo produktų ir galite būti tikri, kad tinkamai naudojant jie duos reikiamų rezultatų. Nors dauguma produktų yra geri, prieš perkant produktą visada būtina patikrinti prekės ženklo populiarumą.

Norėdami visiškai pasiekti šių produktų efektą, pirmiausia palikite kondicionierių ar šampūną plaukuose 15-45 minučių. Kuo ilgiau laikysite, tuo ilgesnis poveikis bus. Nors greitas plovimas 15 minučių puikiai tinka norint pasiekti ilgus plaukus net visą dieną, jei tinkamai prižiūrimi.

3. Šilumą apsaugantis serumas:

Plaukus džiovinant plaukais, jie tampa sausi ir šiurkštūs, o tai yra gana žalinga, kai norite išlaikyti tiesius plaukus. Nusiprausę plaukus plaukų tiesinimo priemonėmis, plačiai tepkite serumą ant plaukų ir šukuokite, kad produktas tolygiai pasiskirstytų. Po šio proceso džiovinimas plaukų džiovintuvu yra saugus ir padės pasiekti reikiamų rezultatų.

Atlikę šį džiovinimą, plaukai nepakenks, bet padės paruošti kelią lengviau valdomiems tiesiems plaukams. Pirmiausia suskirstykite plaukus į valdomas dalis, tada išdžiovinkite kiekvieną dalį atskirai, naudodami šepetį, kad galėtumėte šukuoti plaukus, o džiovindami. Jei jums nepatinka tiek daug laiko suteikti savo plaukams, tada šilumą skleidžiančios lyginimo priemonės naudojimas yra labai naudingas naudojant išlyginamąją priemonę.

4. Stilius:

Efektyviai išdžiovinę plaukų džiovintuvu arba naudodamiesi tiesintuvu, dabar naudokite plaukų formavimo priemonę, tokią kaip putos, kad jos būtų efektyviai laikomos. Formavimo priemonė padės išlaikyti plaukus tiesius ilgesnį laiką. Efektyviai atlikite šiuos veiksmus, kad greitai ir lengvai ištiestumėte plaukus.

5. Karšto aliejaus procedūros tiesiems plaukams:

Kitą kartą jums įdomu, kaip natūraliai ištiesinti plaukus namuose, nedarykite to. Vienas iš geriausių ir paprasčiausių būdų, kaip padaryti plaukus lygius ir gerai hidratuotus, yra reguliarios karšto aliejaus procedūros. Šiluma ir sodrumas atpalaiduoja šviesiai banguotą ir garbanotą plaukų modelį. Tolygiai paskirstykite aliejų ant plaukų. Išdžiovinkite ir nuplaukite švelniu šampūnu.

6. Išbandykite vienos nakties kaiščio metodą:

Nesijaudinkite, kaip namuose pasidaryti natūraliai tiesius plaukus. Vietoj to, iš karto išbandykite naktinio įvyniojimo metodą. Norėdami tai padaryti, padalinkite plaukus į 4 lygias dalis. Jei plaukai stori, galite padidinti dalių skaičių. Paimkite vieną dalį ir šukuokite ją žemyn, laikydami plaukus tiesiai šepetėliu. Taip pat galite naudoti plaukų segtukus, kad laikytumėte plaukus vietoje, jei nesugebate valdyti savo sruogų ilgio. Pakartokite tai, kol visos plaukų dalys bus prisegtos. O ryte nuimkite kaiščius ir turėsite tiesius plaukus.

kaip pasidaryti tiesius plaukus namuose

7. Susukite plaukus į bandelę:

Jei jūsų plaukai jau yra banguoti, o ne aukščiausio lygio garbanoti, šis metodas tikrai padės jums. Tai gali būti ne ilgai trunkanti, bet tai padės jums visą dieną. Norėdami pradėti, sudrėkinkite plaukus. Padarykite arklio uodegą ir susukite. Padarykite iš jo bandelę ir pritvirtinkite ją smeigtukais ir gumele. Nedžiovinkite plaukų džiovintuvu. Leiskite plaukams natūraliai išdžiūti, o kai išdžius, nušluostykite juos kaip profesionalus ir turėsite- visiškai nauji tiesūs plaukai.

8. Pieno ir medaus kaukė tiesiems plaukams:

Pienas ir medus daro stebuklus, kad plaukai būtų natūraliai tiesūs.

  • Šiai „pasidaryk pats“ kaukei naudokite 1 puodelį pieno, šiek tiek citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus.
  • Išmaišykite ir tepkite ant plaukų.
  • Dėl savo išlyginamųjų savybių kaukė tikrai padarys jūsų plaukus pastebimai tiesesnius nei anksčiau.

9. Namų tiesinimo linų sėmenų gelis:

Nors pavadinimas iš pradžių nėra toks žavus, „Linų sėmenų“ gelis yra plačiai išbandyta priemonė, leidžianti lygiems plaukams. Galite pasidaryti savo „pasidaryk pats“ gelį naudodami 2 šaukštelius sėklų ir užvirinkite ant silpnos ugnies, užplikydami 2 puodelius vandens. Kai konsistencija priartės prie gelio, nuimkite šilumą ir atvėsus naudokite ant plaukų. Palikite maždaug 15 minučių, tada nuplaukite a

10. Alyvuogių aliejus & Rozmarino lapai:

Kaip natūraliai ištiesinti plaukus naudojant alyvuogių aliejų ir rozmarino lapus. Norėdami pradėti nuo šių tiesesnių plaukų priežiūros priemonių, išgerkite maždaug puodelį alyvuogių aliejaus ir įkaitinę aliejų įpilkite džiovintų ½ puodelio rozmarino lapų. Leiskite mišiniui atvėsti. Apvyniokite plaukus šiltu rankšluosčiu ir leiskite mišiniui natūraliai išdžiūti. Po to plaukus galite nuplauti švelniu šampūnu.

11. Nenuvertinkite keratino ir ricinos aliejaus galios:

Garbanotiems plaukams nereikia nieko, tik daug drėgmės, kad jie išsisuktų ir atrodytų gana tiesūs. Keratinas tai daro geriau nei bet kuris kitas natūralus produktas. Alavijuje, kiaušinio trynyje ir ricinos aliejuje gausu keratino, todėl jų pakuotė palaimins jus puikiais nuostabiais tiesiais karčiais. Sumaišykite juos visus ir du kartus tepkite ant plaukų kiekvieną savaitę prieš dušą, kad pamatytumėte skirtumą.

Negalima paneigti, kad rinkoje esantys produktai gali greitai pasiekti geresnių tiesių plaukų rezultatų. Tačiau stengtis išgelbėti plaukus nuo papildomos žalos yra mažiausia, ką galite padaryti, ir imtis papildomų priemonių natūraliai..